New York Times tuži OpenAI i Microsoft zbog kršenj

poruka: 6
|
čitano: 4.220
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "New York Times tuži OpenAI i Microsoft zbog kršenj".
15 godina
offline
New York Times tuži OpenAI i Microsoft zbog kršenj

ostaje nejasno kako se neki tamo poprijeko uspiju obogatjeti, a nisu fiškali

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: New York Times tuži OpenAI i Microsoft zbog kr
Ajar kaže...

ostaje nejasno kako se neki tamo poprijeko uspiju obogatjeti, a nisu fiškali

 Navodno dobro ide i estetskim kirurzima, a imaju i što dati djeci za jesti stomatolozi, no izgleda da nitko ne radi tako puno kao odvjetnici, pa nije čudo da su najbogatiji:

https://www.bug.hr/propisi/appleova-zalba-uspjela--opet-smiju-prodavati-apple-watch-u-sad-u-37345

...
15 godina
offline
Re: New York Times tuži OpenAI i Microsoft zbog kr
Miro kaže...

 Navodno dobro ide i estetskim kirurzima, a imaju i što dati djeci za jesti stomatolozi, no izgleda da nitko ne radi tako puno kao odvjetnici, pa nije čudo da su najbogatiji:

https://www.bug.hr/propisi/appleova-zalba-uspjela--opet-smiju-prodavati-apple-watch-u-sad-u-37345

 je, privatni zdrvstveni (uključiv veterinare) i u nas dobro maste brk. kad se sjetim kako sam (davno, jasno, i samo zbog pritiska staraca) položio prijemne za pravo i ekonomiju pa odabrao (tad se činilo) manje zlo - ekonomiju. a htio sam studirati kiparstvo. no kad u startu fulaš, poslije prođe baba s kolačima. no nema sad više (i odavno prije) veze. meni je i malo dovoljno i neam nekih materijalnih čežanja. u mojim godinama, samo da je zdravlja 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
New York Times tuži OpenAI i Microsoft zbog kršenj

nasljednici starih rimljana bi trebali tužiti NYT jer koriste njihovu abecedu...jadni rimljani se polomiše dok nisu posložili svojiu abecedu i sad ovi je mukti koriste...a tek gutenberg koliko je imao neprospavanih noći...svatko svakome bi trebao plaćati za njihove intelektualne usluge pa da vidimo gdje će nas to dovesti...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: New York Times tuži OpenAI i Microsoft zbog kr
Ajar kaže...

ostaje nejasno kako se neki tamo poprijeko uspiju obogatjeti, a nisu fiškali

 Lajk za obogatjeti!

 

This space for rent!
15 godina
offline
Re: New York Times tuži OpenAI i Microsoft zbog kr
Drago kaže...
Ajar kaže...

ostaje nejasno kako se neki tamo poprijeko uspiju obogatjeti, a nisu fiškali

 Lajk za obogatjeti!

 

 morfologiji hrvatskog jezika samo je rub vidljivog svijemira grijanica 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice