Ide li cijena bitcoina prema novim vrhuncima?

poruka: 63
|
čitano: 12.410
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ide li cijena bitcoina prema novim vrhuncima?".
2 godine
offline
Re: Ide li cijena bitcoina prema novim vrhuncima?
forumaš kaže...
OnTime kaže...
picajzla0707 kaže...
 kupiš rabljenu kramu dai graš nešto

Kupiš drek na šibici, rabljene su bile dest puta skuplje, svoju RTX 3060 Ti sam mogao prodati za 1000 eura u jednom trenutku ali nisam želio, bilo mi je draže igranje. Epilog svega je da su Nvidija i AMD vidjeli koliko su "ljudi" spremni plaćati grafičke kartice pa je cijena ostala visoka, duplo više negobi trebala biti i nastavali su prodavati muda pod bubrege.

Rudaranje je shebalo gamere duži niz godina.

 3060ti nije rabljena krama, pod rabljene krame smatram sve do 2xxx serije.

13 godina
offline
Re: Ide li cijena bitcoina prema novim vrhuncima?

Gtx-icama je odzvonilo.

14 godina
offline
Re: Ide li cijena bitcoina prema novim vrhuncima?
OnTime kaže...
forumaš kaže...
OnTime kaže...
picajzla0707 kaže...
 kupiš rabljenu kramu dai graš nešto

Kupiš drek na šibici, rabljene su bile dest puta skuplje, svoju RTX 3060 Ti sam mogao prodati za 1000 eura u jednom trenutku ali nisam želio, bilo mi je draže igranje. Epilog svega je da su Nvidija i AMD vidjeli koliko su "ljudi" spremni plaćati grafičke kartice pa je cijena ostala visoka, duplo više negobi trebala biti i nastavali su prodavati muda pod bubrege.

Rudaranje je shebalo gamere duži niz godina.

 3060ti nije rabljena krama, pod rabljene krame smatram sve do 2xxx serije.

 Potraži stare oglase iz tog vremena pa vidi po koliko su išle polovne RX 580 8 gb ili GTX 1070 8 gb i sl....bile su skuplje prije dvije godine te prastare grafe bez garancije nego trenutno nove grafe iz niže srednje klase tipa RTX 4060 Ti. Ljudi su tražili po 3000 kn za GTX 1070

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice