ChatGPT web pretraživanje više nije u beta verziji

poruka: 2
|
čitano: 2.524
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ChatGPT web pretraživanje više nije u beta verziji".
ChatGPT web pretraživanje više nije u beta verziji

Pretraživanje interneta radi strahovito sporo i u ovom trenutku mi nije uopće praktično koristiti ga.

 

S druge strane dall-e-3 je za barem 3 stepenice ispred bilo kojeg AI image generatora za sada i sjajno ga je koristiti. Posebice jer je uključen u pretplatu.

 
 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2023 13:07 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
22 mjeseca
offline
ChatGPT web pretraživanje više nije u beta verziji

Ja sam uzeo Plus verziju i svaki dan mi je sve manje žao. Ima nekoliko mušica, no znatno mi je olakšalo rad, povećalo produktivnost, olakšalo traženje grešaka u kodu, dalo sugestije kako ga optimizirati/poboljšati itd. S Browsing modom mogu dobiti svježe informacije s neta ako je programski jezik dobio neku novu funkciju itd. GPT-4 sam za sebe vrijedi uloženog novca, a pluginovi su lijep bonus na to. Kao najveću manu bih istaknuo limit od 50 poruka svaka 3 sata za GPT-4 verziju, no nadam se da će ih Google sa svojim AI rješenjem stisnuti pa će ili ublažiti limit ili ga maknuti skroz.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2023 13:55 (Trilogija).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice