Kingston XS1000 2TB

poruka: 5
|
čitano: 2.530
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Kingston XS1000 2TB
Danas mi stigao ovaj externi ssd...prvi ssd u životu....evo sad prebacujem filmove s laptopa na njega...laptop je star 12 godina... Windows 7... USB 2.0...brzina pisanja je 20MB/sec...sve u svemu bolje nego usb stick...disk koristi USB C...uzeo radi mobitela...2TB za 125€...ima 5 godina garancije...nakon formatiranja pokazuje 1.81TB
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Kingston XS1000 2TB

A pitanje je?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Kingston XS1000 2TB

-možda kao preporuka umjesto kupnje stikića koji je recimo manji ali ne značajno dok se performansama ne može usporediti tj normalne brzine i cijena uz kapacitet.. a dovoljno malo da je praktično kao stikić i dovoljno univerzalno kompatibilno uz adapter usb-a-c za sve potrebe.

 

edit: uz pravo pitanje gdje-cijena i fejk ili stvarno radi + treba testirati brzinu na 3.0-3.2.. i iskopirati barem parsto gb ili 1-2tb.. kako bi bili sigurni da je deklarirani kapacitet stvaran, ne fejk..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.10.2023 17:46 (ihush).
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Kingston XS1000 2TB

bolja opcija je samsung t7 shield, na amazon.de ista cijena kao taj kingston

konstantna brzina zapisa cca 900mbps, kod kingstona varira i pada ispod 200mbps čim potroši keš, a čak i sa kešom nejde preko 650mbps

 

kingston nije neka sreća kod eksternih ssd-a

6 godina
offline
Re: Kingston XS1000 2TB
200GB prebacio na zakucanih 20MB/sec(laptop je USB 2.0)...spojio na mobitel S7edge

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice