EDIFIER fan club

poruka: 279
|
čitano: 150.029
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
EDIFIER fan club

Mali upgrade dnevne sobe s R1855 na R2850

 

R1855 je velik napredak u odnosu na defult TV zvučnike. Dok sa R1855 na R2850 je opet isto toliki korak više. Jer jbg fizika. 

Veći zvučnici bolji niski tonovi.

 

Da imate dojam koja je razlika u veličini zvučnika 

Moj PC  
15 0 hvala 5
3 godine
offline
EDIFIER fan club

Jel grmi?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
EDIFIER fan club

Evo i mene . Ne mogu vjerovati koliko su ovo dobri zvucnici (r2850). Trebali su zamijeniti modecome u mini dnevnoj, na kraju zavrsili kao main zvucnici na pc :).

S351db zvuce kao mulj prema ovima. Mislio sam da bas nece biti dovoljan, ali ovo stvarno udara.

 

Jedini minus su vibracije na straznjem panelu, ali skuzio sam odakle dolaze. Coax je krivac, uzeo sam stari kabel i ustekao, vibracije nestale, tako da sve ok.

 

Od ovoga sto imam:

 

Modecom eclipse 180 (fali mi basa, visoki i srednji su tu negdje sa s351db)

Edifier S351db (previše fokusa na bas, losiji visoki/srednji u odnosu na r2850)

Edifier r2850db (taman pogodjeni, dobar bas, dobri srednji/visoki)

 

ps. na slici sam na brzinu ustekao, pa je l/r kontra.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2023 19:16 (dustY).
Moj PC  
11 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: EDIFIER fan club
plavi08 kaže...

Mali upgrade dnevne sobe s R1855 na R2850

 

R1855 je velik napredak u odnosu na defult TV zvučnike. Dok sa R1855 na R2850 je opet isto toliki korak više. Jer jbg fizika. 

Veći zvučnici bolji niski tonovi.

 

Da imate dojam koja je razlika u veličini zvučnika 

 

dustY kaže...

Evo i mene . Ne mogu vjerovati koliko su ovo dobri zvucnici (r2850). Trebali su zamijeniti modecome u mini dnevnoj, na kraju zavrsili kao main zvucnici na pc :).

S351db zvuce kao mulj prema ovima. Mislio sam da bas nece biti dovoljan, ali ovo stvarno udara.

 

Jedini minus su vibracije na straznjem panelu, ali skuzio sam odakle dolaze. Coax je krivac, uzeo sam stari kabel i ustekao, vibracije nestale, tako da sve ok.

 

Od ovoga sto imam:

 

Modecom eclipse 180 (fali mi basa, visoki i srednji su tu negdje sa s351db)

Edifier S351db (previše fokusa na bas, losiji visoki/srednji u odnosu na r2850)

Edifier r2850db (taman pogodjeni, dobar bas, dobri srednji/visoki)

 

ps. na slici sam na brzinu ustekao, pa je l/r kontra.

 

Čestitke obojici na novim zvucnicima.

Jedan prijedlog, odvojite zvučnike od podloge.. najjeftiniji riješenje, stoper za vrata.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
4 godine
offline
EDIFIER fan club

Pa zar na njima već nema nešto takvo, moji S2000MK III imaju na sebi kao neke nogice.

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: EDIFIER fan club
zaboravni12 kaže...

Pa zar na njima već nema nešto takvo, moji S2000MK III imaju na sebi kao neke nogice.

Imaju nogice vidi se na fotkama, bilo bi suludo da ih nema

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2023 20:03 (Boris grozni).
15 godina
online
Re: EDIFIER fan club
Boris grozni kaže...

Jel grmi?

 Mogu grmjeti. Zanimljivo da spojeni na optiku na TV ne idu do maks glasnoće. Al nebitno jer taj maks za prostoriju od 25m2 je prejak.

djigibao kaže...
plavi08 kaže...

Mali upgrade dnevne sobe s R1855 na R2850

 

 

dustY kaže...

Evo i mene . Ne mogu vjerovati koliko su ovo dobri zvucnici (r2850). Trebali su zamijeniti modecome u mini dnevnoj, na kraju zavrsili kao main zvucnici na pc :).

 

 

Čestitke obojici na novim zvucnicima.

Jedan prijedlog, odvojite zvučnike od podloge.. najjeftiniji riješenje, stoper za vrata.

 Imaju oni ispod nogice od mekane gume. Kao što se vidi na slici u prilogu.

Boris grozni kaže...
zaboravni12 kaže...

Pa zar na njima već nema nešto takvo, moji S2000MK III imaju na sebi kao neke nogice.

Imaju nogice vidi se na fotkama, bilo bi suludo da ih nema

 Da.

12 godina
offline
EDIFIER fan club

Evo postao i ja ponosni vlasnik Edifier S2000MKIII modela. Već skoro godinu dana si škicam nešto od Edifiera i evo konačno sam ubo navedeni model.

Ispalo me 344 eura s dostavom i nisam uspio pronaći povoljnije, dok vecinom drže cijenu oko 400-500 eura.

Zvučnici su stigli „doubleboxed“što je vrlo pohvalno. Pošto cijelo pakiranje teži mrvu preko 20 kila, nije loše duplo pakirati. Kutija je malo dobila u transportu,no druga kutija je bila cijela i zvučnici su stigli savršeno zdravi.

U paketu se nalaze 2 zvučnika, manuali, 3.5mm to rca kabel, rca to rca kabel i otpički kabel.  Također je unutra i kabel za spajanje zvučnika, mislim da je dugačak 5m al to je ovako odokativna procjena.

Taman su mi stigli prije posla, pa sve što sam uspio je otpakirati ih i staviti u radnu sobu na stol da se temperiraju pošto su bili dosta hladni.

Navečer sam stigao s posla samo upaliti da vidim dal rade. Radna soba mi je mala,potkrovlje, zvučnici samo na stolu,  spojeni direkt u laptop rca to 3.5mm kablom. Zvučalo je katastrofa .

Danas morao ujutro na posao,al reko kad dođem s posla ću ih stavit u mancave i da čujem kakvo zvuče u puno prostranijoj sobi, razmaknuti i sa dosta mjesta oko njih.

Spojio danas na identičan način kao jučer, vidljivo sve na slikama. Znači laptop, izlaz za slušalice, 3.5 mm kabel to rca. Mjuza SACD level ili flac.

Momci dišu, isprobavam profile. Nekako mi se dynamic učinio najboljim. Bassa ima više nego dovoljno,osobno nebih pomislio na nikakav sub.

Svidja mi se šta čujem, al fali mi još. Možda me razmazio moj Hi-fi sustav, imam kompletni Audiolab 8000 setup sa Epos ES14 zvučnicima. Imao sam dupliće pa sam 1 sustav prodao,a zvučnike nikako da dovučem od starog jer su mi tamo „parkirani“.

Nažalost stavio sam ih samo na TV stolić razmaknute koliko sam mogao(vidljivo na slikama), visina ni blizu idealne. Naručio sam i original stalke za njih,al još nisu stigli. Kad stignu ću ih naravno pravilno pozicionirati i puno bolje razmaknuti.

Ništa pala mi ideja oko spajanja pa odlucio isprobati najbolju kombinaciju koju imam za njih.

Na laptop spajam Douk Audio U2 XMOS XU208 USB to Coaxial/Optical Converter koji nudi izlaze na coax i optiku. Zatim spajam svoj DAC Audiolab 8000DAX coax kablom Chord Shawline na DOUK converter. I naposljetku spajam DAC na Edifiere putem Chord Cobra 3 interkonekti koji datiraju s kraja 90tih ili ranih 2000tih.

Puštam mjuzu, e sad se „dečkima“„rasprlo“. Znači zvuk je odmah otišao dvije stepenice iznad onog što sam čuo. Od izvođača sam vrtio Dire Straits, Pink Floyd, Claptona, Iron Maiden, Pepperse, Doorse, Offspring, Johnny Lee Hookera, Sam Mclaina, Rage against the Machine, Dubstep mjuzu, Genesis, Ray Charlesa, Lucifer's Friend i još ponešto od mjuze s kojom volim isprobavati različite sustave.

Isprobao sam zvuk i filmom Mad Max Fury Road koji je meni pojam za zvučne efekte.

Iako zvučnici nisu pozicionirani,niti na idealnoj visini, zvuk je toliko dobar, otvoren, jasan. Dynamic EQ, bass i treble na 0 na zvučnicima. Sve je na svojem mjestu. Vrlo iznenađen zvukom zvučnika od 344 eura. Vjerujem da će to još otići gore kad se usviraju i kad budu propisno pozicionirani.

Sami zvučnici nisu preveliki, ali imaju cca 9kila komad pa su dosta teški. Vrlo su kvalitetno napravljeni, od drva(brezovina), boje su im malo tamnije šta mi se osobno jako sviđa. Imaju nogice te zaista stoje stabilno. Bass reflex otvori su straga i gore,pa ih nije loše odmaknuti od zida ukoliko imate mjesta za bolji bass. Uz njih dolazi i daljinac, koji je solidne veličine, izgleda vrlo elegantno,no u ruci djeluje malo jeftino i lagano. 2xAAA baterije dolaze u pakiranju za njega, a radi precizno i besprijekorno.

Zvučnici su vrlo glasni i imaju šusa,ali to dosta ovisi o jačini materijala koji puštate. Ja većinom slušam od 30-40. Maksimum je 50.

Zvučnici imaju mali OLED ekran gdje piše source,glasnoća, pozdrav i odzdrav kad ih palite i gasite. Također ima HI RES audio naljepnicu.

Sve u svemu po meni ovakav deal šta se tiće bang for buck izgleda savršeno, a ako se netko dvoumi šta da uzme, od mene ima svakako preporuku za ovaj model!

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2023 18:45 (GrimReaperKC).
Moj PC  
14 0 hvala 7
4 godine
offline
EDIFIER fan club

I ja imam takve spojene direktno na tv optičkim kablom i služe mi umjesto soundbara koji sam imao prije i ovo mi je jedno 5 puta bolje. Ako slušate sa nekog dobrog izvora onda je to simfonija. Čuje se svaki zvuk, nigdje ništa ne pucketa, milina. Al ja Vam nisam neki stručnjak. 

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
EDIFIER fan club

Ako netko slučajno prodaje R1700BT ili R1700BTS, slobodno neka se javi, trenutno sam u potrazi za nekim sound sistemom, već mi je dosadilo koristiti x-mini "zvučnike" kad se prebacim s headseta, pa ako netko ima viška za oke cijenu, možda bi i uzeo :)

Ako ne, vidim da BT ide za 100€ + shipping a BTS 130€ + shipping iz Njemačke, pa će biti to.

 

edit: kupljeno od kolege s foruma

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2024 12:26 (Zero0K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
EDIFIER fan club

Nakon R1700 stigli R2000DB prije 2 mjeseca.

Zvuk puno jači, bas odličan (to je možda falilo R1700 kod filmova najviše). Isto tako ima optički kabel, puno bolja opcija spajanja.

Piano black crna je top, uzivo 5x ljepši. 

Bez mrezica još bolje izgledaju samo onda skupljaju prašinu po membrani koju je jako teško maknuti. 

 

P.S.

Kod R1700 dojam mi je da je zvuk mrvicu čišći naspram R2000DB.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2024 16:08 (marxone).
Moj PC  
7 0 hvala 2
3 godine
offline
Re: EDIFIER fan club
marxone kaže...

Nakon R1700 stigli R2000DB prije 2 mjeseca.

Zvuk puno jači, bas odličan (to je možda falilo R1700 kod filmova najviše). Isto tako ima optički kabel, puno bolja opcija spajanja.

Piano black crna je top, uzivo 5x ljepši. 

Bez mrezica još bolje izgledaju samo onda skupljaju prašinu po membrani koju je jako teško maknuti. 

 

P.S.

Kod R1700 dojam mi je da je zvuk mrvicu čišći naspram R2000DB.

 Odlicno dobrodosao u klub :), ja sam si na win instalirao Fxsound da si nastimam zvuk i sad zvuce još bolje, inace su stock malo zagušeni!

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2024 18:22 (Boris grozni).
12 godina
offline
Re: EDIFIER fan club
Boris grozni kaže...
marxone kaže...

Nakon R1700 stigli R2000DB prije 2 mjeseca.

Zvuk puno jači, bas odličan (to je možda falilo R1700 kod filmova najviše). Isto tako ima optički kabel, puno bolja opcija spajanja.

Piano black crna je top, uzivo 5x ljepši. 

Bez mrezica još bolje izgledaju samo onda skupljaju prašinu po membrani koju je jako teško maknuti. 

 

P.S.

Kod R1700 dojam mi je da je zvuk mrvicu čišći naspram R2000DB.

 Odlicno dobrodosao u klub :), ja sam si na win instalirao Fxsound da si nastimam zvuk i sad zvuce još bolje, inace su stock malo zagušeni!

 ja isto koristim fxsound skinuo sam si neki profil koji mi odgovara savršeno

2 godine
offline
Re: EDIFIER fan club
Boris grozni kaže...

 ja sam si na win instalirao Fxsound da si nastimam zvuk i sad zvuce još bolje, inace su stock malo zagušeni!

GrimReaperKC kaže...

 ja isto koristim fxsound skinuo sam si neki profil koji mi odgovara savršeno

 Jel' se Fxsound prijavljuje u winse kao APO (audio processing object) ili ga treba birati kao audio device ili nekako drugačije?

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2024 15:06 (notloB).
12 godina
offline
Re: EDIFIER fan club

pojavi ti se u trayu ikona, kad je dignes mozes birat profile,sam naštimavat...

 

nisam sad pri svom stolnom kompu al ako me sjećanje služi pojavi se kao audio device u sourceu. 

 

uglavnom moguće je dosta "otvoriti" zvuk, puno bolje zvuči..

 

meni je jedan poznanik jos davno preporučio fxsound, međutim nekako sa logijem z333 mi nije imalo potrebe ga koristiti 

13 godina
offline
EDIFIER fan club

Za one koje zanima R2000DB po odličnoj cijeni 159€ na ozone. 

 

https://www.ozone.hr/product/zvu-nici-edifier-r2000db-2-0-sme-i/

Moj PC  
8 0 hvala 3
12 godina
offline
EDIFIER fan club

i 1280dbs smeđi ispod 100 ojra , navali narode 

 

Edifier 1280DBs

Moj PC  
5 0 hvala 5
14 godina
offline
EDIFIER fan club

Pozdrav,

 

trebao bih par savjeta u vezi nabavke novih Edifier zvučnika...

 

Imam Edifier R1000T4 zvučnike već neko duže vrijeme, jako sam zadovoljan njima al reko dobro bi dosao neki upgrade,

pa se sad dvoumim između R2850DB i S2000MKIII za sobu od kojih 15,18 m^2. 

Znači služili bi mi kao PC zvučnici, imam i TV (Samsung AU7172 43") - nemam soundbar (bio je u planu ali sam odustao), pa me zanima da li je moguce spojiti R1000T4 na TV umjesto soundbara praktički i dali to ima smisla uopce,

vjerojatno biste mi preporucili jedan od ovih 2 za koje se dvoumim, da stavim za TV no ne slusam glazbu preko TV-a pa mi je to tak, eventualno pogledam filmove.. Nije mi to krajnji cilj tih R1000T4, možda ih izbacim i u ljetnu kuhinju od kojih 25-30m^2.. Samo me zanima kako ih što bolje iskoristiti. 

Znači služili bi za slusanje glazbe.

 

Našao sam R2850DB za cca 280€ i S2000MKIII za cca 400€ - razlika u cijeni 120€, hoće li mi se isplatiti S2000MKIII (vuče me bolje za njih) od R2850DB ili je nebitno ako se radi o manjoj prostoriji pa bolje da uzmem R2850DB i jeftinije prođem. 

Budget mi je ono i bitan i nebitan, mada bih želio manje potrošiti svakako.

 

Svaki savjet je dobrodošao, hvala i lp.

 

EDIT: Nisam siguran dal svi Edifier zvučnici imaju kao ovi kaj sad imam R1000T4, bolji bass ili samo taj R1000T4? Znači koji Edifier je bolji po tom pitanju R2850DB , S2000MKIII il neki treći?

 

Mislim da je ipak na kraju izbor na ovim koji se preporučaju ovdje R1280DBs ili R1700BT, malo sam pretjerao i s buđetom  ... 

Odluka je pala na R1280DBs, javim dojmove kad kupim.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2024 8:38 (hardrock).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: EDIFIER fan club
hardrock kaže...

EDIT: Nisam siguran dal svi Edifier zvučnici imaju kao ovi kaj sad imam R1000T4, bolji bass ili samo taj R1000T4? Znači koji Edifier je bolji po tom pitanju R2850DB , S2000MKIII il neki treći?

 

Mislim da je ipak na kraju izbor na ovim koji se preporučaju ovdje R1280DBs ili R1700BT, malo sam pretjerao i s buđetom  ... 

Odluka je pala na R1280DBs, javim dojmove kad kupim.

 ako ti je bas iole bitan, r1700bt imaju dosta jači bas od r1280dbs

14 godina
offline
Re: EDIFIER fan club
picajzla0707 kaže...
hardrock kaže...

EDIT: Nisam siguran dal svi Edifier zvučnici imaju kao ovi kaj sad imam R1000T4, bolji bass ili samo taj R1000T4? Znači koji Edifier je bolji po tom pitanju R2850DB , S2000MKIII il neki treći?

 

Mislim da je ipak na kraju izbor na ovim koji se preporučaju ovdje R1280DBs ili R1700BT, malo sam pretjerao i s buđetom  ... 

Odluka je pala na R1280DBs, javim dojmove kad kupim.

 ako ti je bas iole bitan, r1700bt imaju dosta jači bas od r1280dbs

 Da bitan je bass, zahvaljujem na odgovoru, vjerojatno cu onda uzeti r1700bt + edifier t5, ima da grmi 

 

EDIT: ima na ozonu smeđi za 117€ i crni 126€, jeftinije kolko vidim nego na drugim web shopovima..

Edifier T5 dođe kojih 130€ isto na ozonu.. Vrijedi li r1700bt upariti s edifier t5, pošto vidim t5 skuplji i od r1700bt, za tu lovu dal se isplati, jer vidim opet ozone najjeftiniji po tom pitanju?

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2024 17:30 (hardrock).
13 godina
offline
EDIFIER fan club

Imaš sad na ozone R2000 obje boje oko 150 eura su.

Ima sam R1700 koji su odlični, al ovi R2000 su best buy. Taman onima koji vole malo jači bass je sve nadoknadeno na R2000.

A i na tu kvadraturu koju imaš teško da ćeš ih cesto odvrtat preko pola. 

 

https://www.ozone.hr/product/zvu-nici-edifier-r2000db-2-0-crni/

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: EDIFIER fan club
Ako ti je bitan bas uzmi s2000 mkIII, imat ćeš sve ukupno bolji zvuk i više basa nego sa tim T5 subom.
Ako ti je to previše novaca onda s1000mkII
https://hd-multimedia.com/trgovina/edifier-s1000mkii/
15 godina
online
Re: EDIFIER fan club
Aigor kaže...
Ako ti je bitan bas uzmi s2000 mkIII, imat ćeš sve ukupno bolji zvuk i više basa nego sa tim T5 subom.
Ako ti je to previše novaca onda s1000mkII
https://hd-multimedia.com/trgovina/edifier-s1000mkii/

 Jeftiniji Edifier - S2000MKIII na Ozone.hr od Edifier S1000MKII na hd-multimedia.com

 

298,99 € Vs 337,50 €

 

 

Tigar Krezumica
12 godina
offline
EDIFIER fan club

aigor je dao dobar savjet, plus cijena za 2000MKIII je fkt odlicna...

 

ja kad sam ga uzimao nisam nasao ispod 330€.

 

hd multimedija i većina naših trgovaca ima ogromne marže i ne žele spustit cijenu (probao sam xD)

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
EDIFIER fan club

Naručeni s2000mkiii od bugara, jedva čekam 

 

edit: muči me jedino pc stol od 65cmx140cm ŠxD.. 

Ima ko kakvu ideju il bi bilo ok to pošto nemam previse izbora...

evo i fotki sobe, jedina ideja je stavit ih na pc stol..

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2024 10:29 (hardrock).
Moj PC  
7 0 hvala 1
13 godina
offline
EDIFIER fan club

WH950NB su dostupne na amazon.de preko mailboxa ili direktno dostava u RH.

Preko mailboxa:

- 127,49€ + 7-8€ shipping

Direktno dostava preko amazona:

- 133,91€ (dostava besplatna)

 

Daleko najbolje slušalice u kategoriji i ništa osim preporuke nemam za njih.

Koristim ih više od pola godine i toplo ih preporučujem.

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EDIFIER fan club
hardrock kaže...

Naručeni s2000mkiii od bugara, jedva čekam 

 

edit: muči me jedino pc stol od 65cmx140cm ŠxD.. 

Ima ko kakvu ideju il bi bilo ok to pošto nemam previse izbora...

evo i fotki sobe, jedina ideja je stavit ih na pc stol..

 

 

 

 

 jako su veliki i teški, imam Trust Dominus stol i stanu gore,al radi drugog monitora i prostora mrvicu mi zaklanjaju monitor sekundarni,al ništa strašno.

 

nadam se da ćeš ih moći uklopiti

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2024 12:12 (GrimReaperKC).
11 godina
offline
Re: EDIFIER fan club
GrimReaperKC kaže...

 jako su veliki i teški, imam Trust Dominus stol i stanu gore,al radi drugog monitora i prostora mrvicu mi zaklanjaju monitor sekundarni,al ništa strašno.

 

nadam se da ćeš ih moći uklopiti

 auh, ako zanemarimo prostor slijeva i zdesna, ti tvoji zvučnici su šaka u oko

em po širini, em po dubini, zauzimaju jako puno prostora, da ne spominjem kako si prisiljen držati ih uza zid, što je nikakva pozicija za bass reflex rupe na zadnjem dijelu zvučnika

 

imam sličan stol, taman veći za kućište slijeva, u sredini 27" monitor i edifier 1600tiii koji su daleko manji - jedva to sve stane sve po širini, a još su bass reflex rupe na zvučnicima s prednje strane, tako da me ne dira udaljenost od zida

 

a sumnjam da imaš i mogućnosti iskoristit puni potencijal tih zvučnika, što zbog susjeda, što zbog samog sebe, jer da ih odvrneš preko 50% već to trešti preko svake mjere na tih pola metra od zvučnika

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2024 12:42 (picajzla0707).
12 godina
offline
Re: EDIFIER fan club
picajzla0707 kaže...
GrimReaperKC kaže...

 jako su veliki i teški, imam Trust Dominus stol i stanu gore,al radi drugog monitora i prostora mrvicu mi zaklanjaju monitor sekundarni,al ništa strašno.

 

nadam se da ćeš ih moći uklopiti

 auh, ako zanemarimo prostor slijeva i zdesna, ti tvoji zvučnici su šaka u oko

em po širini, em po dubini, zauzimaju jako puno prostora, da ne spominjem kako si prisiljen držati ih uza zid, što je nikakva pozicija za bass reflex rupe na zadnjem dijelu zvučnika

 

imam sličan stol, taman veći za kućište slijeva, u sredini 27" monitor i edifier 1600tiii koji su daleko manji - jedva to sve stane sve po širini, a još su bass reflex rupe na zvučnicima s prednje strane, tako da me ne dira udaljenost od zida

 

a sumnjam da imaš i mogućnosti iskoristit puni potencijal tih zvučnika, što zbog susjeda, što zbog samog sebe, jer da ih odvrneš preko 50% već to trešti preko svake mjere na tih pola metra od zvučnika

 ako misliš na moju sliku, zvučnici su tu zato što trenutno nemam kamo s njima.

upogonio sam svoj hi-fi sustav, u dnevnome cemo radit tek nagodinu preinake i onda će ići dolje za tv, imam i original stalke za njih. 

 

jako su dobri trenutno na kompu, sviraju mi na 20 od 50 i u winsima na 60 od 100. to je čisto za komp(malo gaming, youtube i sl). a velim za muziku imam baš vintage hi-fi sustav. 

 

za kolegu gore koji ih je naručio, nadam se ce ih nekako uspjeti uklopiti iako sumnjam,dosta mi zgleda malo prostora po slikama

11 godina
offline
Re: EDIFIER fan club
GrimReaperKC kaže...

jako su dobri trenutno na kompu, sviraju mi na 20 od 50 i u winsima na 60 od 100. to je čisto za komp(malo gaming, youtube i sl). a velim za muziku imam baš vintage hi-fi sustav. 

 auh, moji 1600tii sviraju na 30-40% maksimalno, najčešće ne 20%

mislim da bi oglušio da sviraju na 80%, što je otprilike razina tvojih na 60% u winsima

 

al svakom svoje, ofkors 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice