Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.636
|
čitano: 669.696
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

kojeg browsera amazonovog default?

 

update:u amazon silk ne radi maxtv u browseru na firesticku 4k 2023

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2024 23:50 (dejo74).
8 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Kaon STBovi ne idu na ovu fancy novu platformu? Dobit cemo nove STBove tj Android boxeve?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nuclear_Phoenix kaže...

Kaon STBovi ne idu na ovu fancy novu platformu? Dobit cemo nove STBove tj Android boxeve?

 još uvijek možeš birati

nemam za potpis
9 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nuclear_Phoenix kaže...

Kaon STBovi ne idu na ovu fancy novu platformu? Dobit cemo nove STBove tj Android boxeve?

 Idu itekako .Ja sam prebačen još prošle godine na novu platformu.Imam Kaon STB.

15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
dejo74 kaže...

kojeg browsera amazonovog default?

 

update:u amazon silk ne radi maxtv u browseru na firesticku 4k 2023

 sa obzirom da tizen isto nema podrsku nove aplikacije, na samsung televiziji tizen radi preko browsera pa sam pretpostavljao da ce raditi i na firetv sticku, jer browser je browser zar ne?. Ali ocito ipak ne :)

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
dado16 kaže...
dejo74 kaže...

kojeg browsera amazonovog default?

 

update:u amazon silk ne radi maxtv u browseru na firesticku 4k 2023

 sa obzirom da tizen isto nema podrsku nove aplikacije, na samsung televiziji tizen radi preko browsera pa sam pretpostavljao da ce raditi i na firetv sticku, jer browser je browser zar ne?. Ali ocito ipak ne :)

 mora bit html5 browser 

9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Kako uopće funkcioniraju Android box-ovi koje ima HT? Kao i svaki drugi box,skine se apk sa playstore-a i to je to?

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2024 14:43 (Tascam).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Tascam kaže...

Kako uopće funkcioniraju Adroid box-ovi koje ima HT? Kao i svaki drugi box,skine se apk sa playstore-a i to je to?

 Ne, bolje je optimiziran tj. HT-ov custom firmware je gore. Prilikom pokretanja odma se otvara MaxTV (ima svoj launcher) i kroz njegovo sučelje se dalje otvara Google Play i ostale aplikacije (nema klasično Android TV sučelje nego njega zamjenjuje MaxTV jer mu je i to primarna namjena). Što se tiče gledanja TV-a i sl. radi puno bolje nego sama aplikacija na Android TV-u (brže šalta i fluidnije je).

nemam za potpis
9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Znači nema kod promjene programa da mu treba neko vrijeme dok "izoštri" sliku?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Tascam kaže...

Znači nema kod promjene programa da mu treba neko vrijeme dok "izoštri" sliku?

 treba ali je puno brže nego na drugim uređajima koje imam s tim da ne znam kako je na bakru al pretpostavljam da puno lošije

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2024 16:30 (tenac).
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Prvim modelima cim su se pojavili je trebalo 2 do 5 sekundi da presalta kanal na bakru (spojen wifijem na speedporta)... Kako je sad ne znam. To je bio doslovce jedan od prvih 10 montiranih obicnim korisnicima u Rijeci. 

Sto se Kaona tice, kaze tehnicar da ne ide nadogradnja? Nisam 100% siguran ali cini mi se da je softver (ili build) na mojem iz 2022., nije mi sad pri ruci da pogledam. Boot slika je ona sa trokuticima u magenta + jos par boja (isto po sjecanju).

15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
ide nadogradnja i na kaon i samsung. svaki ima svoje mušice
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Bilo bi pametnije da nisu ništa radili nego su samo trebali uključiti snimalicu na Arena HD i filmske HD kanale (ko što već imaju na max sport HD kanalima) , posložiti možda malo liste kanala po tematici. Ovako mušice imaju stbovi, a aplikacija im ne radi na više od 60 posto uređaja na tržištu, a kakti nude tv ko samostalnu uslugu. I što uzmeš tv uslugu, onda traži android tv uređaj da bi uopće mogao gledati, lol baš diletantski.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nuclear_Phoenix kaže...

Prvim modelima cim su se pojavili je trebalo 2 do 5 sekundi da presalta kanal na bakru (spojen wifijem na speedporta)... Kako je sad ne znam. To je bio doslovce jedan od prvih 10 montiranih obicnim korisnicima u Rijeci. 

Sto se Kaona tice, kaze tehnicar da ne ide nadogradnja? Nisam 100% siguran ali cini mi se da je softver (ili build) na mojem iz 2022., nije mi sad pri ruci da pogledam. Boot slika je ona sa trokuticima u magenta + jos par boja (isto po sjecanju).

 Imam Kaon i nadogradio se. Ne vidim vizualno nikakve razlike izuzev izmjene izgleda boot sučelja. Meniji i sve drugo je isto kao prije, tj ružno i nakaradno. Nakon nadogradnje, kako sam već pisao, ne gledamo full HD, već upscalirani HEVC 720p i 30-50% lošiju sliku! Iako je od t-scuma, previše je!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

treba napomenit da novom nadogradnjom ako imate tv spojen scartom, snimalica ne radi to jest ne radi gledanje unatrag emisija, mora biti obavezno spojeno hdmi kabelom

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2024 18:23 (dado16).
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
dado16 kaže...

treba napomenit da novom nadogradnjom ako imate tv spojen scartom, snimalica ne radi to jest ne radi gledanje unatrag emisija, mora biti obavezno spojeno hdmi kabelom

 

Spajanje SCARTom mi budi lijepe uspomene :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Bitanga kaže...

Spajanje SCARTom mi budi lijepe uspomene :-D

 Neka bolja, jednostavnija vremena..

WHITE STONES VARAŽDIN
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Stigla nadogradnja android boxa i daljinskog.

 

Edit: malo dojmova, šaltanje programa je brži(ali nije instant),sam UI je fluidniji, na nekim kanalima je slika oštrija tj. ocito je veci bitrate ali dalje nema opcije 4k na RTL-u,Max Sport kanalima, dodane su opcije za sliku i zvuk...

 

Dodali su i Netflix app tj. osnonvi paket (jedan uređaj istovremeno u HD-) u cijeni paketa koji se moze nadogradit na standard i premium... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2024 22:09 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Meni se čini da je nakon nadogradnje slika na arenama živi užas, muljavo do zla boga
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
4mal kaže...

Stigla nadogradnja android boxa i daljinskog.

 

Edit: malo dojmova, šaltanje programa je brži(ali nije instant),sam UI je fluidniji, na nekim kanalima je slika oštrija tj. ocito je veci bitrate ali dalje nema opcije 4k na RTL-u,Max Sport kanalima, dodane su opcije za sliku i zvuk...

 

Dodali su i Netflix app tj. osnonvi paket (jedan uređaj istovremeno u HD-) u cijeni paketa koji se moze nadogradit na standard i premium... 

 Što bi ti vrijedila 4k opcija na RTL-u kada ne emitiraju u 4k

14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Tascam kaže...
4mal kaže...

Stigla nadogradnja android boxa i daljinskog.

 

Edit: malo dojmova, šaltanje programa je brži(ali nije instant),sam UI je fluidniji, na nekim kanalima je slika oštrija tj. ocito je veci bitrate ali dalje nema opcije 4k na RTL-u,Max Sport kanalima, dodane su opcije za sliku i zvuk...

 

Dodali su i Netflix app tj. osnonvi paket (jedan uređaj istovremeno u HD-) u cijeni paketa koji se moze nadogradit na standard i premium... 

 Što bi ti vrijedila 4k opcija na RTL-u kada ne emitiraju u 4k

veći bitrate? tj. očito se emitira u većem bitrate-u

nemam za potpis
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Vidim da su makli opciju za podešavanje boja tj. chrome sub sampling, kad se stavi automatsko podesavanje prebaci na 2060p 50, ali nemogu se vise bitovi boja mijenjat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2024 10:38 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Kako su mi dojadila 2 daljinska, a sada kada ima Netflix na STBu, recite mi kakva su iskustva sa gledanjem .mkv h264/h265 preko USBa uštekanog u HT STB? Radi li to uopće? 

#HŽV
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
sardax kaže...

Kako su mi dojadila 2 daljinska, a sada kada ima Netflix na STBu, recite mi kakva su iskustva sa gledanjem .mkv h264/h265 preko USBa uštekanog u HT STB? Radi li to uopće? 

 ja sam bio testirao emby/plex preko tog android stba-a, radi h264/5 jedino sto nije radilo kako treba je HDR i dolby vision

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Hvala, probam i javim :)
#HŽV
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ustekao sam ga, vidi ga, ali ne vidi videa?! Ne kuzim.
#HŽV
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ustekao sam ga, vidi ga, ali ne vidi videa?! Ne kuzim.
#HŽV
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
mislim da usb nije za usb storage, al mozda se varam, nisam toliko detaljno isprobao
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Dado, mislim da je, jer kad ubaci usb, on cak i kreira foldere na sticku poput Audio/Movies/Ringtones…, te uredn ocita kapacitet i sloboda prostor, ali .mkv i .srt ne vidi.
Ocito ne moze 😅
#HŽV
Moj PC  
0 0 hvala 0
22 mjeseca
offline
Novi MAXTV reciver

Produžio sam ugovor po novim uvjetima i uzeo Optički internet + TV L paket. Naručio sam i onaj neki Android box koji mi još nije stigao, pa Max TV gledam na starom STB-u i preko web stranice/aplikacije. No primijetio sam da MaxTV aplikaciju može gledati samo jedna osoba, zar nije prije bilo dvije osobe istovremeno? Npr frendu sam dao lozinku za MaxTV aplikaciju i dok on gleda, dobivam obavijest da je dosegnut maksimalan broj uređaja. I što kad mi stigne android box, a zadržim stari STB, koliki će onda biti limit?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice