Bonbon usluge

poruka: 458
|
čitano: 245.699
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
kran kaže...
Kod mene na bonbon simici na bonove ne radi ovo VoWIFI "upućivanje poziva putem Wifi mreže"
U postavkama je uključena ta opcija, stavim mobitel u zrakoplovni način rada spojen sam na wifi, ali ne mogu ostvariti poziv.

 Na nekim mobitelima postoji problem s tom opcijom. Tako je na mojem 5 godina starom Xiaomiju. Novi nema taj problem. Vjerojatno je problem u softveru mobitela, tko bi ga znao...

8 godina
offline
Bonbon usluge

Sve je ovo postala komedija s svim operaterima u HR, znaci smjesno je gledajuci kakva smo smijurija od zemlje,bonbon mi sluzi samo radi broja, vec dvije godine zovu i nude neke ponude, ukratko za 9.90€  imam 10.26GB 1000 min i 500 sms poruka u cijeloj EU , radi se o austrijskom spusu koji je bez ugovorne obaveze, usto dobijes 4 mjeseca FREE , znaci radi se o Austriji gdje je jos skoro troduplo veci standard.Sramota za HR.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
Sparklystars kaže...

Sve je ovo postala komedija s svim operaterima u HR, znaci smjesno je gledajuci kakva smo smijurija od zemlje,bonbon mi sluzi samo radi broja, vec dvije godine zovu i nude neke ponude, ukratko za 9.90€  imam 10.26GB 1000 min i 500 sms poruka u cijeloj EU , radi se o austrijskom spusu koji je bez ugovorne obaveze, usto dobijes 4 mjeseca FREE , znaci radi se o Austriji gdje je jos skoro troduplo veci standard.Sramota za HR.

Ima vas par koji pišete da vas bog ne bi razumio. Točke, zarezi, mala i velika slova...

 

Trenutno sam na Bonbonu u novom ciklusu od 2 godine po cijeni s popustom. 11,19 EUR-a za 4000 minuta, 500 SMS-ova i 35GB (a uskoro 38GB).

 

U roamingu u EU: 4000 minuta, 500 SMS-ova i 17,1GB. Za 11,19 EUR-a.

 

Pa pitam, u čemu je točno problem? 9,90 i sve tvoje i 11,19 i sve moje što sam nabrojao? Plus, taj "Spusu" je MVNO na najgoroj mreži Drei u Austriji, od tri postojeće.

 

Bonbon nema ugovornu obavezu.

 

Bonbon je isto MVNO kao i Spusu, ali nisam primijetio da mi nešto fali u odnosu na puno skuplju pretplatu na HT-u (koji je vlasnik Bonbona). Najveća brzina u downloadu na 5G mi je oko 1 gigabita, a bila bi i viša da imam skuplji mobitel.

 

Tako da ljutnju usmjeri prema HT-u i A1 koji imaju puno skuplje pretplate. Njih niti ne gledam jer smatram da mi ta usluga u životu ne vrijedi toliko da bih ju platio po cijenama koje oni traže. U ovoj temi si mogao oduvijek saznati o popustima i kako ih dobiti na Bonbonu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2024 14:24 (zelenapaprika).
8 godina
offline
Re: Bonbon usluge
zelenapaprika kaže...
Sparklystars kaže...

Sve je ovo postala komedija s svim operaterima u HR, znaci smjesno je gledajuci kakva smo smijurija od zemlje,bonbon mi sluzi samo radi broja, vec dvije godine zovu i nude neke ponude, ukratko za 9.90€  imam 10.26GB 1000 min i 500 sms poruka u cijeloj EU , radi se o austrijskom spusu koji je bez ugovorne obaveze, usto dobijes 4 mjeseca FREE , znaci radi se o Austriji gdje je jos skoro troduplo veci standard.Sramota za HR.

Ima vas par koji pišete da vas bog ne bi razumio. Točke, zarezi, mala i velika slova...

 

Trenutno sam na Bonbonu u novom ciklusu od 2 godine po cijeni s popustom. 11,19 EUR-a za 4000 minuta, 500 SMS-ova i 35GB (a uskoro 38GB).

 

U roamingu u EU: 4000 minuta, 400-500 SMS-ova i 17,1GB. Za 11,19 EUR-a.

 

Pa pitam, u čemu je točno problem? 9,90 i sve tvoje i  11,19 i sve moje što sam nabrojao? Plus, taj "Spusu" je MVNO na najgoroj mreži Drei u Austriji, od tri postojeće.

 

Bonbon nema ugovornu obavezu.

 

Bonbon je isto MVNO kao i Spusu, ali nisam primijetio da mi nešto fali u odnosu na puno skuplju pretplatu na HT-u (koji je vlasnik Bonbona). Najveća brzina u downloadu na 5G mi je oko 1 gigabita, a bila bi i viša da imam skuplji mobitel.

 

Tako da ljutnju usmjeri prema HT-u i A1 koji imaju puno skuplje pretplate. Njih niti ne gledam jer smatram da mi ta usluga u životu ne vrijedi toliko da bih ju platio po cijenama koje oni traže.

 

 

 Neznam odakle si izvukao tih 11,19€ za sve to al dobro, pitam jer sam korisnik od 2012 godine,odakle ti to da je spusu najgora mreza u Austriji?istina da je infrastruktura od Drei,ali pogledaj kakvu ponudu mobitela jos imaju,treca stvar ta spusu najgora mreza mi hvata bolje internet u vlastitoj drzavi HR spojen preko a1 koji je privatni operater u vlasnistvu Austrije,nego bonbon tako da necu komentirat kako je bonbon dobra mreza.Bahatost na maximumu sta se tice svih operatera u HR, a zivotni standard nam pri dnu EU.Poskupljenja idu,ah da prosli su izbori.

15 godina
offline
Re: Bonbon usluge
zelenapaprika kaže...
Sparklystars kaže...

Sve je ovo postala komedija s svim operaterima u HR, znaci smjesno je gledajuci kakva smo smijurija od zemlje,bonbon mi sluzi samo radi broja, vec dvije godine zovu i nude neke ponude, ukratko za 9.90€  imam 10.26GB 1000 min i 500 sms poruka u cijeloj EU , radi se o austrijskom spusu koji je bez ugovorne obaveze, usto dobijes 4 mjeseca FREE , znaci radi se o Austriji gdje je jos skoro troduplo veci standard.Sramota za HR.

Ima vas par koji pišete da vas bog ne bi razumio. Točke, zarezi, mala i velika slova...

 

Trenutno sam na Bonbonu u novom ciklusu od 2 godine po cijeni s popustom. 11,19 EUR-a za 4000 minuta, 500 SMS-ova i 35GB (a uskoro 38GB).

 

U roamingu u EU: 4000 minuta, 500 SMS-ova i 17,1GB. Za 11,19 EUR-a.

 

Pa pitam, u čemu je točno problem? 9,90 i sve tvoje i 11,19 i sve moje što sam nabrojao? Plus, taj "Spusu" je MVNO na najgoroj mreži Drei u Austriji, od tri postojeće.

 

Bonbon nema ugovornu obavezu.

 

Bonbon je isto MVNO kao i Spusu, ali nisam primijetio da mi nešto fali u odnosu na puno skuplju pretplatu na HT-u (koji je vlasnik Bonbona). Najveća brzina u downloadu na 5G mi je oko 1 gigabita, a bila bi i viša da imam skuplji mobitel.

 

Tako da ljutnju usmjeri prema HT-u i A1 koji imaju puno skuplje pretplate. Njih niti ne gledam jer smatram da mi ta usluga u životu ne vrijedi toliko da bih ju platio po cijenama koje oni traže. U ovoj temi si mogao oduvijek saznati o popustima i kako ih dobiti na Bonbonu.

 

 

 Poanta je da je Bonbon izrazio poskupio nama koji smo bonaši na malim paketima. Meni je cijena skočila s 6 eura na 8 eura mjesečno. Tih par 1-2 GB više koje nude mi ne trebaju i apsolutno mi ništa ne znače. Bonbon mi se više ne isplati i prelazim na Telemach S paket za 5.90 mjesečno.

4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
Sparklystars kaže...
zelenapaprika kaže...
Sparklystars kaže...

Sve je ovo postala komedija s svim operaterima u HR, znaci smjesno je gledajuci kakva smo smijurija od zemlje,bonbon mi sluzi samo radi broja, vec dvije godine zovu i nude neke ponude, ukratko za 9.90€  imam 10.26GB 1000 min i 500 sms poruka u cijeloj EU , radi se o austrijskom spusu koji je bez ugovorne obaveze, usto dobijes 4 mjeseca FREE , znaci radi se o Austriji gdje je jos skoro troduplo veci standard.Sramota za HR.

Ima vas par koji pišete da vas bog ne bi razumio. Točke, zarezi, mala i velika slova...

 

Trenutno sam na Bonbonu u novom ciklusu od 2 godine po cijeni s popustom. 11,19 EUR-a za 4000 minuta, 500 SMS-ova i 35GB (a uskoro 38GB).

 

U roamingu u EU: 4000 minuta, 400-500 SMS-ova i 17,1GB. Za 11,19 EUR-a.

 

Pa pitam, u čemu je točno problem? 9,90 i sve tvoje i  11,19 i sve moje što sam nabrojao? Plus, taj "Spusu" je MVNO na najgoroj mreži Drei u Austriji, od tri postojeće.

 

Bonbon nema ugovornu obavezu.

 

Bonbon je isto MVNO kao i Spusu, ali nisam primijetio da mi nešto fali u odnosu na puno skuplju pretplatu na HT-u (koji je vlasnik Bonbona). Najveća brzina u downloadu na 5G mi je oko 1 gigabita, a bila bi i viša da imam skuplji mobitel.

 

Tako da ljutnju usmjeri prema HT-u i A1 koji imaju puno skuplje pretplate. Njih niti ne gledam jer smatram da mi ta usluga u životu ne vrijedi toliko da bih ju platio po cijenama koje oni traže.

 

 

 Neznam odakle si izvukao tih 11,19€ za sve to al dobro, pitam jer sam korisnik od 2012 godine,odakle ti to da je spusu najgora mreza u Austriji?istina da je infrastruktura od Drei,ali pogledaj kakvu ponudu mobitela jos imaju,treca stvar ta spusu najgora mreza mi hvata bolje internet u vlastitoj drzavi HR spojen preko a1 koji je privatni operater u vlasnistvu Austrije,nego bonbon tako da necu komentirat kako je bonbon dobra mreza.Bahatost na maximumu sta se tice svih operatera u HR, a zivotni standard nam pri dnu EU.Poskupljenja idu,ah da prosli su izbori.

 

Velika, mala slova, točka na kraju rečenice... Gdje tebi počinje, a gdje završava rečenica?

 

1.) 11,19 EUR-a sam izvukao sa službenih stranica Bonbona. Svi koji prate ovu temu mogli su saznati za te popuste ogroman broj puta. Davani su linkovi, kopirani su tekstovi s Weba Bonbona u kojima je to spominjano. Tako da to apsolutno nije nikakva tajna. Prve dvije godine tog popusta plaćao sam 9,29 EUR-a. Nakon poskupljenja u 2023., sljedeće dvije godine plaćam 11,19 EUR-a, pa sam prošao manje povoljno nego prve dvije godine ali i plaćam manje nego što bih plaćao po punoj cijeni.

 

Link je: https://www.bonbon.hr/ponuda/cjenik/cjenik-pretplata/ostalo

 

Na toj stranici piše:

 

4.8. Ponuda kombinacije

Svi koji su postali bonbon korisnici od 21.06.2021 i ostvarili ponudu kombinacija, od 28.9.2023. cijene s PDV-om su: Velika kombinacija 8,19 EUR/61,71 kn, Jako velika kombinacija 11,19 EUR/84,31 kn, Jako jako velika kombinacija 14,19EUR/106,91 kn. Korisnik može koristiti pogodnost najviše 24 mjeseca od aktivacije pogodnosti ili do promjene usluge, odnosno isključenja.

 

I to je sve kopirano ovdje desecima puta. Vrati se unatrag u temi, pa ćeš sve to pronaći.

 

2.) Spusu je mobilni virtualni mrežni operater (MVNO) i nema svoju mrežu ("istina da je infrastruktura od Drei"), nego plaća većoj mreži korištenje te mreža tj. infrastrukture, a ta veća mreža je Drei (3) i ima najgore ocjene od Opensignala u odnosu na Magentu/T-mobile i A1. Evo ti link na nasvježije moguće ocjene mreža u Austriji: https://www.opensignal.com/reports/2024/04/austria/mobile-network-experience

 

3.) "treca stvar ta spusu najgora mreza mi hvata bolje internet u vlastitoj drzavi HR spojen preko a1 " - tada si u roamingu u Hrvatskoj sa Spusu brojem i tvoj mobitel ili ti ste odabrali A1 kao partnersku mobilnu mrežu za roaming u Hrvatskoj. I to nema ama baš nikakve veze s kvalitetom operatera Spusu i mreže Drei u Austriji.

 

4.) "tako da necu komentirat kako je bonbon dobra mreza" - Bonbon je MVNO u vlasništu HT-a. Tamo gdje je HT dobar, dobar je i Bonbon. Pa nisam blesav plaćati nešto što je loše i što ne mogu koristiti. Pogledaj brzinu na Bonbonu na slici koju šaljem u ovom odgovoru.

 

5.) Operateri naplaćuju koliko naplaćuju, jer LJUDI PLAĆAJU. Da ne plaćaju, cijene ne bi bile takve. Operateri su privatne kompanije kojima je cilj što veći profit. Cijene su podesili tako da to tržište podnese, a tržište u Hrvatskoj to sjajno podnosi, jer ljudi masovno kupuju skupe mobitele na pretplatu i onda ih otplaćuju 24-36 mjeseci i još povrh toga plaćaju skupu mjesečnu pretplatu.

 

6.) "a zivotni standard nam pri dnu EU" - Da, ima siromašnih i oni koji su na pragu siromaštva čine 20-21% ukupnog stanovništva u Hrvatskoj.  U sredini su oni koji glume da imaju novca, pa se zadužuju za gluposti (mobitel, Playstation, izraubani Audi karavan iz Njemačke...). Uglavnom, dobar dio ljudi u Hrvatskoj otvoreno laže o svojem statusu, jer danas tobože nemaju za kavu, a sutra čuješ kako su upravo kupili stan u Zagrebu po 4000, 5000 ili više EUR-a po kvadratu i kuću na moru koju baš preuređuju. A ima i dosta onih koji imaju novca i novac im nije problem, pa kupuju 15., 20. ili 25. stan po redu itd.

 

Postao sam kao ihush.

 

 

4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
nkdz kaže...
zelenapaprika kaže...
Sparklystars kaže...

Sve je ovo postala komedija s svim operaterima u HR, znaci smjesno je gledajuci kakva smo smijurija od zemlje,bonbon mi sluzi samo radi broja, vec dvije godine zovu i nude neke ponude, ukratko za 9.90€  imam 10.26GB 1000 min i 500 sms poruka u cijeloj EU , radi se o austrijskom spusu koji je bez ugovorne obaveze, usto dobijes 4 mjeseca FREE , znaci radi se o Austriji gdje je jos skoro troduplo veci standard.Sramota za HR.

Ima vas par koji pišete da vas bog ne bi razumio. Točke, zarezi, mala i velika slova...

 

Trenutno sam na Bonbonu u novom ciklusu od 2 godine po cijeni s popustom. 11,19 EUR-a za 4000 minuta, 500 SMS-ova i 35GB (a uskoro 38GB).

 

U roamingu u EU: 4000 minuta, 500 SMS-ova i 17,1GB. Za 11,19 EUR-a.

 

Pa pitam, u čemu je točno problem? 9,90 i sve tvoje i 11,19 i sve moje što sam nabrojao? Plus, taj "Spusu" je MVNO na najgoroj mreži Drei u Austriji, od tri postojeće.

 

Bonbon nema ugovornu obavezu.

 

Bonbon je isto MVNO kao i Spusu, ali nisam primijetio da mi nešto fali u odnosu na puno skuplju pretplatu na HT-u (koji je vlasnik Bonbona). Najveća brzina u downloadu na 5G mi je oko 1 gigabita, a bila bi i viša da imam skuplji mobitel.

 

Tako da ljutnju usmjeri prema HT-u i A1 koji imaju puno skuplje pretplate. Njih niti ne gledam jer smatram da mi ta usluga u životu ne vrijedi toliko da bih ju platio po cijenama koje oni traže. U ovoj temi si mogao oduvijek saznati o popustima i kako ih dobiti na Bonbonu.

 

 

 Poanta je da je Bonbon izrazio poskupio nama koji smo bonaši na malim paketima. Meni je cijena skočila s 6 eura na 8 eura mjesečno. Tih par 1-2 GB više koje nude mi ne trebaju i apsolutno mi ništa ne znače. Bonbon mi se više ne isplati i prelazim na Telemach S paket za 5.90 mjesečno.

 Mislim da smo to raspravili. U pitanju je onaj popust od 2,50 EUR-a. Tko ga je koristio, a sada više ne može, njemu je Bonbon poskupio. Tko je koristio samo jedan dio usluge, npr. razgovore za 4,5 EUR-a, njemu će pojeftiniji na 4 EUR-a tj, 0,50 EUR-a.

 

Telemach, kao i ranije Tele2 kod mene nije dobar (rezultati HAKometra), tako da ga niti ne gledam.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice