PC Gamepass (Microsoft) za 1$ 3 mjeseca

poruka: 5
|
čitano: 1.984
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
PC Gamepass (Microsoft) za 1$ 3 mjeseca

 

trenutno traje stvarno odlična akcija za gamepass, hrpetina igara na 3 mjeseca za 1 $

 

https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/pc-game-pass

 

naravno mora se prihvatiti opcija da nakon isteka tog roka kreće skiadnje punog iznosa sa računa kojeg ste naveli, ali to se naravno može i prekinuti odmah nakon registracije

 

e sad mene zanima je li dovoljno samo upaliti VPN na neku regiju koja to podržava, ili treba još nešto raditi? I nakon što se registriram i sve osposobim, mora li VPN stalno biti upaljen na toj istoj regiji dok god igram nešto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PC Gamepass (Microsoft) za 1$ 3 mjeseca

Mene je mučila kombinacija adrese na microsoft accountu i regija kartice preko koje sam plaćao tako da mi nije uspijelo. Ali nakon što sve odradiš VPN ti ne treba biti upaljen za igranje.

FOR THE HORDE
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PC Gamepass (Microsoft) za 1$ 3 mjeseca
Zoki kaže...

Mene je mučila kombinacija adrese na microsoft accountu i regija kartice preko koje sam plaćao tako da mi nije uspijelo. Ali nakon što sve odradiš VPN ti ne treba biti upaljen za igranje.

 

znači imam problem na prvom koraku. Pa kak da rješim regiju kartice? Imam karticu Revoulta, tamo mogu čak generirati virtualni jednokratni broj kartice, možda se onda ne vidi regija?

13 godina
offline
Re: PC Gamepass (Microsoft) za 1$ 3 mjeseca
Ja sam stavio regiju na Windows sustavu i radilo mi je sa svakom karticom :)
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PC Gamepass (Microsoft) za 1$ 3 mjeseca

U postavkama promijeni regiju koju podržava, primjerice UK, ja sam nedavno sebi aktivirao na taj način. Radi provjereno

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice