Opasne halucinacije AI alata za transkripciju govo

poruka: 6
|
čitano: 1.437
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Opasne halucinacije AI alata za transkripciju govo".
16 godina
suspendiran
offline
Opasne halucinacije AI alata za transkripciju govo

Još kad ga 'naučite' lagati kako treba, onda vam je samo nebo granica. Ovo je u srži najobičniji GiGO model, ali to se (još) ne smije izgovoriti naglas. 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Opasne halucinacije AI alata za transkripciju govo

ChatGPT tvrdi da je tvornica Zvečevo najveći proizvođač pašteta i salama u Hrvatskoj i bivšoj Jugoslaviji, decidirano i ne da se pokolebat ni kad ga se zamoli da to provjeri i potkrijepi činjenicama. Najpopularnija salama u Hrvatskoj po njemu se zove Braco i Seka.... Nakon dodatnog pitanja nije li to možda ipak čokolada a ne salama, složio se da postoji i ta mogućnost. Jedva čekam da se neki ozbiljniji sustavi oslone na takav AI, bit će pizdarija kakve ti srce poželi.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2024 11:05 (xebeche).
 
1 1 hvala 1
5 godina
offline
Opasne halucinacije AI alata za transkripciju govo

E kad judi shvate da ne ispituješ ti AI alat , nego Kompanija ispituje tebe pomoću AI alata. (U svrhu izrade digitalnih twinova)

To će biti promjena u paradigmi.

 
0 0 hvala 1
14 mjeseci
offline
Re: Opasne halucinacije AI alata za transkripciju
xebeche kaže...

ChatGPT tvrdi da je tvornica Zvečevo najveći proizvođač pašteta i salama u Hrvatskoj i bivšoj Jugoslaviji, decidirano i ne da se pokolebat ni kad ga se zamoli da to provjeri i potkrijepi činjenicama. Najpopularnija salama u Hrvatskoj po njemu se zove Braco i Seka.... Nakon dodatnog pitanja nije li to možda ipak čokolada a ne salama, složio se da postoji i ta mogućnost. Jedva čekam da se neki ozbiljniji sustavi oslone na takav AI, bit će pizdarija kakve ti srce poželi.

 

 Mozda si ga lagao. Meni kaze:

Najveći proizvođač pašteta i salama u Hrvatskoj i bivšoj Jugoslaviji bio je "Podravka". Ova hrvatska prehrambena kompanija osnovana je 1947. godine, a njeni proizvodi, uključujući paštete i salame, postali su široko poznati i popularni u regiji.


7 godina
offline
Re: Opasne halucinacije AI alata za transkripciju

Eto danas i meni tako odgovara kao tebi, žao mi što sam zbrisao chat jer su odgovori bili za upišat se. Ali i dalje kad ga probas pitat da li Zvečevo proizvodi paštete eto screenshot:

 

 

 

14 mjeseci
offline
Re: Opasne halucinacije AI alata za transkripciju
xebeche kaže...

Eto danas i meni tako odgovara kao tebi, žao mi što sam zbrisao chat jer su odgovori bili za upišat se. Ali i dalje kad ga probas pitat da li Zvečevo proizvodi paštete eto screenshot:

 

 

 

 Vjerujem ti, na drugim temama laze jos i vise. Problem je sto ne zna reci ne.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice