Mira Murati za mistični Thinking Machines Lab prik

poruka: 4
|
čitano: 1.873
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mira Murati za mistični Thinking Machines Lab prik".
7 godina
offline
Mira Murati za mistični Thinking Machines Lab prik

igra na sreću, vrsta igre u kojoj rezultat nije unaprijed poznat i pretežno ovisi o slučaju i sreći, a manje o razumu i spretnosti. Cilj je igre na sreću dobitak, a igrački je ulog cijena za sudjelovanje u igri. Ulog i dobitak ne moraju nužno biti novčane vrijednosti, mogu biti stvar ili usluga.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 1 hvala 0
17 godina
offline
Re: Mira Murati za mistični Thinking Machines Lab
Sumnjam da su joj dali samo na lijepe oči, ali ako jesu onda je to potencijalni Lažibrada u njihovoj verziji. Kao što kolega kaže, igre na sreću
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mira Murati za mistični Thinking Machines Lab
Tipično za današnje vrijeme.
Staviš lijepo lice, još je i bila direktorica (vjerojatno radi istoga), pokreneš startup koji je smisao sam sebi i lova sama dolazi.
Izgleda da ne fali ovaca :)
Ali, ajde, dajem 1 posto da uspije!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Mira Murati za mistični Thinking Machines Lab prik

Ne brinite se nije ni lutrija, ni lijepe oci, niti ista slicno. Sluzbeno ime je Crony capitalism ako vas zanima o cemu se radi. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.6.2025 15:48 (konjRR).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice