Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gdje j

poruka: 25
|
čitano: 6.146
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gdje j".
15 godina
offline
Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gdje j

i ne samo to: jesse plemons je suprug kirsten dunst (i izvan posla). žene to vole (jedan obični).  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
Jedini kontekst koji nam je dan (a nije spomenut u ovom tekstu) je da je predsjednik u trećem mandatu zaredom. Pa pretpostavljam da je to bio okidač građanskog rata.

Ali da, slažem se sa člankom, fali konteksta.
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gdje j

 

Pogledam, zanimljiva tema i ne daleko od realnosti.

 

Kad Hollywood radi ovakve filmove, a s obzirom na stanje SAD-a i nadolazeve izbore, zanima me sto porucuju. Covid isto treba promatrati sa zanimanjem jer nacin na koji su nestale zalihe iz trg centara, anuliranje empatije prema slabijima u borbi za rolu toalet papira vise ne smije se zaboraviti.

 

Sada drzimo "ratne zalihe" u plasticnoj buradi zapecacenoj voskom, da nas progura 2-3 mjeseca u slucaju potrebe jer koliko vidimo stvari se zahuktavaju.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
Lagano pripremanje nacije na budućnost
R33mba#2892
Moj PC  
1 5 hvala 0
14 godina
offline
Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gdje j

SAD je daleko od ovakvog scenarija. Ima dobrih videa koji objašnajvaju zašto i kako.

Ovo je prije upozorenje za razne kvazi demokracije i otvorene diktature poput Kine i Rusije.

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
Diktaturi Rusije i Kine?
lol lol
lol
usa kao Demokracija?
lol

de nam jos par bajki MSM ispricaj .
R33mba#2892
Moj PC  
5 22 hvala 0
11 godina
offline
Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gdje j

Dogodio se i ovakav film i propusten je kroz mainstream kina. Gledati na platnu amerikance koji broje zrnca amerikancima ispred rake izgleda salblasno i prozaicno kao da se dogadjalo u BiH recimo. Obzirom na skakljivost teme i silnu kolicinu autocenzure kojoj se moralo pribjeci ostaje dovoljno. Scene gradjanskog rata u americi. Meni dosta :) Neka je ovo stidljivi pocetak novog zanra :)

 
1 0 hvala 0
14 mjeseci
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
R3nchi kaže...
Diktaturi Rusije i Kine?
lol lol
lol
usa kao Demokracija?
lol

de nam jos par bajki MSM ispricaj .

 Zaboravio si dodati na kraju pametnom dosta.

15 godina
offline
Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gdje j

koje fakin' diktature?! pa nisu svi sjeverna koreja. koji vam je? pms? aj se saberite. amerima je frka zbog tehasa, da se ne otcepi, bre. film je propagandno upozorenje, a na osnovi zatečenog stanja. amerika je lijepa zemlja ali katastrofalna država (osim sama sebi, jasno). no to je njihov problem. 'ko ih ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 5 hvala 1
14 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
Je, nema diktature osim Sj. Koreje😂
14 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
Nedostatak konteksta je ono što daje draž filmu. Jedini faktor je treći mandat koji je ustavom zabranjen u USA. Mogli bi snimiti prequel gdje se prikazuje kako je došlo do toga.
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
Meni je nedavno jedna pametna odoba rekla kako se kroz filmove i serije godinama unaprijed priprema na neke događaje (Crni POTUS) pa mozda je i ovo priprema..

Bit ce zanimljivo kad Trump izgubi izbore,sta ce bit u USA

@maximus007 smijesan si lik .
lets go brendon ha ... lol
R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2024 19:37 (R3nchi).
Moj PC  
5 4 hvala 0
9 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
R3nchi kaže...
Meni je nedavno jedna pametna odoba rekla kako se kroz filmove i serije godinama unaprijed priprema na neke događaje (Crni POTUS) pa mozda je i ovo priprema..

Bit ce zanimljivo kad Trump izgubi izbore,sta ce bit u USA

@maximus007 smijesan si lik .
lets go brendon ha ... lol

 Ne znam što se ti uvlaciš u američke kulturološke ratove (sponzorirane od treće strane). Zar nemaš ni jednu originalnu misao u svojoj glavi? Čak i je i bolje da se držis ustaša i partizana.

16 godina
suspendiran
offline
Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gdje j

Znači ništa od nuklearnog oružja? Valjda je isparilo ili što? Mislim da je bolje pogledati Jericho ponovo, nego ovu bljutavost.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
Tekst je komentar kako europljnin zapravo razumije trenutna zbivanja u Americi gdje se jos, unatoc medijskoj tisini u EU, FBI pod upravom predsjednika i nacionalna garda Teksasa gledaju preko nisana. To je ujedno slika kako prosjecan civil Hustona gleda na nekoga iz NY. Od toga do ovog sto film predstavlja jer drhtaj prsta na obaracu.
Ujedno savezna vlada i dalje namece woke i globalisticke vrijednosti jugu ,a na sjeveru vec uvode ECB socijalne kredite po uzoru na Kinu, dakle komunizam. Tvrtke s preko 1000 ljudi im vec grcaju pod teretom ECB ocjena koja odredjuje kreditne sposobnosti. Za razliku od EU veci lokalni mediji nisu po vlascu globalista i slusani su sto mobilizira jug na zastiti Americkog nacina zivota. Ovaj komunisticki koji Biden uvodi ne zele. Film je upozorenje svim Amerima koliko su blizu toj alternativnoj buducnosti da se ne zavaravaju da se to desava samo drugima.Medijski narativ da svi koji su protiv globalizma i imigranata su ultra desnicari koje treba zabraniti kao AFD u Njemackoj tamo ne prolazi. Vrc ide na vodu dok se ne razbije. Ujedno film ne zauzima strane stoga budi Amere na cemu se demokracija temelji. Prosjecan Amer vidi film drugacije od autora teksta.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2024 7:42 (Hoggy).
 
3 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
Hoggy kaže...
... Prosjecan Amer vidi film drugacije od autora teksta.

 I od tebe, vjerojatno...

16 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
R3nchi kaže...
Meni je nedavno jedna pametna odoba rekla kako se kroz filmove i serije godinama unaprijed priprema na neke događaje (Crni POTUS) pa mozda je i ovo priprema..

to je poznato već odavno da CIA/NSA daje svoj pečat na scenarije filmova ali i igara. Što se tiče "pripreme", da - jest priprema, ALI treba shvatiti da je sve iz njihove cijele "industrije kulture" - priprema, i to na način da se pripremaju i za "lijevi" ali istovremeno i za "desni" kao i za "gornji" tako i za "donji" ishod bilo kakve njima bitne političke i geopolitičke situacije. Zato su ameri uvijek pobjednici - jer se klade na obje strane u sukobima, pa bilo koja koja dobije s njom će surađivat, pošto je najskuplja opcija ne surađivat uopće. Zato za njima kaskaju Kina, Rusija, Iran... - jer biraju strane s kojima će surađivat što ih dugoročno sigurno dovodi u situaciju da izaberu slabiju stranu koja kad ispuši automatizmom ih stavlja u poziciju neprijatelja pobjedničkoj strani.

Za ideale glasaju budale, sve je to samo business, baby...

5 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
R3nchi kaže...
Bit ce zanimljivo kad Trump izgubi izbore,sta ce bit u USA

Šta se nije to već dogodilo? 2020? Šta je bilo u USA?

8 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
R3nchi kaže...
Lagano pripremanje nacije na budućnost

 Mokri snovi besposličara i lijenćina još od prve internacionale 1864. 

waaagh ;
14 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd

Je al onda je imo dosta jaku medisku kampanju protiv sebe i ljudi su pusili te gluposti..

a i 4g ovih poremecenih bolesnika koje vodi dementni pedofil

je dosta amera otvorilo oci..

KAd su nigeri i mexikanci u vecini za tebe onda si po meni siguran pobjednik

R33mba#2892
6 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
"Amerika će biti zemlja proleterska" ne sjećam se dali je to rekao Staljin, Hruščov, Lenjin ili...

Tvrdo č ;) https://geek.hr/pravopis/kako-se-pise/lijencina-ili-ljencina/
13 godina
offline
Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gdje j

Amerika je gotova, ispada iz utrke nebitno tko pobjedi Biden ili Trump.Pravi cirkus bi tek bio da izbije gradanski rat ali nekako ne vjerujem u to.

Bit ce interesantno kada Ukrajina izgubi ovaj rat,Izraelu je isto odzvonilo a nadajmo se da ce "tajfun" zaobic Tajvan inace nam ode sva uvozna roba iz Kine u nebesa...

 

 

Moj PC  
0 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gd
MGloc kaže...

Amerika je gotova, ispada iz utrke nebitno tko pobjedi Biden ili Trump.Pravi cirkus bi tek bio da izbije gradanski rat ali nekako ne vjerujem u to.

Bit ce interesantno kada Ukrajina izgubi ovaj rat,Izraelu je isto odzvonilo a nadajmo se da ce "tajfun" zaobic Tajvan inace nam ode sva uvozna roba iz Kine u nebesa...

 

 

 U ovakvom scenariju nema ničega interesantnog samo tragedija kao da su Sile Osovine  u WW2 porazile Saveznike .

waaagh ;
3 godine
offline
Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gdje j

Pogledao u kinu, nista specijalno fali neke dramaticnije radnje, ajde film je pred kraj malo zivnuo, scene krvoprolica i sl su odlicne! Gledajuci film nisam se mogao oteti dojmu u jedno 20 scena da ce izaci živi mrtvaci i sl. 6/10

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Građanski rat: Svakom carstvu dođe kraj ili gdje j

Odavno je već pripremljena obnova Domovine tako da nemate brige. Kevin Costner uzjaši konja i "Domovino od dva dijela ponovo ćeš biti cijela".

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2024 15:18 (ante_etna).
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice