PayPal Stablecoin - Najveći internetski platni ser

poruka: 5
|
čitano: 3.855
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PayPal Stablecoin - Najveći internetski platni ser".
10 godina
offline
PayPal Stablecoin - Najveći internetski platni ser

> Pojavila su se mišljenja da je cijena kriptoimovine previše stabilna, kako zato ne privlači kupce, koji žele spekulirati, pa volumen trgovine najvažnije valute, bitcoina, postojano opada

 

Nakon samo desetak godina kripto ekipa je otkrila da se to u praksi ne koristi nigdje osim za spekulacije.

 
1 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: PayPal Stablecoin - Najveći internetski platni
Kripto je digitalno zlato koje nas štiti od kolapsa čovječanstva nakon sraza sa solarnim bakljama
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
10 godina
offline
Re: PayPal Stablecoin - Najveći internetski platni
Tesko mi je reci o cemu govoris i da li ti je sarkazam ukljucen pa nemam na sto odgovoriti.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PayPal Stablecoin - Najveći internetski platni ser

Ovo je gore od BTCa ili ETHa.

 

Dok imas BTC u vlasnistvu, tvoj je i ne moze ti ga nitko blokirati.

 

PayPal je poznat po zapljeni sredstava i slicnim negativnim praksama vs svojih korisnika, sto ce se dogoditi kada PayPal odluci zapljeniti tvoje digitalno "bogatstvo" jer eto, mrzis zidove ili muslimane ili bijelce ili crnce a to kazes otvoreno na FBu npr. ?!

 

a desiti ce se!

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PayPal Stablecoin - Najveći internetski platni
LudaRajcica kaže...

PayPal je poznat po zapljeni sredstava i slicnim negativnim praksama vs svojih korisnika, sto ce se dogoditi kada PayPal odluci zapljeniti tvoje digitalno "bogatstvo" jer eto, mrzis zidove ili muslimane ili bijelce ili crnce a to kazes otvoreno na FBu npr. ?!

Ja sam zatvorio i obrisao svoj račun kod njih odmah čim su tu spiku bili pustili bez obzira što uopće po netu ne komentiram niti pišem igdje išta što bi me moglo kompromitirati po tom pitanju. Stvarno nema granica ljudskoj gluposti, imam osjećaj da im je to netko iznutra namjerno napravio iz nekog razloga (plaća, loša kava, godišnji na koji ga/ju nisu pustili, ljubavni jadi...). Ne pratim više što se s njima događalo u međuvremenu pa mi je ovo sad čak i smiješno.

Deckard
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice