EDIFIER fan club

poruka: 280
|
čitano: 150.567
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
EDIFIER fan club

ma nisu glasni, kazem oni su pojacani na 20 od 50. u winsima 20-30 evo sad sam testirao, bio sam na poslu kad sam pisao prvi post mislio sam da su mi winsi na 60. 

60 stavim kad nes radim van sobe da čujem ...

 

jedva cekam da ih dolje stavim na tv i riješim se soundbara. al moram radit neke preinake s namještajem,to ce tek nagodinu ić. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
EDIFIER fan club

Moji r2000db su odradili i jedno slavlje u cca 70m2 s 30 ljudi

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EDIFIER fan club

Kaj si puštao Šabana Šaulića?

11 godina
offline
Re: EDIFIER fan club
GrimReaperKC kaže...

ma nisu glasni, kazem oni su pojacani na 20 od 50. u winsima 20-30 evo sad sam testirao, bio sam na poslu kad sam pisao prvi post mislio sam da su mi winsi na 60. 

60 stavim kad nes radim van sobe da čujem ...

 

jedva cekam da ih dolje stavim na tv i riješim se soundbara. al moram radit neke preinake s namještajem,to ce tek nagodinu ić. 

 mojoj bivšoj bi bili taman, ona kad čisti po doma sve ide na 100% pa nek trpe i susjedi iz treće ulice 

 

zato i kažem da svakom svoje, meni je dosta i previše i 20-30% na ovim puno slabijim edifierima koje imam

ali volim da se malkoc više čuje bas, što s nekim slabijim zvučnicima ne bi mogao postići niti da ih pojačam

12 godina
offline
Re: EDIFIER fan club
picajzla0707 kaže...
GrimReaperKC kaže...

ma nisu glasni, kazem oni su pojacani na 20 od 50. u winsima 20-30 evo sad sam testirao, bio sam na poslu kad sam pisao prvi post mislio sam da su mi winsi na 60. 

60 stavim kad nes radim van sobe da čujem ...

 

jedva cekam da ih dolje stavim na tv i riješim se soundbara. al moram radit neke preinake s namještajem,to ce tek nagodinu ić. 

 mojoj bivšoj bi bili taman, ona kad čisti po doma sve ide na 100% pa nek trpe i susjedi iz treće ulice 

 

zato i kažem da svakom svoje, meni je dosta i previše i 20-30% na ovim puno slabijim edifierima koje imam

ali volim da se malkoc više čuje bas, što s nekim slabijim zvučnicima ne bi mogao postići niti da ih pojačam

 Zaista ne znam, susjede nikad nisam čuo, a soba u kojoj slušam mjuzu je na drugom kraju kuće i jos je na mjestu gdje su kuće spojene 15 centi izolacije , nadam se da su i oni stavili.

 

Imaju malu bebu,vjerujem da bi mi se već obratili da neš nije u redu. Eventualno se malo ukućani znaju bunit u prizemlju kad nafrljim,al gledam većinom da guštam kad sam solo doma šta nije rijetko. 

 

Ono što sam primijetio kod Edifiera, da su bili dosta glasniji kada sam ih spojio na Audiolab 8000DAX koji je pak source vukao s laptopa, nego kad bi ih direktno spojio. 

 

 

14 godina
offline
EDIFIER fan club

Upravo danas stigli S2000MKIII, iznenađujuče dobar zvuk i bass, imate moje preporuke za kupnju ovih zvučnika za tu cijenu od 300€ - vrhunski su.

 

Nekako sam ih uspio utrpat makar nije to ni blizu kak bi trebali biti al, dobro je, glavno da grmi 

Moj PC  
7 0 hvala 0
3 godine
offline
EDIFIER fan club

Naruceni R2750db

 
Nisam izdrzao "trebam" nesto jačeKad dodu javim dojmove!
edit;
Za koliko su vam dosli zvucnici s ozone-a? ZG

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2024 23:41 (Boris grozni).
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
EDIFIER fan club

Pozdrav,

 

ima netko https://hd-multimedia.com/trgovina/edifier-s880db/ molio bih dojmove. Hvala

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: EDIFIER fan club
Čuo sam ih par puta kod prijatelja...
Vrlo dobri zvučnici al im fali basa.
Recimo R1280 ili 1700 ( imao i jedne i druge) idu dublje ali ostali dio zvučnog spektra nije profinjen kao kod S880 . Ako ti trebaju za komp onda bi ih svakako preporučio ako trebaš za Tv ili dnevni boravak ,ako imaš mjesta ,S1000mk2 ili S2000mk3( pogotovo ove jer su nešto naj bolje kaj se može kupit za 350€).
Naravno potraži ih po nekim drugim dućanima jer su kod nas preskupi.
3 godine
offline
Re: EDIFIER fan club

Došle beštije

 , odma da kažem za desktop definitivno nisu
 , dakle razaranje stola i ušiju.
Visoki i srednji na 50-60cm od ušiju nije zdravo iako kad su tiho pojacani zvuce super tako da s tim nema problema!
Bassa bome ima fino jer na nekim pjesmama baš vibrira duboko gdje na r2000db nisam uopce to cuo.

Negdje sam pročitao da im izrada nije nešto no zvučne kutije su savršene.

Naravno da za 200€ nemreš dobiti lakiranu tikovinu u 17 slojeva u ovim gabaritima na r2000db je to bolje no oni su onda bili 230€ i puno su slabiji i 5x manji. Ovo je furnirana plastika i sve je fino zaljepljeno za sad.

 

Takoder sam procitao da ispustaju tihi zvuk tj kao da negdje probijaju no da je kao prakticki necujno!
Moji su spojeni optikom na zvucnu karticu Ja i kad su jako pojacani necujem apsolutno išta iz njih nikakvo pucketanje i sl tako da evo to sam mislio da bude problem!


Uglavnom trebao sam nešto jače od r2000db i dobio sam. Zvuk nemam riječi.
Inace kao i s r2000db ovo njihovo mjerenje zvucnih jedinica nema veze s vezom bass nije 17.6cm vec 14.5 sto je znacajna razlika!
Neznam kako oni mjere to no ja znam da je 20cm oduvijek bilo 20cm dakle od vanjskog ruba membrane a ne plastike tj kucista.
Evo par fotki.

 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put danas u 13:42 (Boris grozni).
Moj PC  
4 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice