Google Cloud slučajno obrisao račun australskog mi

poruka: 10
|
čitano: 2.293
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Cloud slučajno obrisao račun australskog mi".
15 godina
offline
Google Cloud slučajno obrisao račun australskog mi

"are you (really, really) sure you want to delete map "australian pension fund"?

"YES, yebotte, nego šta!"

 

slučajno moj q. idioti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 1 hvala 1
9 godina
offline
Re: Google Cloud slučajno obrisao račun australsko
Ajar kaže...

"are you (really, really) sure you want to delete map "australian pension fund"?

"YES, yebotte, nego šta!"

 

slučajno moj q. idioti. 

...a nastavak: "Gle, Undo danas ne funkcionira."  

16 godina
offline
Google Cloud slučajno obrisao račun australskog mi

Kao davnih dana DOS-a... u osnovnoj školi dobili jedan PC, moćni 386SX, pa se jedan nastavnik "educirao" na tome.

I tako je otkrio da postoji delete i undelete. Bilo mu fora obrisati nešto pa onda vratiti nazad. I tako je otišao u folder DOS folder okinuo "del *.*" i onda je komp skupljao prašinu na par mjeseci dok nisu dobavili diskete za instalaciju DOS-a...

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2024 8:45 (Solo761).
Moj PC  
9 0 hvala 2
15 godina
online
Google Cloud slučajno obrisao račun australskog mi

Joj sto volim trendi termin "cloud", a porijeklo nije vremenska prognoza 

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Cloud slučajno obrisao račun australsko
Solo761 kaže...

Kao davnih dana DOS-a... u osnovnoj školi dobili jedan PC, moćni 386SX, pa se jedan nastavnik "educirao" na tome.

I tako je otkrio da postoji delete i undelete. Bilo mu fora obrisati nešto pa onda vratiti nazad. I tako je otišao u folder DOS folder okinuo "del *.*" i onda je komp skupljao prašinu na par mjeseci dok nisu dobavili diskete za instalaciju DOS-a...

 Ja sam kao početnik imao kronično malo mjesta na c disku pa sam obrisao Autoexec.bat i Config.sys.

15 godina
offline
Google Cloud slučajno obrisao račun australskog mi

Tako se budu slučajno brisali digitalni novčanici jednom kada nam zabrane keš.

To bude milina jedna.

Moj PC  
4 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Google Cloud slučajno obrisao račun australsko
Crljo kaže...

Tako se budu slučajno brisali digitalni novčanici jednom kada nam zabrane keš.

To bude milina jedna.

 Nema straha, tu su kripto valute.

15 godina
offline
Google Cloud slučajno obrisao račun australskog mi

"Naime, 60 posto najvećih tvrtki koristi Google Cloud..."

 

Autore, rista, ubuduće nemoj vjerovati Googletovom marketingu ni kad poklone nose.

 

Naime: Chart: Amazon Maintains Cloud Lead as Microsoft Edges Closer | Statista

 

Google bi se sigurno branio sa "Ma da, ali mi imamo 60% najvećih...", kako god definiraju "najveće", a i to im ne bih baš vjerovao. Tko im više išta vjeruje, TO je pitanje.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2024 23:28 (tgmcro).
 
1 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Google Cloud slučajno obrisao račun australsko
tgmcro kaže...

"Naime, 60 posto najvećih tvrtki koristi Google Cloud..."

 

Autore, rista, ubuduće nemoj vjerovati Googletovom marketingu ni kad poklone nose.

 

Naime: Chart: Amazon Maintains Cloud Lead as Microsoft Edges Closer | Statista

 

Google bi se sigurno branio sa "Ma da, ali mi imamo 60% najvećih...", kako god definiraju "najveće", a i to im ne bih baš vjerovao. Tko im više išta vjeruje, TO je pitanje.

 

 NAJVECIH

 

Ono.... small cap, core, ucits i sve ostale varijacije i varijable, uvjeti itd.. Tako i ovdje, nigdje ne vidim da se to odnosi na "najvece tvrtke" vec opcenito. Tako da ne vidim zasto bi gugletovi podaci bili netocni.

 

Dokazao si jedno veliko NIŠTA.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2024 4:12 (lovac82).
16 godina
offline
Re: Google Cloud slučajno obrisao račun australsko
Damok kaže...
Solo761 kaže...

Kao davnih dana DOS-a... u osnovnoj školi dobili jedan PC, moćni 386SX, pa se jedan nastavnik "educirao" na tome.

I tako je otkrio da postoji delete i undelete. Bilo mu fora obrisati nešto pa onda vratiti nazad. I tako je otišao u folder DOS folder okinuo "del *.*" i onda je komp skupljao prašinu na par mjeseci dok nisu dobavili diskete za instalaciju DOS-a...

 Ja sam kao početnik imao kronično malo mjesta na c disku pa sam obrisao Autoexec.bat i Config.sys.

 Ja sam se patio sa stackerom/doublespace/drivespace-om 😅. Sjećam se kada je izašao Diablo, 140 MB je imao, a moja 486ica hard od 520 MB 😅

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice