Jesu li e-cigarete zdrave? Ili barem zdravije od d

poruka: 31
|
čitano: 27.480
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jesu li e-cigarete zdrave? Ili barem zdravije od d".
3 godine
offline
Re: Jesu li e-cigarete zdrave? Ili barem zdravije
Milka30 kaže...

 Drago mi je sto se osjecas dobro, ali tvoj me je post bas nasmijao jer znas li ti koliko sam ja puta cuo od pusaca kako je zdrav kao dren i posebno svi, ama bas svi napominju kako na rengenu su mu pluca cista. Imam osjecaj da ta slika daje dodatni poticaj za nastavak pusenja.

 

 Nedavni full servisni pregled ( rengen, CT pluća i KKS, zajedno sa testom kapaciteta pluća ) u mene koji sam 15 godina pušija, pa priša na parenje zadnjih 12, lipo je čut od pulmologa da su mi pluća ka u 15godišnjaka... mogu slobodno reć da svi ti pušači koji kažu da su zdravi ko dren na račun jednog rengena u 10 godina seru kvake i u totalnoj su zabludi.

 

Neću sad ja ovde ispravljat krive drine. Ako vam se pari, parite, a ako vam se puši, pušite. Jebe se mene šta radite.

 

Ljudi do kojih mi je osobno stalo, ka šta mi je familija, su prišli na parenje, svi se bolje osjećaju, zdravlje im je dosta bolje, šta pokazuju i redovite zdravstvene kontrole. Ako će nam parenje omogućit da svi zajedno provedemo duže vrimena skupa, vridilo je.

 

To šta će sa svojim zdravljem radit potpuni neznanci na informatičkom forumu, zaboli me patka. Neću nikoga nagovarat na ovo i ono, širit propagandu i pripucavat se. Ako vam je do pušenja borove grane, samo guštajte. Ja ću vam je i pripalit. 

 

Moj "use case" je pokaza da je parenje MENI I MOJIMA bolje. A vi se odlučite kako vam volja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2023 22:01 (Bevanda).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice