Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.626
|
čitano: 662.268
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
android box spada pod ott, kao i maxtv2go, sto znaci 2 uređaja u istovrijeme
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Mislim da na starim ugovorima ostaju 2 istovremena gledanja Max tv aplikacije ( taj sam )....

i kod produženja ugovora ostajem na ovoj kombinaciji ( 2x IPTV + 2x Max tv aplikacija - sve istovremeno )....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ulica Ulice kaže...

Mislim da na starim ugovorima ostaju 2 istovremena gledanja Max tv aplikacije ( taj sam )....

i kod produženja ugovora ostajem na ovoj kombinaciji ( 2x IPTV + 2x Max tv aplikacija - sve istovremeno )....

 nema veze sa starim i novim.... 2x su maxtv aplikacije a u to spadaju android boxovi jer eto cuda i oni rade preko iste te aplikacije

 

jedino klasicni stbovi , samsung i kaon spadaju u zasebni žanr i njih teoretski mozete imat 3 kom i 2 android box i eto 5 kom.... ali 3 android boxa samo ce 2 radit treci mora biti u standbyu ili ce izbaciti jednog od ova dva

(ima nesto da se nadoplati 2 eur i tu mozda dobivate jos jedan slot za android, ali nisam siguran u tu teoriju...za sad )

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2024 20:57 (dado16).
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
dado16 kaže...
Ulica Ulice kaže...

Mislim da na starim ugovorima ostaju 2 istovremena gledanja Max tv aplikacije ( taj sam )....

i kod produženja ugovora ostajem na ovoj kombinaciji ( 2x IPTV + 2x Max tv aplikacija - sve istovremeno )....

 nema veze sa starim i novim.... 2x su maxtv aplikacije a u to spadaju android boxovi jer eto cuda i oni rade preko iste te aplikacije

 

jedino klasicni stbovi , samsung i kaon spadaju u zasebni žanr i njih teoretski mozete imat 3 kom i 2 android box i eto 5 kom.... ali 3 android boxa samo ce 2 radit treci mora biti u standbyu ili ce izbaciti jednog od ova dva

(ima nesto da se nadoplati 2 eur i tu mozda dobivate jos jedan slot za android, ali nisam siguran u tu teoriju...za sad )

 ima, može se imati 3. stream za 2€ (to je ono kaj sam pričao 2€ android prijamnik + još 2€ dodatni stream)

nemam za potpis
21 mjesec
offline
Re: Novi MAXTV reciver
tenac kaže...
dado16 kaže...
Ulica Ulice kaže...

Mislim da na starim ugovorima ostaju 2 istovremena gledanja Max tv aplikacije ( taj sam )....

i kod produženja ugovora ostajem na ovoj kombinaciji ( 2x IPTV + 2x Max tv aplikacija - sve istovremeno )....

 nema veze sa starim i novim.... 2x su maxtv aplikacije a u to spadaju android boxovi jer eto cuda i oni rade preko iste te aplikacije

 

jedino klasicni stbovi , samsung i kaon spadaju u zasebni žanr i njih teoretski mozete imat 3 kom i 2 android box i eto 5 kom.... ali 3 android boxa samo ce 2 radit treci mora biti u standbyu ili ce izbaciti jednog od ova dva

(ima nesto da se nadoplati 2 eur i tu mozda dobivate jos jedan slot za android, ali nisam siguran u tu teoriju...za sad )

 ima, može se imati 3. stream za 2€ (to je ono kaj sam pričao 2€ android prijamnik + još 2€ dodatni stream)

 Ja sam uzeo dodatan stream, sad bih trebao imati STB + 3 uređaja preko aplikacije, mada mi povremeno zna javljati da sam dosegnuo maksimalan broj kad sam na 2 uređaja, iz t-scuma su mi rekli da se odlogiram iz uređaja koje ne koristim jer to može zbuniti sistem, šta god to značilo.

8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Dobro su ti rekli, treba se izlogirati jer oni ustvari broje ulogirane sesije a ne stvarno koliko se streamova gleda - ja sam slučajno to skužio jer sam se prijavio na 2 Android STBa i mobitelu - kad sam htio na PCju, nije uspjelo iako se na nijednom od prije prijavljenih uređaja nije ništa gledalo. Dakle, ako povremeno gledaš na nekom drugom ili trećem uređaju, kad završiš sa gledanjem - log out!

9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Koju izlaznu rezolucije koristite na Max tv android boxu? Ja sam fiksno postavio na 1080/50..Događa mi se da nekada slika trzne.Brzina je 1000/500, pa vjerujem da nije do brzine

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

2160/50p i rezoluciju slike stavim na auto.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2024 10:30 (4mal).
9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

I nema trzanja slike?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ne ali sam imao trzanja UI-a no to se popravilo sa zadnjim updateom.

8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nuclear_Phoenix kaže...

Dobro su ti rekli, treba se izlogirati jer oni ustvari broje ulogirane sesije a ne stvarno koliko se streamova gleda - ja sam slučajno to skužio jer sam se prijavio na 2 Android STBa i mobitelu - kad sam htio na PCju, nije uspjelo iako se na nijednom od prije prijavljenih uređaja nije ništa gledalo. Dakle, ako povremeno gledaš na nekom drugom ili trećem uređaju, kad završiš sa gledanjem - log out!

 I ako imaš android box/stick onda je baš zabavno ponovno tipkati username/password. :/

11 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Daj mi reci što donosi ta rezolucija? Odnosno moje pitanje je da li bi slika bila bolja (jer je sad jadna i muljava) ako bi stavio fhd oitput jer su tak i tak sve fhd kanali (bar se tako deklariraju a ne izgledaju baš)...? Inače imam 65 inch tv ali ni na 43 u spavaćoj nije puno bolja situacija

16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Gledam na OLED-u pa vjerovatno tu pomaže za upsacale ali kad sam ga inicijalno pokrenuo prvi put mi je slika bila kako ti kažeš mutna na FHD-u, onda sam prebacio na 4k i bila je bolja na večinu programa...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2024 13:37 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Gledam i ja na oledu 65".Stavio sam na FHD android box.Što se tiče oštrine/kontrasta slika je dobra.Jedino nekada trzne kao da se poremete fps-ovi.Posebice kada gledam nogomet.,Imam paralelno i max tv iptv i tamo toga nema.Čini mi se da kroz iptv guraju veći bitrate

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Na Kaonu je 2160p užas!
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Na Kaonu je najbolje 1080/50 p

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Tascam kaže...

Na Kaonu je najbolje 1080/50 p

 Da. Tako i držim.

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Hoće li išta biti od aplikacije za LG WebOS? Bilo je nešto rečeno da bi trebala stići do kraja 2023., a sad je evo već kraj travnja i još ništa...
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Još ništa, baš sam jučer gledao za FireOS za amazon stikiće, ništa, stari MaxTV To Go je još gore ali nove nema... A vrlo zanimljivo jer je aplikacije 99% identična običnoj Android, izmjene su na buildu i nešto sitno oko potpisa za HDCP.

6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nuclear_Phoenix kaže...

Još ništa, baš sam jučer gledao za FireOS za amazon stikiće, ništa, stari MaxTV To Go je još gore ali nove nema... A vrlo zanimljivo jer je aplikacije 99% identična običnoj Android, izmjene su na buildu i nešto sitno oko potpisa za HDCP.

 kad bi se neki browser sa html 5 mogao skinut na firestick i gledat preko njega bar

5 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Maxtv prijamnik mi se danas nadogradio na novu verziju i sad mi više ne radi maxtv to go na firesticku.

Postoji li način da gledam maxtv to go na firesticku? Aplikacije nema, može li sideloadat android apk ili u browseru gledat ili trenutno nema načina? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Koga to veseli, slobodno. Pikanje sa onim daljincem po browseru je isto bas zabavno, zanimljivije nego TV program.

 

Kolicina posla koju trebaju napraviti je usporediva sa objavom iste app na Androidu i Huawei. Ne racunajuc registraciju i cekanje na odobrenje accounta, jedan dan posla da bude sve kako treba. Znaci na FireOS, maksimalno mjesec dana pa taman da jedan jedini developer radi na tome. WebOS je druga prica, tu prakticki se ide od nule tako da ajd, traje ali ovo... Ne kuzim. Forsiranje prodaje vlastitih boxeva?

 

Ali ima html5 verzija, yay.

 

areal doslovce postovi iznad tvog.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2024 23:35 (Nuclear_Phoenix).
6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nuclear_Phoenix kaže...

Koga to veseli, slobodno. Pikanje sa onim daljincem po browseru je isto bas zabavno, zanimljivije nego TV program.

 

Kolicina posla koju trebaju napraviti je usporediva sa objavom iste app na Androidu i Huawei. Ne racunajuc registraciju i cekanje na odobrenje accounta, jedan dan posla da bude sve kako treba. Znaci na FireOS, maksimalno mjesec dana pa taman da jedan jedini developer radi na tome. WebOS je druga prica, tu prakticki se ide od nule tako da ajd, traje ali ovo... Ne kuzim. Forsiranje prodaje vlastitih boxeva?

 

Ali ima html5 verzija, yay.

 

 ma gle sve shvaćam ali bar kad idem van države po hotelu, lani sam bio u Bratislavi kad je Hajduk igrao sa Paokom pa bar neki event da pogledam, uštekam u hdmi i gledam na velikom ekranu može i laptop sve jasno ali ovo mi je bilo zgodno

12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nuclear_Phoenix kaže...

Još ništa, baš sam jučer gledao za FireOS za amazon stikiće, ništa, stari MaxTV To Go je još gore ali nove nema... A vrlo zanimljivo jer je aplikacije 99% identična običnoj Android, izmjene su na buildu i nešto sitno oko potpisa za HDCP.

 Ja sam prije par tjedana skinuo Androind APK i dignuo na Firestick, radi bez problema.

5 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Koja verzija apk? 

6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
assassin.st kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...

Još ništa, baš sam jučer gledao za FireOS za amazon stikiće, ništa, stari MaxTV To Go je još gore ali nove nema... A vrlo zanimljivo jer je aplikacije 99% identična običnoj Android, izmjene su na buildu i nešto sitno oko potpisa za HDCP.

 Ja sam prije par tjedana skinuo Androind APK i dignuo na Firestick, radi bez problema.

 to go možda staru? verzija maxtv bez to go je ova nova

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2024 21:47 (dejo74).
4 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver
areal kaže...

Maxtv prijamnik mi se danas nadogradio na novu verziju i sad mi više ne radi maxtv to go na firesticku.

Postoji li način da gledam maxtv to go na firesticku? Aplikacije nema, može li sideloadat android apk ili u browseru gledat ili trenutno nema načina? 

 Preuzimanjem nove aplikacije, Max tv to go više niti ne može raditi....skini i pokreni novu aplikaciju ( identična je onoj na IPTV ) i možeš je koristiti kao i Max tv to go prije toga....

Meni IPTV još nije nadograđen ali na svim uređajima koristim novu Max tv aplikaciju ( Mi box, MI stick, TCL Android, mobiteli, tableti i laptopi )....

14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ja sam preuzeo novu aplikaciju i prvo mi je reklo da mi lozinka nije točna, a nikad ju nisam mijenjao. Nakon toga sam lozinku promijenio, i sad kad se pokušavam prijaviti kaže mi da TV usluga nije vezana uz korisnički profil. Ništa mi više nije jasno.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver
antimadridista kaže...
Ja sam preuzeo novu aplikaciju i prvo mi je reklo da mi lozinka nije točna, a nikad ju nisam mijenjao. Nakon toga sam lozinku promijenio, i sad kad se pokušavam prijaviti kaže mi da TV usluga nije vezana uz korisnički profil. Ništa mi više nije jasno.

 To se desilo mnogima, nazovi SZK i oni će ti sve odraditi i povezati te dati novu lozinku....

14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Jel moguce da jos nema app za WebOS ili Tizen? Svi drugi TV provideri imaju.
#HŽV
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice