Filmovi i serije u kojima smo najviše uživali u 20

poruka: 9
|
čitano: 4.159
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Filmovi i serije u kojima smo najviše uživali u 20".
6 godina
offline
Filmovi i serije u kojima smo najviše uživali u 20

Ako slučajno Martin Scorsese čita moj komentar 🤭 molio bih ga da ubuduće u filmovima ne koristi samo prirodnu svjetlost u unutarnjim prostorima a pogotovo ne u mraku pod fenjerom. Totalno me frustriralo kroz cijeli film Ubojice cvjetnog mjeseca. Inače odličan film ali ništa se ne vidi u nekim scenama, jedva odraz lica u tami. I to nije samo u njegovom filmu, recimo novi film o slavnom detektivu Poirotu Ubojstvo u Veneciji i u nekim dijelovima serija (Igra prijestolja). To su inače redatelji koristili da sakriju loše specijalne efekte pa zatamne vidio jedan godzilla film i jedan noviji superman... što je opravdano ali ovako nepotrebno zatamniti film ako nije radi uštede novca ne kužim čemu to. Dragi redatelji molim vas prestanite kvariti ugođaj gledanja, da želim na velikom ekranu čitati titlove i slušati samo zvuk filma, slušao (gledao) bih samo audio knjige.

 

Kome se sviđa serija what we do in the shadows preporuka komedija https://m.imdb.com/title/tt3416742/?ref_=tt_sims_tt_i_1

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Filmovi i serije u kojima smo najviše uživali u 20

a propos scorcesea, meni je njegovo posljednje suvislo bilo boardwalk empire. no to je, kao i ono što sad slijedi, ekstremno/sumanuto/krajnje osobno pa istaknuto za 2023. (pri čemu neke još nisam a budem pa se popis možebitno uveća ili ne):

- serije: tulsa kingtwisted metal, the continental, star trek strange new worlds. dobra je i halo a sve jepizode su emtitane točno na današnji dan prije jedne godine pa se glijedalo u (još danas u vašem gradu) ovoj. jbga.

- filjmi: saw xcorner office, fast charlie.

 

niš od navedenoga nije "revolucionarno" ili "fenomentastično" ali je ok. "zabavno" ili "intrigantno" (ili oboje). ne, nema oppenheimera (ok je film načinjen ali meni malo davež, jer se gotovo uopće ne bavi bombom, nego američkom idiotskom paranojom - što znači kako je još uvijek aktualan iliti evergreen) ili guradians of the galaxy vol.3 (možda i najbolji u seriji no ipak ...) 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
5 mjeseci
protjeran
offline
Re: Filmovi i serije u kojima smo najviše uživali
Pretežito oblačno, s padalinama... dakle, gotovo sve odreda depresivno woke ljevičarenje. Poker face je šablona, eklatantan primjer današnjeg holivudskog idiotizma - mentalnih problema autora i besramnih laži kojima truju sebe i cijeli svijet. A bez trunke originalnosti i zdrave životne energije. Loša kopija inspektora Kolumba. Toliko mi idu na k... sa svojim lgbt/woke političkim preserom da sam počeo pratiti korejsku kinematografiju. Tamo je toga ipak daleko manje. A scenarij, smislena radnja i režija daleko su napredniji i zanimljiviji od već godinama nemaštovitog, dosadnog američkog ljevičarskog šunda. I da, "vasiona", druže?
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.12.2023 14:23 (Zeolit).
Moj PC  
4 6 hvala 1
16 godina
offline
Re: Filmovi i serije u kojima smo najviše uživali
Ajar kaže...

a propos scorcesea, meni je njegovo posljednje suvislo bilo boardwalk empire. no to je, kao i ono što sad slijedi, ekstremno/sumanuto/krajnje osobno pa istaknuto za 2023. (pri čemu neke još nisam a budem pa se popis možebitno uveća ili ne):

- serije: tulsa kingtwisted metal, the continental, star trek strange new worlds. dobra je i halo a sve jepizode su emtitane točno na današnji dan prije jedne godine pa se glijedalo u (još danas u vašem gradu) ovoj. jbga.

- filjmi: saw xcorner office, fast charlie.

 

niš od navedenoga nije "revolucionarno" ili "fenomentastično" ali je ok. "zabavno" ili "intrigantno" (ili oboje). ne, nema oppenheimera (ok je film načinjen ali meni malo davež, jer se gotovo uopće ne bavi bombom, nego američkom idiotskom paranojom - što znači kako je još uvijek aktualan iliti evergreen) ili guradians of the galaxy vol.3 (možda i najbolji u seriji no ipak ...) 

 

 

Žuto treba defnitivno istaknuti, ipak je to serija iz 2023 godine koju autor ovog čudnog članka nije niti spomenuo.Autor članka je premlad ili ipak mrzi Ramba, nema treče smislene opcije.

 

Stalonovič se odlično uklopio kao mafijaš, ili bilo je i vrijeme da opet malo izađe iz svojeg klasičnog kalupa izbora glumačkih uloga.

 

AMD,........is that Epyc or what?
8 godina
neaktivan
offline
Filmovi i serije u kojima smo najviše uživali u 20

Kristijane,

Što je to vasiona? (Asteroid City)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Filmovi i serije u kojima smo najviše uživali
ajimerej kaže...

... molio bih ga da ubuduće u filmovima ne koristi samo prirodnu svjetlost u unutarnjim prostorima a pogotovo ne u mraku pod fenjerom. Totalno me frustriralo kroz cijeli film Ubojice cvjetnog mjeseca. Inače odličan film ali ništa se ne vidi u nekim scenama, jedva odraz lica u tami. I to nije samo u njegovom filmu, recimo novi film o slavnom detektivu Poirotu Ubojstvo u Veneciji i u nekim dijelovima serija (Igra prijestolja)...

 To se danas radi kako bi se poticala kupnja OLED televizora. 

6 godina
offline
Re: Filmovi i serije u kojima smo najviše uživali
Cvet2 i gledam na oledu, ne pomaže ;)

Ma bilo je odličnih filmova ove godine. Čudim se što nije nitko spomenuo kao ni autor članka nevjerojatan ovogodišnji film Trokut tuge. Malo uvod djeluje dugačak ali isplati se pogledati i bez trailera i čitanja o filmu, pokvarit će vam iznenađenje.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.12.2023 21:45 (ajimerej).
11 godina
offline
Re: Filmovi i serije u kojima smo najviše uživali
Vidim da se Anatomy of the Fall pojavio na torrentima, skidam odmah danas. Vec dugo cekam, djeluje kao izvrstan film.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Filmovi i serije u kojima smo najviše uživali

Usporediti Anatomy of the Fall sa Premingerovim vrhunskim uratkom predstavlja nedostatak dobrog ukusa...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice