Novi Tomb Raider je igra otvorenog svijeta smješte

poruka: 7
|
čitano: 2.199
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Tomb Raider je igra otvorenog svijeta smješte".
10 godina
protjeran
offline
Novi Tomb Raider je igra otvorenog svijeta smješte

a u božju mater open world dick shit fuck rpg adventure mmo strategy svašta nešta skupljaj novčiće i kupi kovčežiće ili šta god više, jebo više igru koja nije igra nego ... doživljaj... daj mi pljucu da rokam po medvjedima i vukovima i trexu, da badguysima glave otkidam protutenkovskim granatama, daj mi da joj gledam u sisurine i bulju dok s realističnim fizikalnim jiggly modelom meditativno plešu na vjetru, to je jedina svrha jahačice grobova...

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2024 16:50 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
22 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Novi Tomb Raider je igra otvorenog svijeta smj
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

a u božju mater open world dick shit fuck rpg adventure mmo strategy svašta nešta skupljaj novčiće i kupi kovčežiće ili šta god više, jebo više igru koja nije igra nego ... doživljaj... daj mi pljucu da rokam po medvjedima i vukovima i trexu, da badguysima glave otkidam protutenkovskim granatama, daj mi da joj gledam u sisurine i bulju dok s realističnim fizikalnim jiggly modelom meditativno plešu na vjetru, to je jedina svrha jahačice grobova...

 

 

 

 

 Pa ovo je poprilicna promjena i meni se cini kao pun pogodak, linearni dio i vjecito ponavljanje u TR mi je najdosadniji dio. Vjerujem da ce jahačica biti bolja nego ikada

15 godina
suspendiran
offline
Re: Novi Tomb Raider je igra otvorenog svijeta smj
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

a u božju mater open world dick shit fuck rpg adventure mmo strategy svašta nešta skupljaj novčiće i kupi kovčežiće ili šta god više, jebo više igru koja nije igra nego ... doživljaj... daj mi pljucu da rokam po medvjedima i vukovima i trexu, da badguysima glave otkidam protutenkovskim granatama, daj mi da joj gledam u sisurine i bulju dok s realističnim fizikalnim jiggly modelom meditativno plešu na vjetru, to je jedina svrha jahačice grobova...

 

 

 

 

 A još što su izjavili da više neće istraživati grobove nego ih štiti jer kopanje grobova je uvrijediljivo. Dosad sam odigrao sve Tomb Raidere, ovaj ću izgledati preskočit jer ga rade idioti. Ne podržavam ta Woke nametanja. Umjetnost je mjesto slobode, onoga koga vrijeđa umjetnost nek je ne gleda.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
13 godina
offline
Novi Tomb Raider je igra otvorenog svijeta smješte

Poigrat ću se s Larom u bilo kojoj pozi, bilo u otvorenoj ili linearnoj. Vi puristi slobodno zaobiđite 😜

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2024 23:55 (vrinho).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi Tomb Raider je igra otvorenog svijeta smješte

a što kažu laici te nevježe? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi Tomb Raider je igra otvorenog svijeta smj
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

daj mi pljucu da rokam po medvjedima i vukovima i trexu, da badguysima glave otkidam protutenkovskim granatama, daj mi da joj gledam u sisurine i bulju dok s realističnim fizikalnim jiggly modelom meditativno plešu na vjetru, to je jedina svrha jahačice grobova...

gdje drugdje stavit sisatu Laru u vrućim hlačicama da roka badguyse kad je Indija svjetski lider po broju silovanja žena. Ta neće ju napast tako izazovnu u, recimo, Norveškoj...

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2024 10:04 (Ges).
6 godina
offline
Re: Novi Tomb Raider je igra otvorenog svijeta smj
DCL...poo poo street
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice