Druga generacija 32'' 4k Smart monitora Samsung M8

poruka: 2
|
čitano: 3.022
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Druga generacija 32'' 4k Smart monitora Samsung M8".
Druga generacija 32'' 4k Smart monitora Samsung M8

Imam M7 32 inchni model. M8 se osim po cijeni razlikuje zapravo jedino u ergonomiji, boji i 100 nita vecem osvjetljenju.

 

jack of all trades, master of none. Po naski "kucni majstor vrsi sve popravke, od popravka vesmasine do postavljanja keramike i programiranja u PHPu, povoljna cijena"

 

cijena Mu je puno prevelika za ono sto nudi. Nije briljantan u nicemu posebno.

mene je razocarao ekran, kontrast je njanjasti, a osvjetljenje papkasto.

60hz max refresh nije strasno, ali bilo bi lijepo 120. Jbg necemo se lagati, lijepse je raditi tako.

 

ovih 400 nita je ako se ne varam peak brightness a ne nesto sto cete osjetiti u stvarnom radu.

 

tako da, ja bih u buducnosti gledao nesto 4k 120hz, barem 500 nita.

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Druga generacija 32'' 4k Smart monitora Samsun
Ja eto navikao se na bolji TV i onda... Riječanka me:)...i onda sad grad koji teče mi je dom...međutim još smo podstanari pa svoj TV od 65" ne mogu dovesti sa sobom...Sony xg9505...i onda hebem oči na one podstanarska Grunding od 100€ sranja...i onda sad se mislim da kupim TV ili Monitor 32-43" da mogu lako transportirati

Ima onaj Samsung 43qn90b mini led....sad došao C model...ali me sad nervira vidio na YouTube da je TV nestabilan na svom postolju:(...pa se mislim da uzmem monitor...monitor opet nema zvučnike...zapeo mi za oko dell g3223q

A kad jednom probaš HDR nema nazad...naročito kod igri...koji odmor i melem za oči

I sad bih ja htio svoju televiziju 65" XG9505 u 32"-43" formatu...sad će kolege reći oled LG 42"...ali s obzirom da ga želim koristi većinom za igre...strah me burn ina
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2023 20:36 (HCMAA).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice