Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

poruka: 56
|
čitano: 10.606
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli".
7 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Lijepo je vidjeti da su Kinezi, Indijci i Rusi sve aktivniji. Očito da je svjetska ravnoteža istočnih i zapadnih zemalja krenula vući u korist istoka pa je za očekivati da će ovakvih aktivnosti biti sve više.
Moj PC  
5 7 hvala 0
12 godina
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Ovakve reakcije da su rusi zaostali, spominjanje veš mašina i slično bih očekivao na Indexu i sličnima jer smatram ipak da Bug čitaju ljudi koji su, ako ništa, bar sigurno tehnološki napredniji od prosjeka. Da malo podsjetim, posljednjih 25 godina, od kraha američkog projekta Space shuttle, jedine funkcionalne rakete koje voze u svemir teret i ljude do međunarodne postaje su ruski Sojuzi. Također, njihovi raketni motori se smatraju jednim od najboljih na svijetu, tako pričati da su rusi zaostali, što se tiče svemira, je smiješno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2023 13:52 (mladenm3).
 
13 4 hvala 2
3 godine
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli
Moj PC  
2 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Boris grozni kaže...

U sred rata jos pokusavaju na mjesec koji panjevi, zaostali su jedno 50g

 tako je bilo i zadnji put 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
16 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
"Letjelica je ušla u nepredviđenu orbitu i prestala postojati, kao rezultat sudara s površinom mjeseca." Super orbita, koja vodi do sudara s površinom, zar je trebala proći kroz mjesec? Orbitiraš/oblijećeš oko nečeg - mjeseca/planeta/zvijezde itd. 💫😁😁😁
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Ja bih rekao da u ovom trenutnom ratu Ameri troše daleko više novaca za naoružanje nego Rusi, ali to je samo pretpostavka. Nemam insajdere.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2023 15:05 (Jelash13).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
maxym kaže...
tomato092 kaže...

A ti slobodno budi naivac i vjeruje svemu.

 

A ti, eto, nisi naivac koje vjeruje svemu, nego si sve ove tvrdnje koje iznosiš ovdje, osobno provjerio?!

 Zasto se uopce raspravljas sa 2 tjedna starim accountom, neki kid trolla, nebitan je doma pa hoce paznju na forumu, a od izobrazbe mozda ima osnovnu skolu eventualno prvi razred srednje te samim time nije kompetentan govorit uopce o ovakvoj temi....

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
3 godine
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Bio je to planirani prvi korak u novom svemirskom programu, koji ima krajnji cilj uspostavljanje svemirske kolonije i bolje da su je izgubili, naseljavanje ljudi na mjesec a trenutno nisu/nismo u stanju niti sletjeti na mjesec a da neizgubimo letjelicu
Danas se svakakve budale bave svacim

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2023 15:26 (Boris grozni).
Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Sad ce drvljem i kamenjem na Ruse. Vec vidim ovi amerikankzirani svršavaju na neuspijeh Rusa 🤣🤣
Moj PC  
3 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Endymon kaže...
Sad ce drvljem i kamenjem na Ruse. Vec vidim ovi amerikankzirani svršavaju na neuspijeh Rusa 🤣🤣

 Mogu amerikanizirani amerikanizirati koliko hoce.

Lista dolje je prilicno crvena.

 

 
 

 

Usput dodajmo na ovu crvenu listu i jos jednu crvenu zastavu za prvog crnca u svemiru (Arnaldo Tamayo Méndez).

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
9 mjeseci
protjeran
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Hazzard From da Hood kaže...

 Zasto se uopce raspravljas sa 2 tjedna starim accountom, neki kid trolla, nebitan je doma pa hoce paznju na forumu, a od izobrazbe mozda ima osnovnu skolu eventualno prvi razred srednje te samim time nije kompetentan govorit uopce o ovakvoj temi....

 Ti si tu eto 8 godina pa i dalje ne znaš osnove komunikacije, a niti pravila foruma. To si tako doma vrijeđaj ukućane.

A fala bogu pa si okačio i svoj doktorat o raketnim motorima pa si eto ti kompetentan da nešto pričaš.

Ajde šetaj klinjo... 

13 godina
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Može jedno pitanje za sve kojima je bitan space race; na koji to način utječe na vas osobno? Hoće li vas to kao pojedinca ikako obogatiti? Ili, hoće li to ikako vaš život učiniti boljim? Apsolutno mi se j*be tko je bio prvi u svemiru, tko je prvi uspio poslat govno na mjesec, a tko na jupiter. Po meni, lupanje novaca u prazno, doslovno. Pravi primjer vam je ova ruska sonda koja se zabila u mjesec. Na taj neuspješan projekt, fašistička rusija je potrošila najmanje 130 milijuna dolara ili 12.5 milijardi valute koja tone u prazno.

 

Te su novce mogli ulupati da si srede zemlju; prema službenoj statistici iz 2019. godine, 47 milijuna rusa nema toplu vodu kod kuće dok njih 29 milijuna nema baš nikakvu vodu. 35 milijuna rusa nema ni WC kod kuće također.

 
3 4 hvala 2
11 mjeseci
protjeran
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Po čemu su Rusi fašisti? Zato jer je netko od tvojih prijatelja na Indexu nacrtao Putinu Hitlerove brčiće? Donedavno ste tupili kako je Trump literally Hitler.

Ako već želite provocirati, ne ti nego svi vi, zašto ga ne nazovete Staljinom? Staljin je bio daleko gori od Hitlera.

 
2 5 hvala 0
13 godina
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Do sada nitko nije uspio sletjeti na taj dio Mjeseca, tako da baš i nije trivijalno.

 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
mladenm3 kaže...

Ovakve reakcije da su rusi zaostali, spominjanje veš mašina

Da Rusi su zaostali, Rusi su Afrika s atomskom bombom, izvoze sirovine i imaju doživotnog predsjednika ili nešto kao stvarno velika srbija, primitivizam i zaostalost. Tehnologiju kupuju od Irana. Ni pošteni tenk ne znaju napraviti. Pa daj ih usporedi s Korejom i Tajvanom. Imaju jednu raketu koja im je ostala iz komunizma i to je to. Pa kad će oni imati raketu koja se spušta vertikalno i helikopter na Marsu? 

Tko će vladati svemirom, tko će imati baze na Mjesecu i Marsu, osobito tko će imati samo održive baze taj će vladati Zemljom. Rusi su iz te utrke ispali jer za to nemaju ekonomski i tehnološki potencijal. U igri su Amerikanc, Kinezi i još možda netko, ali nikako Rusi. 

A to je dobro za nas jer da Rusi uspiju odmah bi Srbi krenuli na nas ili kako bi oni rekli, po srpski Dubrovnik. 

A što se tiče Zapada, Hrvatska je Zapad, nije ni istočno pravoslavlje, ni islam, ni Indija ni Kina. Propas Zapada bila bi i naša propast. 


15 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Jelash13 kaže...

Po čemu su Rusi fašisti? Zato jer je netko od tvojih prijatelja na Indexu nacrtao Putinu Hitlerove brčiće? Donedavno ste tupili kako je Trump literally Hitler.

Ako već želite provocirati, ne ti nego svi vi, zašto ga ne nazovete Staljinom? Staljin je bio daleko gori od Hitlera.

 Rusi su zemlja s doživotnim vođom u kojoj likvidiraju pripadnike bilo kakve oporbe. Kako bi ti opisao takva oblik vladavine? 

15 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Marko :D kaže...

Može jedno pitanje za sve kojima je bitan space race; na koji to način utječe na vas osobno? Hoće li vas to kao pojedinca ikako obogatiti? Ili, hoće li to ikako vaš život učiniti boljim? Apsolutno mi se j*be tko je bio prvi u svemiru, tko je prvi uspio poslat govno na mjesec, a tko na jupiter. Po meni, lupanje novaca u prazno, doslovno. 

 Po tebi je, samo što stvarnost nije briga je li nešto po tebi ili po meni. Ukratko, tko zavlada svemirom dominirati će i Zemljom, a ako to npr. budu Rusi, eto ti drugi dan Srba u "srpskom" Dubrovniku. Dobro, možda nisi baš iz Dubrovnika pa ...

Inaće, nije bitna samo svemirska utrka nego AI i roboti, osnosno roboti upravljani AI tehnologijom, odnosno dronovi upravljni AI tehnologijom. 

 

13 godina
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Evo vam malo RUske zaostalosti....

 

 

Moj PC  
0 5 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
rjakopec kaže...
Jelash13 kaže...

Po čemu su Rusi fašisti? Zato jer je netko od tvojih prijatelja na Indexu nacrtao Putinu Hitlerove brčiće? Donedavno ste tupili kako je Trump literally Hitler.

Ako već želite provocirati, ne ti nego svi vi, zašto ga ne nazovete Staljinom? Staljin je bio daleko gori od Hitlera.

 Rusi su zemlja s doživotnim vođom u kojoj likvidiraju pripadnike bilo kakve oporbe. Kako bi ti opisao takva oblik vladavine? 

 

Ne kužim.  Je li Sjeverna Koreja isto fašistička država?

19 mjeseci
protjeran
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Jelash13 kaže...
rjakopec kaže...
Jelash13 kaže...

Po čemu su Rusi fašisti? Zato jer je netko od tvojih prijatelja na Indexu nacrtao Putinu Hitlerove brčiće? Donedavno ste tupili kako je Trump literally Hitler.

Ako već želite provocirati, ne ti nego svi vi, zašto ga ne nazovete Staljinom? Staljin je bio daleko gori od Hitlera.

 Rusi su zemlja s doživotnim vođom u kojoj likvidiraju pripadnike bilo kakve oporbe. Kako bi ti opisao takva oblik vladavine? 

 

Ne kužim.  Je li Sjeverna Koreja isto fašistička država?

 Tako je, ti ne kužiš. Nastavi s valjanjem u blatu.

11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont

Dobra fora, Jinn. Uvalit ću ju nekom desetogodišnjaku. 

2 godine
online
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Barba @Miro, mislim da je i ova tema iskočila iz tračnica, pa mislimo da je za lock.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
tomato092 kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

 Zasto se uopce raspravljas sa 2 tjedna starim accountom, neki kid trolla, nebitan je doma pa hoce paznju na forumu, a od izobrazbe mozda ima osnovnu skolu eventualno prvi razred srednje te samim time nije kompetentan govorit uopce o ovakvoj temi....

 Ti si tu eto 8 godina pa i dalje ne znaš osnove komunikacije, a niti pravila foruma. To si tako doma vrijeđaj ukućane.

A fala bogu pa si okačio i svoj doktorat o raketnim motorima pa si eto ti kompetentan da nešto pričaš.

Ajde šetaj klinjo... 

 Ja raketni(reaktivni) motor(pogon) mogu elaborirat i izracunat od potiska pa do krajnje zadanje tocke leta,, pa ako treba i projektirat u CAD/CAM Softweru, a mozes li ti?.. Ali to uopce nije bitno, niti ima veze s tvojim trolanjem ljudi, vrati se nazad na index i tamo teraj silu sa "svojom vrstom"..

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
11 mjeseci
protjeran
offline
Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekontroli

Vidiš jedna zanimljiva stvar. Meni je netko rekao da Mjesec ima slabiju gravitaciju. Ako ima slabiju gravitaciju onda i sporije sve pada na njega, što znači da ta sonda nije mogla pasti pri velikoj brzini i razbiti se.

 

Jedino logično objašnjenje je da je netko hakirao sondu i namjernu ju zakucao u Mjesec, a Rusi se srame pa to ne žele objaviti.

 
0 3 hvala 0
16 godina
online
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
syncmaster245b kaže...
Mogu amerikanizirani amerikanizirati koliko hoce.

Lista dolje je prilicno crvena.

 

 
 

 

Usput dodajmo na ovu crvenu listu i jos jednu crvenu zastavu za prvog crnca u svemiru (Arnaldo Tamayo Méndez).

 Da, i još dodaš ovo dole kao poklopac i to je to.

 

https://rumble.com/v2b05gk-democratic-countries-dont-use-weapons-of-mass-destruction.html

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
offline
Re: Problemi u svemiru: ruska sonda Luna-25 nekont
Jelash13 kaže...

Vidiš jedna zanimljiva stvar. Meni je netko rekao da Mjesec ima slabiju gravitaciju. Ako ima slabiju gravitaciju onda i sporije sve pada na njega, što znači da ta sonda nije mogla pasti pri velikoj brzini i razbiti se.

 

Jedino logično objašnjenje je da je netko hakirao sondu i namjernu ju zakucao u Mjesec, a Rusi se srame pa to ne žele objaviti.

 Jedino logično obješnjenje je da nikada nisi bio ni na jednom času fizike...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice