Redmi Note 12 Pro kopiranje datoteka

poruka: 6
|
čitano: 3.085
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Redmi Note 12 Pro kopiranje datoteka

Mobitel ne želi kopirati datoteke, sa mobitela na PC i sa PC na mobitel preko usb veze. Kopira neke datoteke iz foldera pa dođe do određene datoteke i onda stane, uvijek iste datoteke smetaju. Pa ako ima netko slični problem da pomogne da mi to proradi. Probao sam sa više usb kablova i na više računala, mobitel blokira prijenos datoteka. Probao sam ukopčati i usb uklanjanje pogrešaka, ali bez uspjeha. Imam i Xiaomi Redmi Note 9 Pro i Redmi Note 9S u kući i ista priča je sa njima. Note 9 Pro ne može kopirati na PC fotografije koje je on izradio(snimio), krene kopirati i nakon 20ak fotki stane. Pisao sam i servisu ali još ništa od njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 12 Pro kopiranje datoteka
Attitude kaže...

Mobitel ne želi kopirati datoteke, sa mobitela na PC i sa PC na mobitel preko usb veze. Kopira neke datoteke iz foldera pa dođe do određene datoteke i onda stane, uvijek iste datoteke smetaju. Pa ako ima netko slični problem da pomogne da mi to proradi. Probao sam sa više usb kablova i na više računala, mobitel blokira prijenos datoteka. Probao sam ukopčati i usb uklanjanje pogrešaka, ali bez uspjeha. Imam i Xiaomi Redmi Note 9 Pro i Redmi Note 9S u kući i ista priča je sa njima. Note 9 Pro ne može kopirati na PC fotografije koje je on izradio(snimio), krene kopirati i nakon 20ak fotki stane. Pisao sam i servisu ali još ništa od njih.

 Jesi li probao prebaciti putem Xiaomi PC Suite

 

https://mipcsuite.com/download/

11 godina
offline
Redmi Note 12 Pro kopiranje datoteka

Nisam ni znao za to da postoji. Probati ću sada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Redmi Note 12 Pro kopiranje datoteka

Probao, ali mobitel se ne spaja na PC Suite. Kažu da je PC Suite samo za starije mobitele https://www.nextpit.com/forum/780683/how-to-solve-mi-pc-suite-not-detecting-phone

 

Ništa od toga.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Redmi Note 12 Pro kopiranje datoteka

Iste datoteke koje ne kopira sa računala putem usb kabela su uspiješno kopirane preko usb sticka direktno na mob.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Redmi Note 12 Pro kopiranje datoteka

Jel ovo možda isti klinac ko sa prijenosom fileova sa iPhonea na non-Mac računalo (potreban specijalni software)?

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2023 13:59 (Vavoom).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice