Torrent hr

poruka: 55
|
čitano: 18.860
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Torrent hr

Ljudi pozdrav. Ima li tko acc na torrent hr da mi posalje invitation. Platim koliko kosta invitation i jos toliko.

Hvala i pozz.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Torrent hr

Ic placat za taj smečaraski site hah.

 
0 22 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Torrent hr

Di drugdje za klince skinit pokemone, digimone,... na HR ?

13 godina
offline
Re: Torrent hr
Pa pokemone možeš đabe gledati na službenoj stranici...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Torrent hr
Apachy kaže...
Pa pokemone možeš đabe gledati na službenoj stranici...

 Mislio je sinkronizirane kako ti je i napisao na Hr... 

11 godina
offline
Re: Torrent hr
Nezz zasto smecarski site. Meni je top. Ima sve sta zelis.
14 godina
offline
Re: Torrent hr
Endymon kaže...
Nezz zasto smecarski site. Meni je top. Ima sve sta zelis.

 Vjerojatno zato jer nikad nije upao :)

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
12 godina
offline
Re: Torrent hr

ustvari nemam, poklonio sam vec nekom 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.10.2023 11:06 (goran022).
3 godine
offline
Re: Torrent hr
goran022 kaže...

ja imam jednu viška, 50 eura. mislim da nije puno s obzirom koliko sadržaja ima. ali moraš biti odgovoran i ostavit torrent na seedu minimalno 72 sata. uglavnom pročitaj pravila kad se logiraš prije korištenja. 

 Nadan se da se šališ. 

7 godina
offline
Torrent hr

Moje iskustvo je da više nikome ne poklanjam pozivnice iako imam 2M karme. Čak ni real life prijateljima. Da da svi će seedati svi će se držati pravila i onda kifla.............za 2-3 mj traže opet, a jedna pozivnica 500k .

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.10.2023 11:37 (BoomerCRO).
Moj PC  
8 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Torrent hr

Na žalost, ja dobio 2x pozivnicu ali kako se n vremena nisam ulogiravao 2x obrisan account... JBG...

NULL!=NULL
14 godina
offline
Re: Torrent hr
bunda kaže...

Ljudi pozdrav. Ima li tko acc na torrent hr da mi posalje invitation. Platim koliko kosta invitation i jos toliko.

Hvala i pozz.

Ako nisi nabavio javi se privatnom porukom.

13 godina
offline
Re: Torrent hr

I meni treba kad se dijeli hehe  Di je onaj sa 50 eura? Cekaj jos koju godinu da skoci na 100..... mucko dubre!

15 godina
neaktivan
offline
Torrent hr

Naravno da se mora seedati... imam acc na privateHD, nekadasnji publicHD vec dosta godina i znam kulturu ponasanja xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Torrent hr

Imam tamo karme kao škalje, al ne dam nikome pozivnicu jer zadnje dvije koje sam poklonio su uludo potracene.  

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Torrent hr

Može meni jedna na privatnu poruku ako ima ko dobar - biti ću fin i kulturan i držat se pravila ..

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Torrent hr
bunda kaže...

Di drugdje za klince skinit pokemone, digimone,... na HR ?

 Možda balkandownload ima to što trebaš

Bit će!
15 godina
neaktivan
offline
Torrent hr

Jedan ljubazan clan ovoga foruma mi je poslao invite. Hvala i pozdrav !

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Torrent hr

Ima li netko pozivnicu a da ju želi dati?
Brzina interneta 500/250

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Torrent hr
GSP kaže...

Ic placat za taj smečaraski site hah.

 netko nam još nije prebolio ban zbog pokušaja prodaje računa :D

9 godina
offline
Torrent hr

pozdrav, imali ko pozivnicu za torrent hr? jednom sam bia clan ali posto sam pomorac nisan se moga ulogirat svako malo i izbrisalo mi account...

ako triba i platit cu samo da ove crtice iman di skidat...

 

lp

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Torrent hr

Ak netko ima pozivnicu bio bih zahvalan. Imam malu nećakinju i trebam dobar izvor crtića na hr. Nedavno sam konačno dobio optiku i seedam konstantno da otplatim dug zajednici. :) Mogu dati screenshot kao dokaz 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Torrent hr

THR omogućuje kupnju samo jedne pozivnice svakih mjesec dana, zato ih je malo. Ovdje sam nekome već dao pozivnicu prije par tjedana i sad mu je ratio 0.000. Toliko o tome. :-(

Primjećujem da većinu zanimaju crtići, to bi se moglo riješiti zaobilaznim putom (da kreiramo svoje torrente koji nemaju veze s njihovim trackerom), ali dogovaranje oko tako nečega ulazi u područje piratstva i neprimjereno je da o tome raspravljamo ovdje jer bi mogli Bug.hr dovesti u probleme. 

Ako netko ima dobru (bolju) ideju kako forumašima pomoći doći do crtića neka napiše. Imajte razmjevanja, nije lako s djecom. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Torrent hr

Manite se traženja i nuđenja love za pozivnice da ne bi bilo nismo znali..... Koga se uhvati da to radi leti skupa sa ovim tko ga je pozvao...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Torrent hr

Ja od kada sam član od cca 2010 ako sam uspio normalno odseedat 3 torenta ostalo odseedam na vrijeme. Neprekidno 72 sata...

Nemoguće je odseedat na upload čak i nove danas izišle stvari...

A imam optiku od 2009 (tada sam imao brzinu 10/10) danas (1000/500)

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2023 14:45 (srco1978).
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Torrent hr
Kaj je nemoguce dobit invite za THR, bio sam clan preko 10 godina i sjebo sam ove godine nisam odseedo sve kaj sam trebo i skupio sam hnr bodove i otada vec 3 mjeseca pokusavam nac pozivnciu ali nema uspjeha, vidim da se prodaju za 30€ majko mila a kad sam imo samo sam djelio bilo kome i bilo kada
15 godina
offline
Torrent hr

sprašio si ti acc već 3 puta do sada zbog hnr pa si bio odbaniran, četvrti puta više nema natrag... a koliko vidim nikad ni jednu pozivnicu nisi imao u profilu što znači da ju nisi mogao niti podjeliti... ide dok ide, sad nema plakanja...

Moj PC  
11 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Torrent hr
Super bas da u 11 godina par puta sam zajebo i kaj sad trebam platit nekom 30€ za pozivnicu , a sto se tice vracanja ne brini brigu vec cu se ja snac.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2023 0:12 (granazagreb).
15 godina
offline
Torrent hr

na hrpu trackera prvi ban zbog hnr je ujedino i zadnji, nema odbaniranja. ali eto mi smo meka srca pa to dozvolimo i po nekoliko puta

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
online
Torrent hr

Smiješno mi je da netk prodaje pozivnicu, ali smiješno mi je da netko i traži pozivnicu, kao da se pozivnice na THRu dijele kapom i šakom 

Treba se "naraditi" za 500.000 karme da bih dao pozivnicu nekom sumnjivom liku koji ju je imao pa nemao.

Nekada se je karma lako nakupljala, do neke 2014 ako me pamćenje ne vara, poslije su dečki povisili standarde pa je karmu teže nabiti pa i da bi s 500 t karme kupio jednu pozivnicu...

 

Jednu sam dao finom momku s ovoga foruma u kojega imam puno povjerenje i evo u tri godine nije me iznevjerio,kao i jednom dečku iz Crne gore s Crne berze koji me isto nije iznevjerio.

To me je koštalo milijun karme, a koliko sam se nagrbio da bih zaradio taj milijun znaju samo oni koji redovito seedaju.

 

U 9 godina sam sad na nekih 1.280.000 karme i trebao bih potrošiti milijun da bih kupio dvije pozivnice ?!

Ne pada mi na pamet, a posebno je ne bih prodao za 30€.

 

Moja cijena za jednu pozivnicu je 500.000 € , jedan bod karme, jedan Euro. 

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
 
6 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice