Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

poruka: 56
|
čitano: 10.455
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli".
6 godina
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Komponente od perilica posuđa ukradenih iz Ukraine, nije moglo ni završiti bolje.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
21 9 hvala 1
16 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
HCMAA kaže...

Komponente od perilica posuđa ukradenih iz Ukraine, nije moglo ni završiti bolje.

moglo je biti i gore... 

mogli su uspjeti i imati ovakve karmine od konferencije...

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 14:19 (Aldo).
15 godina
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

šteta, odn. jebga sad. ak niš drugo, bar nisu pomiješali imperijalne i iso mjerne jedinice (kao "neki"). ak u sljedećem pokušaju ubace i šofera u to, nitko (osim njega/nje) im to neće zamjeriti. bolje ljude i lovu trošiti na to nego na ratovanja. no politika i logika su besmrtni neprijatelji pa ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 17:52 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Kakav problem? Problem bi bio sa su se uspješno spustili. 

 
10 4 hvala 0
2 godine
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Prestala postojati je dakle eufemizam za spičkala u mjesec, drago mi je zbog novog poniženja za botoksiranog kepeca a nije mi drago zbog zaposlenika roscosmosa koji će se slučajno prekomjerno naginjati kroz prozor.

Moj PC  
16 11 hvala 1
11 godina
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Izgleda da je Juri prodao dijelove i zapio pare. Preporucam Juriju da se kloni prozora.

 
7 1 hvala 0
13 godina
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Za ovo je kriv niko drugi nego truli zapad(USA/EU/NATO)!!!!!!! Napravili su od svemira da bude rusofob ko i oni!!!!!!!!!!! 😡😤

 

Živio nam naš tsar i spasitelj Voldemort Voldemirovič Putin!!!!!

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 16:15 (Marko :D).
 
12 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Uh, sad će neki zadužen za projekt slučajno pasti kroz prozor.
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Da su imali američku tehnologiju iz 60tih ne bi im se to desilo....
 
6 0 hvala 0
2 godine
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Odlična tema za blokiranje "moj tata je jači od tvojeg tate" ekipe.

 
4 4 hvala 0
16 godina
online
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
steelman kaže...

Izgleda da je Juri prodao dijelove i zapio pare. Preporucam Juriju da se kloni prozora.

Tako to obično bude kod Rusa, prodaju na crno pa zapiju djelove i dobiš škart robu.

 

"Simpatičan primjer ideje iz pijanstva", jedini model helikoptera sa katapult sjedalima.Pilot se spasio, a kopilot nije imal sreče.Dobro je dok ima pijanih Rusa, Ameri s time nemaju problema pa niti nemaju helikopter sa katapult sjedalima.

 

https://rumble.com/v38ufe4-russian-ka-52-helicopter-was-shot-down-by-ukrainian-manpad-missile.html

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 22:29 (rambox).
2 godine
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Odavno je poznato da su na Mjesecu, tamo đe je led/voda izvanzemljaci i ne dozvoljavaju nama luzerima da se tamo guramo.

Ameri su to znali, ali nisu htjeli reći Putinu, pa se sad pakosno smiju.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 22:56 (Zaporožac).
 
8 0 hvala 0
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Aldo kaže...
HCMAA kaže...

Komponente od perilica posuđa ukradenih iz Ukraine, nije moglo ni završiti bolje.

moglo je biti i gore... 

mogli su uspjeti i imati ovakve karmine od konferencije...

 Čim si spomenuo karmine, očekivao sam da će biti Challenger. 

14 godina
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Upravo je Korado spominjao prije par dana kako se Rusi žure.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2023 8:01 (lovranac).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
0 0 hvala 0
9 mjeseci
protjeran
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
H4X0R kaže...
Da su imali američku tehnologiju iz 60tih

 Koju su ovi "izgubili" i nikad više to "slijetanje" nisu ponovili, i preskupo im je, i nepotrebno i ostali proseri... 

Kao spustili se s onim kokošinjcem prije 60 godina kad su procesori bili veličine kuće, a s današnjom tehnologijom im je problem. Bravo naivci.

18 mjeseci
protjeran
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Rusofili se ne znaju šaliti, uvređeni i povređeni udaraju TD, pa će ih biti lako identificirati, uhititi i transferirati 

Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

E sad, ako Indijci uspiju i pronađu led u krateru, a što je primarni cilj misije, rusi neće moći zabosti svoju zastavu i reći "to je moje", a samim tim teško da će im uspjeti napraviti bazu na Mjesecu jer im indijci neće dati vodu. Ovo je rusima jako trebalo zbog prestiža ali ništa od toga, bar za sada. Sreća što je išla samo sonda, dobro da na njoj nisu bili i ljudi, koje bi sada nacija oplakivala. I kao što netko prije reče, sonda sklepana od dijelova Ukrajinskih vešmašina ima sreću i da je stigla do Mjeseca, a to što se razbila, netko zločesti je podmetnuo krivi američki čip, programiran da sredi sondu.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Qui-Gon-Jinn kaže...

Rusofili se ne znaju šaliti, uvređeni i povređeni udaraju TD, pa će ih biti lako identificirati, uhititi i transferirati 

 Mislim da je putinofil primjereniji termin, i ja sam do neke mjere rusofil pa se ipak znam šaliti.

15 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
tomato092 kaže...
 Bravo naivci.

 

Eto, ti si ekspert.... pametniji od stručnjaka iz svih ostalih zemalja svijeta, koje su lažljivi amerikanci tako lako zaveli i slagali...

9 mjeseci
protjeran
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
maxym kaže...

Eto, ti si ekspert.... pametniji od stručnjaka iz svih ostalih zemalja svijeta, koje su lažljivi amerikanci tako lako zaveli i slagali...

 Pa eto kažu eksperti da je kamenje doneseno s mjeseca i poklonjeno od strane poštenih amera Nizozemskom muzeju - FEJK!

 

https://phys.org/news/2009-09-moon-fake.html

https://www.nbcnews.com/id/wbna32581790

 

Koja sramota

3 godine
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

U sred rata jos pokusavaju na mjesec koji panjevi, zaostali su jedno 50g

Moj PC  
4 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
tomato092 kaže...
maxym kaže...

Eto, ti si ekspert.... pametniji od stručnjaka iz svih ostalih zemalja svijeta, koje su lažljivi amerikanci tako lako zaveli i slagali...

 Pa eto kažu eksperti da je kamenje doneseno s mjeseca i poklonjeno od strane poštenih amera Nizozemskom muzeju - FEJK!

 

https://phys.org/news/2009-09-moon-fake.html

https://www.nbcnews.com/id/wbna32581790

 

Koja sramota

 

Znači, ako se analizom jednog "dijamanta" utvrdi da se ustvari radi o cirkonu, sasvim je logično zaključiti da su svi dijamanti na svijetu "fejk"?!

 

A onih drugih stotinjak poklonjenih uzoraka Mjesečevog kamenja su isto fejk?!

 

Što je slijedeće:

 

Gdje su zvjezde?

Zastava se "vijori", a nema zraka?

Sjene pod "različitim kutevima"?

 

Sve odavno detaljno pojašnjeno, ali eto, ti si ekspert pa ti se nije dalo čitati... uostalom, zašto bi ti vjerovao nečijim "lažima", kada si ti najpametniji na svijetu.

9 mjeseci
protjeran
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
maxym kaže...
A onih drugih stotinjak poklonjenih uzoraka Mjesečevog kamenja su isto fejk?!

 Njih nitko nije analizirao, stoje tamo pod nekim staklom i svi misle da je s mjeseca, a da ih netko pregleda rezultati bi bili isti.

Ali neće nitko od muzeja sebi uzimat zaradu, bolje navlačit budale da plaćaju ulaz i idu gledat "kamenje s mjeseca".

14 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
15 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
tomato092 kaže...

 Njih nitko nije analizirao, stoje tamo pod nekim staklom i svi misle da je s mjeseca, a da ih netko pregleda rezultati bi bili isti.

 

 

Pa da, tako isto "znamo" da su svi neprovjereni dijamanti zapravo cirkoni.

 

tomato092 kaže...

Ali neće nitko od muzeja sebi uzimat zaradu, bolje navlačit budale da plaćaju ulaz i idu gledat "kamenje s mjeseca". 

 

Inače, da nema tih Mjesečevih kamenčića, ti muzeji ne bi imali što izložiti, niti zarađivati na ulaznicama....

Ta tvrdnja ti je još blesavija od one da je jedan provjereni kamenčić "čvrst dokaz" da su i svi ostali kamenčići "fejk".

 

Ali, što drugi očekivti od osobe sklone teorijama zavjere...

 

 

 

12 godina
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

prvi put u životu mi je drago da neka svemirska misija nije uspjela.

ruSSi moraju shvatiti da to što rade ne vodi ničem dobrom... ni na kojem polju.

 
6 3 hvala 0
9 mjeseci
protjeran
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont

Čim ti američka diplomacija pokloni jedan fejk, sve ostalo dolazi u pitanje i tko zna u čemu još muljaju i lažu i tko zna koliko toga tek treba otkriti.

A ti slobodno budi naivac i vjeruje svemu.

15 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Boris grozni kaže...

U sred rata jos pokusavaju na mjesec koji panjevi, zaostali su jedno 50g

 

Srecom 1968-1972 (Apollo misije sa ljudskom posadom blizu/na Mjesecu). su bile godina bez americkog rata niti su u tom periodu ubijali studente po americkim sveucilistima, a bogami ni crnce po cesti, predsjednicke kandidate.....

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
15 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
tomato092 kaže...

A ti slobodno budi naivac i vjeruje svemu.

 

A ti, eto, nisi naivac koje vjeruje svemu, nego si sve ove tvrdnje koje iznosiš ovdje, osobno provjerio?!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice