Pet negledljivih filmova baziranih na videoigraćim

poruka: 13
|
čitano: 2.440
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pet negledljivih filmova baziranih na videoigraćim".
15 godina
offline
Pet negledljivih filmova baziranih na videoigraćim

dobro, de, doom i nije baš toliko strašan (smisleniji je od igre, posebno ovih novijih). možda bi bilo dobro promijeniti mu naziv ("razdvojiti" ga od igre) u nešto tipa "život damo, mars ne damo" pa bi bilo lakše. a hardcore henry je dobar ali blesav. taman. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pet negledljivih filmova baziranih na videoigr
Doom uopće nije loše film, ne kužim zaš je na listi.
 
11 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Pet negledljivih filmova baziranih na videoigr
Promaknuo ti je Double Dragon. Neki dan bio na TVu. 3.9 po IMDB
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Pet negledljivih filmova baziranih na videoigraćim

Slažem se, Doom nije tako loš, sigurno ne "nedgledljiv".

Amenoum
 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pet negledljivih filmova baziranih na videoigr
Wing Commander je bas los film, igre se ne sjecam al nemre bit toliko losa.
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Pet negledljivih filmova baziranih na videoigraćim

I Warcraft film ugasio nakon 20 minuta ultra dosadnih dijaloga.

 
2 2 hvala 1
8 godina
offline
Pet negledljivih filmova baziranih na videoigraćim

ha cuj....

 

uzmi igru, najbolju igru na svijetu....i gledaj je. bas me zanima dali bi i dalje bila tako dobra....

 

i to je cijela problematika serija i filmova po igrama. nema interakcije gledatelja s radnjom, likovima, kao sto je slucaj kad se igra - igra. nema komponente u glavi zbog koje se uzivis (ili mozda i ne) u svijet. tako da je sve skupa zanimljivo kao i promatranje nekoga kako igra, gledas izmjenjivanje scena na ekranu, a umjesto original zvuka, cujes samo opis i tumacenje igraca......

 

no, vise su tu krive kompanije i filmasi koji rade takve filmove, jer im je popularnost odredjene igre samo "izgovor", referenca s kojom nabijaju neki rejting svog filma ili serije. . postenike bi bilo, a u konacnici bi prouzrokovalo manje hejta i negativnosti reci da je film inspiriran "xy igrom", nego isti nazvati "xy".

 

Doom je u osnovi neki akciono pucacki film, komotno se mogao zvati i "lepa sela lepo gore", u smislu kvalitete filma se nista nebi promjenilo. barem bi mogli reci, wow, jbt, vidi fore, ovo isto ka u dumu.....

 

I na sve ostalo se moze primjeniti isto - Silent hil - kako je poceo rat na mom otoku, Alone in the dark - blagajnica hoce ici na more, Resident evil - uzbuna na zelenom vrhu.... i da ne nabrajam, kako god se zvalo, ili valja, ili ne valja, ali bez zvucnog imena u startu gubi 50% interesa gejmerske populacije, ili barem ljudi kojima ta imena nesto znace..... 

 

tako da je motiv "igra u film/seriju" prilicno jasan i proziran.....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
Pet negledljivih filmova baziranih na videoigraćim

mozda je bolje pitanje imamo li 5 gledljivih?

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Pet negledljivih filmova baziranih na videoigraćim

Baš sam gledao nedavno Super Mario Bros iz 1993. i nije ni čudo da Nintendo više ne daje "slobodne ruke" kad je u pitanju njihov IP.
Poslije gledanja sam išao provjeriti je li David Icke možda imao prste oko scenarija lol

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pet negledljivih filmova baziranih na videoigraćim

Ne bih se složio da je Doom promašaj .Meni jedna od odličnih ekranizacija igre ,baš onako kako i treba 

waaagh ;
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2024 20:36 (warhammer).
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Pet negledljivih filmova baziranih na videoigraćim

Kad smo kod spomenutog Uwe Bolla, baš zadnjih mjesec dana snima sa Borisom Veličanom kod mene u Baški neki triler.

 

https://www.imdb.com/title/tt32046683/

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pet negledljivih filmova baziranih na videoigr
Postal film je baš bio zabavan. Ili sam ja bio pijan ko' letva
Old pirate
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pet negledljivih filmova baziranih na videoigr
Max Payne je sasvim OK. Solidno je prenešena atmosfera. Meni jedan od boljih ekranizacija. Walberg odradio korektno.
Hm, ne sjećam se da sam bio na gljivama :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice