Betamax na dvd rekoreder

poruka: 9
|
čitano: 3.020
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Betamax na dvd rekoreder

kad spojim betamax na tv radi uredno.a kad ga spojim va dvd rekorder daje mi ton a ne sliku.videorekorder kad spojim sve je ok.zasto mi kad spojim betamax na dvd ne NEJE SLIKU A DVD IMAM ANALOGNO.MOLIM POMOČ JER BETAMAX MORAM VRATITI

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Betamax na dvd rekoreder

091 541 0354 molim pomozite

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Betamax na dvd rekoreder

- provjeri kabel (scart? može biti jednosmjeran. ili neispravan), provjeri koji standard (NTSC-PAL, Secam), macrovizija ili koji priključak na DVDrecorderu, probaj u scart2... dali je označen kao ulaz ili izlaz.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: Betamax na dvd rekoreder

Istim kablom?

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Betamax na dvd rekoreder

da li je moguče pošto mi je na inče priključak iz bete u dvd

14 godina
protjeran
offline
Betamax na dvd rekoreder

daj malo više podataka - koji DVD rek - koji kabel - koji prikljuičci na betamaxu!!

 

makrovizija nema veze sa ovim slučajem.

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Betamax na dvd rekoreder

dvd rekorder samsung . na betamaxu je priključak neki scart a zavrsava sa dva činča(audi i video)dvd rekorder ima scart ulaz a na tv je spojen sa činćima.kad spojim dva inca koja idu iz bete na tv ima ton i slike,a kad ga spojim na dvd ima samo tona

15 godina
offline
Re: Betamax na dvd rekoreder

-jesi li na DVDu odredio AV-scart za ulazni signal?
Uobičajeno je da rekorder ima 2-3 video ulaza, npr scart-1, scart-2 i prednji cinch. Scart 1 i 2 mogu biti različiti, uobičajeno je prolazni signal spojiti na 2., TV na 1. ali može biti razlike u vrsti signala koju pojedini ulaz podržava kao S-Video ili koji može služit za snimanje. Probaj razne kombinacije...

Možda samo nije dobro sjeo konektor, pritisni malo...

 

btw, kabel:

- vjerojatno je na betamaxu spojen kraj s 2xBNC (=cinch s osiguračem) to je video+mono audio i scart na DVD.

- Ako je obrnuto, tad je možda pogrešan ulaz, tj left-right audio (stereo-audio) i treći (žuti) je video.

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2012 21:28 (ihush).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Betamax na dvd rekoreder

cinch od betamaxa sam spojia na scart i onda taj scart na dvd u scart 2.uspilo.hvala svima

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice