Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c

poruka: 19
|
čitano: 9.971
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c".
13 godina
offline
Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c

Opet Link

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c

I šta je tu 'značajno' poskupljenje?

Paketi do 1 kg poskupili 42 centa iliti 3 kune.

Poskupljenje nekakvih razglednica i čestitki je tek nebitno, tko to uopće danas šalje?

Svi bi htjeli vrhunsku uslugu i po mogućnosti da je džabe.

 
0 17 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Hrvatska pošta početkom srpnja značajno poveća
HR55 kaže...
Paketi do 1 kg poskupili 42 centa iliti 3 kune.

Poskupljenje nekakvih razglednica i čestitki je tek nebitno, tko to uopće danas šalje?

 

Ja šaljem čestitke. Zašto? Zbog tradicije i navike. I svakog Božića i Uskrsa ponavljam isto. I to je super. A ne smrdljiva debilna poruka u Whatsappu koja je zamijenila jednako debilni SMS. Razglednice više ne šaljem je su pomrli svi kojima su to cijenili.

12 godina
offline
Re: Hrvatska pošta početkom srpnja značajno poveća
Naravno da je udar. Tjedno pošaljem 30-40 preporucenih posiljki, umjesto 1.63e sad je 2.10e - to sigurno neće iz mog đepa, samo ću proslijediti taj trošak na krajnjeg korisnika, al da već neki pitaju i njurgaju, to svakako.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hrvatska pošta početkom srpnja značajno poveća
Izbori su sljedeće godine...svaki uhljeb jedan glas
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c

Bako, bako sve ce poskupjeti.....

Nece dijete moje Vlada se pobrinula....

Battlenet - TheProdigy#2234
 
9 0 hvala 0
5 godina
offline
Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c

U vremenima velikog povećanja troškova, nužno je korigirati cijene kako bismo osigurali visoku kvalitetu usluge

 

 
14 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Hrvatska pošta početkom srpnja značajno poveća
encoding kaže...

U vremenima velikog povećanja troškova, nužno je korigirati cijene kako bismo osigurali visoku kvalitetu usluge

 

 Nije direktno odgovor tebi, nego opći komentar o kvalitetu usluge. Od 1.6.2023. u moju ulicu poštar dolazi jednom tjedno, najviše dvaput. Nekada je do 15. u mjesecu dolazio gotovo svaki dan noseći račune. Sada su datumi na kuvertama računa nakon što ih poštar donese stari / prošli po 7 dana i više. Taman da prođe rok dospijeća za plaćanje nekih računa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2023 21:48 (NetkoNegdje).
16 godina
offline
Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c

Ja još čekam neke pakete koji su trebali stići prije 5 mjeseci. Jednom mi je došlo 5-6 paketa odjednom, pitam mladog poštara kako svi paketi dolaze odjednom, a naručio sam ih u različitom vremenskom razdoblju. Kaže: stari poštar je na godišnjem. ok, skužio sam.

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c

Aha...znaci sad morate platiti skoro duplo da i dalje idete sami podizati pakete u postu. Kako lijepo....

 
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hrvatska pošta početkom srpnja značajno poveća
koliko su radnici dobili povecanje place u Posti ,ako to objasnjavaju " brigom.za radnike"?

I Plenki-moon majmuna, sto si ono rekao,da nista nece poskupiti i da je 8nflacija u padu ?
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hrvatska pošta početkom srpnja značajno poveća
Ti trolaš ili se praviš da trolaš?
11 mjeseci
protjeran
offline
Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c

Dok neki iz državnih firmi izvlače stotine milijuna, dok HEP kupuje plin 50 eura, a prodaje za 1 cent, dok se iz INA-e pare voze bagerom, ekipa se bavi poskupljenjem razglednica za 38 centi.

Klasičan spinoff i bacanje kosti ovcama da se bave trivijalnim temama dok njihove pare nestaju na nekom desetom mjestu. 

 
9 0 hvala 0
15 godina
online
Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c

.. i pri tome para ima ko blata, lopatama ga zgrću, neki, neki drugi nemaju.. problem vide oni drugi, a problem nije cijena, usluga, sladoleda, rada, nego njhova plaća, njihova cijena rada za koju moraju tražiti više a dobit će oni koji vrijede, rade, nisu zamjenjivi.. dok po gradilištima padaju s neba (krova) singapurci-pakistanci kao nekad naši po baušteli u dojču..

-problem nije cijena, poskupljenje, nego plaća-novac koji osoba ima mjesečno za trošak-trošenje.. ako ima 500€ to je malo, ako ima 1000, živi od 1.-1. ako ima 5000 uživa.. svi trebamo veću plaću, tj nema razloga zašto bi švicarac imao a hrvat nemao, francuz, njemac, čeh.. tj klasičan lavež na pogrešno drvo, nije problem cijena kad imaš novac a novac se zarađuje, treba ga zaraditi, radom ili prevarom-krađom.. tad ga i mafijozo troši-ima.. tad se uživa umjesto životari a pri tome problem nije u cijeni pošiljke, tema.. nego u novcu-iznosu-plaći.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c

i eto - značajno si digli plaće, svi redom. bjutiful i tipikal. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Hrvatska pošta početkom srpnja značajno poveća
chance00 kaže...
koliko su radnici dobili povecanje place u Posti ,ako to objasnjavaju " brigom.za radnike"?

 25%?

2 godine
offline
Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c

Znači, delam za spomenutu firmu i prije cca pola godine sam naručival dijelove za komp. Izričito sam tražil da mi robu dostavlja GLS ili DPD, jer su mi oni robu dostavili 3-5 dana od dana narudžbe, dok mi moja (?!?!?) fima robu nije mogla niti preuzeti u roku od 3 dana. I rest my case.

 
0 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatska pošta početkom srpnja značajno povećala c

Nista novo od HP iliti hercegovacke prcije.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice