Telemach EON Trio 5G

poruka: 2
|
čitano: 1.256
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Telemach EON Trio 5G

Pozdrav,

 

dobio sam ponudu za ovaj paket od telemacha. Ne znam nikakve informacije jer na njihovim stranicama to ne postoji.

 

Nude 5G prijenosni ruter i brzinu 100/100 (megabita). Nažalost u specifičnom sam dijelu grada i ništa drugo mi nije dostupno.
Trenutačna brzina mi nikada ne prelazi 30/10 megabita, pa bi ovo moglo biti OK iako mi djeluje iskreno već blago zastarjelo u današnje vrijeme.

 

Tko od vas ima to? Da li oni mogu meni jamčiti minimalnu brzinu? Što ako zbog loše pozicije mi brzina interneta padne na 10 megabita?

 

Nudi se 2 terabajta mjesečno (ovo mi je ajde OK, vjerojatno nikad ne pređem toliko) a nakon toga brzina padne na 20/10.


Nudi se i onaj EON tv s uobičajenim programima i oko 14,000 filmova, ali nemam nigdje popis. Filmbox on demand, cinestar premiere plus, pickbox now, cinemix, i još neki. Netko zna više o ovome?


Hvala na info...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Telemach EON Trio 5G

Pozdrav,

 

Ja sam odnedavno uzeo taj paket (cca. 20 dana) i zasad mogu reći da radi bez problema.

Dosad mi je bilo na parici max 22/10.

Brzine su konstantne, veza je stabilna i nisam primjetio pad brzine ili slično.

Router koji se dobije uz paket je ZTE MC888.

 

Relativno sam blizu odašiljača na koji se router spaja (cca.600m zračne linije) i pun je signal.

 

Što se tiče EON tv ja imam premium paket, možeš naći popis kanala na njihovom site-u.

 

Slobodno pitaj ako te još što zanima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice