Gray Zone Warfare

poruka: 41
|
čitano: 7.778
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gray Zone Warfare

daleko je ovo od frostbyte fizike iz bf-a

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2024 13:11 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gray Zone Warfare
Boris grozni kaže...
dennocro kaže...

probao, zivi uzas, ali kad ispeglaju bi moglo biti top. trenutno ne igrivo

 Kak mislis neigrivo? Lag? perfomanse? budi tocniji

Wiz3m4n kaže...
dennocro kaže...

probao, zivi uzas, ali kad ispeglaju bi moglo biti top. trenutno ne igrivo

 Takvi su i dojmovi na Steamu...treba vremena za to, vjerujem barem 6mj. do 1g. ako se održi....do tada je PUBG majka

 Igra je u 10x boljem stanju nego sto je bio pubg koji je bdw izasao prije 7 godina

 skaces preko zida odjedno mse teleportiras sa druge strane. imam jedva 40-50fpsa al kao da imam 10 je osjecaj. stojis kraj vrata nece otvoriti pa trcis malo naprijed malo nazad.

 

valja novi GPU nabaviti dok sve ispeglaju.

16 godina
offline
Gray Zone Warfare

Uz ovu igru je RTX 4090 jedva 2k Kartica 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gray Zone Warfare
Wiz3m4n kaže...

Uz ovu igru je RTX 4090 jedva 2k Kartica 

 Haha, pa ništa cudno! view range je u igri sumanut doslovno 10km, detalji su nevjerovatni treba to netko/nešto i tjerati tko je htio realizam dobio ga je! Hvala!

3 godine
offline
Re: Gray Zone Warfare
dennocro kaže...
Boris grozni kaže...
dennocro kaže...

probao, zivi uzas, ali kad ispeglaju bi moglo biti top. trenutno ne igrivo

 Kak mislis neigrivo? Lag? perfomanse? budi tocniji

Wiz3m4n kaže...
dennocro kaže...

probao, zivi uzas, ali kad ispeglaju bi moglo biti top. trenutno ne igrivo

 Takvi su i dojmovi na Steamu...treba vremena za to, vjerujem barem 6mj. do 1g. ako se održi....do tada je PUBG majka

 Igra je u 10x boljem stanju nego sto je bio pubg koji je bdw izasao prije 7 godina

 skaces preko zida odjedno mse teleportiras sa druge strane. imam jedva 40-50fpsa al kao da imam 10 je osjecaj. stojis kraj vrata nece otvoriti pa trcis malo naprijed malo nazad.

 

valja novi GPU nabaviti dok sve ispeglaju.

 za ovo vele da je bitno u kojoj si frakciji jer ispalo je da vecina ide na drugu pa tamo kao vise laga tako nešto! Budu ispravili trebat ce vremena i jos vele da ce ici uskoro neka velika ai nadogradnja pa cemo ostati bez svega nazalost!

16 godina
offline
Re: Gray Zone Warfare

Pričaš kao da su te platili za promociju....nema to veze do realizma i view range, nego do neoptimiziranosti igre, što je i jasno obzirom da nije dovršena, može to i treba puno bolje

 

 

Da napomenem ljubiteljima fast fps tipa Valoranta, CS.a i sl. izlazi Defiant uskoro....21.5.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2024 12:44 (Wiz3m4n).
3 godine
offline
Re: Gray Zone Warfare
Wiz3m4n kaže...

Pričaš kao da su te platili za promociju....nema to veze do realizma i view range, nego do neoptimiziranosti igre, što je i jasno obzirom da nije dovršena, može to i treba puno bolje

 

 

Da napomenem ljubiteljima fast fps tipa Valoranta, CS.a i sl. izlazi Defiant uskoro....21.5.

 Glupost, ako zelis da te neprijatelj vidi na 2km u travi a njemu izgledas kao da lezis na saharskom pjesku odes pa igras pubg ili neku drugu igru, ovdje toga nema! Igra se vrti zapravo ok s obzirom kako izgleda i sto nudi dakle realizam! Nista bolje mi neide ni free cod mapa tako da! Igra iskoristava cpu i gpu do bola jer je u pitanju unreal engine pa je glupo uopce spominjati nekakvu neoptimiziranost! Igra je u early acessu moze biti samo bolja i bolja po pitanju svega!

Kaj si ocekivao na gpu s perfomansama iz 2017 da imas 500fps-a? evo ovdje dolje u videu s 3060ti/1080ti rang vrti u skoro 80fpsa(fsr je trenutno najoptimiziraniji) sto je i vise nego odlicno uzevsi sve u obzir!

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2024 13:49 (Boris grozni).
15 godina
offline
Gray Zone Warfare

Kako imate živaca igrat ovako nešto gdje nema akcije. Znači uglavnom lutaš diviš se realizmu pa za to se ide u šume planine.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gray Zone Warfare
dery kaže...

Kako imate živaca igrat ovako nešto gdje nema akcije. Znači uglavnom lutaš diviš se realizmu pa za to se ide u šume planine.

 Kak nema jbte, ja sam sad igrao s prijateljem pola sata pobili smo jedno 30npc, rijesili 3 misije!

16 godina
offline
Re: Gray Zone Warfare

Borise, sve je u redu, smiri se, nego da ti nije ovo neki rođak

 

 

 

13 godina
offline
Re: Gray Zone Warfare
Boris grozni kaže...
Wiz3m4n kaže...

Upravo zato sam i rekao da treba vremena, PUBG igram iz tog razloga zadnje 4g. a ne 7 

Ja od early acessa! Nazalos ova igra je po meni trenutni benchmark kao sto je bio u svoje doba crysis ili bf koji je mnogima zadavao teske bootlneck glavobolje!
Igru na zaista mocnoj Rtx 4070ti mogu natjerati na 13fpsa-a što nisam dozivio jos od djetinjstva mnoge ce to odbiti od kupnje jer igra koja "loše ide" moze samo dobiti hrpu negativnih komentara!
O tome kako igra izgleda jedno 20g ispred svega necu niti pricati. Debelo gazi ono sto je bio Crysis.
U5 engine je nesto stravicno a ovo kaj su napravili u skoro 50km2 je nesto nevjerovatnoSvaka im ćas

 daj molim te...ništa danas više ne može izgledati tako narpijed ispred sevga. Gledao sam videose, lijepo je, ali koga boli klinac šta je lijepo ako se ne može potjerat u normalnim frejmovima.

 

Igra mi djeluje zanimljivo no gledajući te neke neke youtubere puno je tu posla i još izmjena potrebno.

Vući će se u beti 5 godina i igrat će ju tarkov ekipa realno, neće to bit neki wow naslov da će svi pohrliti.

Što je i dobro i loše.

I opet dobro, bitno da se nudi nešto novo nakon tarkova ljudima koji su u toj shemi

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice