0.facebook na android uređaju

poruka: 84
|
čitano: 75.808
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
0.facebook na android uređaju

Ovako.... Nedavno sam kupio Samsung Galaxy mini  s5570. I naravno on je pametan telefon(android). Sve je to lijepo i dobro ali ja ne mogu ići na 0.facebook.com a  imam T-mobile karticu. PLS HELPPP {#}

karlo hlišć
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook na android uređaju
kako to mislis? nece ti se otvoriti ili sta? probaj s Marketa skinuti neki drugi browser kao sto je Opera mini ili dolphin.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
neaktivan
offline
0.facebook na android uređaju

Evo sa dolphin browsera: "ŽAO NAM JE,0.FACEBOOK.COM JE PODRŽANA SAMO OD ODABRANIH DAVATELJA MOBILNIH USLUGA I NIJE DOSTUPNA ZATVOG DAVATELJA MOBILNIH USLUGA"

karlo hlišć
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
0.facebook na android uređaju

0.facebook.com je za VipNET, ne T-Mobile

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 38 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
0.facebook na android uređaju

ma prije sam imao nokiu xpress music 5130 i samsung corby i sa tom istom karticom "T-MOBILE" sam stavio u android tj. samsung galaxy mini i nece mi ić na 0.facebook, a na noki-i xpress music 5130 i samsung corby mi je išlo....

karlo hlišć
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
0.facebook na android uređaju

kak je onda meni dostupan ja sam t-mobile

 

[img]http://www.danasoft.com/sig/229143.jpg[/img]
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
0.facebook na android uređaju

0.facebook.com je isto i za tmobile

 

Znaci moras ici na originalni browser od androida, nemozes preko opere, dolphin, mozilla i slicnih

 

Mislim da cak moras imati ukljucen podatkovni promet, ali moras onda paziti ako nemas mb, da nemas neke widgete ili mail jer ce ti potegnuti i onda ces ostati bez para na racunu

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook na android uređaju

ti imas android???

ako imas koji,ja imam 2.1

karlo hlišć
12 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook na android uređaju

a kako sve to isključit jer nemam mb pa kad uključim podatkovni paket pare mi se skidaju ko lude.

karlo hlišć
12 godina
offline
0.facebook na android uređaju

nije ti vazna verzija androida, ali ipak ti za svoj mobitel nemas sigurno 2.1 kad tvoj dode sa froyom, cak i imas update na gingerbread

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 0.facebook na android uređaju
Krunoo7 kaže...

0.facebook.com je za VipNET, ne T-Mobile

{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook na android uređaju

ne kuzzz te baš al nema vezze....

a mogu si sve to isključiti da kad si uključim podatkovne pakete ne troše pare na mobu???

karlo hlišć
13 godina
offline
Re: 0.facebook na android uređaju
MSN kaže...

 

 

Znaci moras ici na originalni browser od androida, nemozes preko opere, dolphin, mozilla i slicnih

 

 

 

Sigurno je to. Ako nisi probao, onda daj i reci šta ti kaže.

Say hello to my little friend
15 godina
offline
0.facebook na android uređaju

Moraš imati uključene podatkovne podatke i pristupati preko "službenog" preglednika sa svog uređaja.

AKo ti tako nebude išlo, jedino što ti pomaže je vračanje tvorničkih postavki.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
0.facebook na android uređaju

nece mi ni na orginalnom browserua pred tjedan dana sam vratio tvornicke postavke i pare su mi letile jako brzo.

karlo hlišć
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
0.facebook na android uređaju

To je kao besplatan facebook?

Repent the end is near!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
0.facebook na android uređaju

DA

karlo hlišć
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
0.facebook na android uređaju

Pa to mozes na bilo kom telefonu koji moze da koristi internet

Probaj da zamenis karticu

Repent the end is near!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 20:20 (Scarfaceee).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 0.facebook na android uređaju
monkeyman036 kaže...

nece mi ni na orginalnom browserua pred tjedan dana sam vratio tvornicke postavke i pare su mi letile jako brzo.

jel ti uključen wlan?

Probaj sa isključenim WLan-om

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
0.facebook na android uređaju

Problem je u tome što smartphone i nedostatak podatkovne tarife ne idu zajedno. Da bi mogao pristupiti 0.facebook.com, moraš uključiti podatkovni promet, a trenutka kada to napraviš, update-ati će se i ostale aplikacije koje će skinuti novac s računa.

 

Dakle, ili uzmi neku podatkovnu tarifu, jer smartphone bez interneta je kao auto bez motora, ili se posluži nekakvom aplikacijom koja bi spriječavala pristup internetu svim aplikacijama osim web-preglednika.

 

Što se tiče toga da mora biti stock Android browser - nije istina.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 0.facebook na android uređaju
DamageHigh kaže...

Problem je u tome što smartphone i nedostatak podatkovne tarife ne idu zajedno. Da bi mogao pristupiti 0.facebook.com, moraš uključiti podatkovni promet, a trenutka kada to napraviš, update-ati će se i ostale aplikacije koje će skinuti novac s računa.

 

Dakle, ili uzmi neku podatkovnu tarifu, jer smartphone bez interneta je kao auto bez motora, ili se posluži nekakvom aplikacijom koja bi spriječavala pristup internetu svim aplikacijama osim web-preglednika.

 

Što se tiče toga da mora biti stock Android browser - nije istina.

Zapravo to je djelomicna istina. Mozes koristiti 0.facebook.com dokle god je aktivna kartica t-mobile, u vipu moras imati aktiviran jedan od podatkovnih paketa, tada vip daje m.facebook.com besplatno (znaci ne trosi promet, ali mora biti aktiviran). Tele2 i ostale ne znam.

Nadalje - OPREZ (!) kod koristenja 0.facebook.com u t-mobile mrezi bez aktiviranog podatkovnog paketa, kradu novce s racuna i to redovito!

 

EDIT: 0.facebook.com mozete posjecivati na svim browserima samo trebate iskljuciti SOCKET (tj. cloud surfing) na HTML. Opera meni radi bez problema.

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 20:35 (ukay1000).
14 godina
offline
Re: 0.facebook na android uređaju
ukay1000 kaže...

Zapravo to je djelomicna istina. Mozes koristiti 0.facebook.com dokle god je aktivna kartica t-mobile, u vipu moras imati aktiviran jedan od podatkovnih paketa, tada vip daje m.facebook.com besplatno (znaci ne trosi promet, ali mora biti aktiviran). Tele2 i ostale ne znam.

Nadalje - OPREZ (!) kod koristenja 0.facebook.com u t-mobile mrezi bez aktiviranog podatkovnog paketa, kradu novce s racuna i to redovito!

 

EDIT: 0.facebook.com mozete posjecivati na svim browserima samo trebate iskljuciti SOCKET (tj. cloud surfing) na HTML. Opera meni radi bez problema.

Nisi shvatio što sam htio reći. Naime, na Android uređajima postoje 2 opcije spajanja na internet - "WiFi" i "Mobile network". Kako bi mogao otvoriti bilo koju web-stranicu, pa tako i 0.facebook.com, uređaj mora biti ili spojen na WiFi mrežu ili imati uključenu opciju "Mobile network" iliti opciju korištenja podatkovnog prometa koristeći GSM mrežu.

 

Nigdje ne bi bio problem da Android uređaji, onog trenutka kada dobiju pristup internetu, bilo to preko mreže operatora ili WiFi-a, počinju s update-ovima i sl., te pri tome "nabijaju promet" ili u prijevodu - skidaju novce. Dakle, ono što njemu treba jest aplikacija koja niti jednoj drugoj aplikaciji osim web-preglednika neće dozvoliti pristup internetu.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
0.facebook na android uređaju

Odi ovako: (nadam se da imas na hrvatskom jeziku mob)

Meni->Postavke->Bežično i mreže->Mobilne Mreže->Pristupne točke(APN)->klik na tipku ljevo na mobu->Novi APN!

e sad popunjavaj ovako!

 


Ime:tm hr internet

APN:web.htgprs

Proxy:/

Ulaz:/

Korisnicko ime:/

Šifra:/

Poslužitelj:/

MMS centar:/

MMS proxy:/

MCC:219

MNC:01

Vrsta provjere:PAP

APN vrsta:internet

 

sad odes ukljucit paketne podatke i mozes na net :D

 

P.S. glupo je napravljen mobitel za poludit, ako imas neke app koje ti koriste internet a imas para na mobu spojit ce ti se na net i trosit pare.(tj update-at itd.) Zato pazi da uvijek izgasis te paketne podatke nakon sto zavrsis.

 

nadam se da sam pomogao 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 20:54 (G4NG4$TA300).
 
1 2 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook na android uređaju

puno ti hvala 

stvarno nezznam kako da ti zahvalim {#}

karlo hlišć
13 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook na android uređaju
monkeyman036 kaže...

puno ti hvala 

stvarno nezznam kako da ti zahvalim {#}

ma nista

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook na android uređaju

ovako..sve sam to učinio kada nisam imao novaca na računu i uspio sam doći na 0.facebook..

ali kada ja uključim podatkovne vezue pošalje mi poruku da nemam dovoljno novaca a facebook mi radi..jel to znači da kada nadopplatim račun da če mi skidat novce?? kako to spriječiti?

14 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook na android uređaju

Isključi background data tako ti ništa neće trošit promet dok je upaljen internet. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook na android uređaju

kako da to isključim?

12 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook na android uređaju

shvatio sam hvala...:))

12 godina
neaktivan
offline
Re: 0.facebook na android uređaju

ma vraga sam shvatio..isključio sam  background data i dalje mi šalj poruke..samo sam bio isključio sve aktivne aplikacije i opet mi je poslo poruku pri spajanju..?

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice