Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije god

poruka: 7
|
čitano: 11.985
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije god".
16 godina
neaktivan
offline
Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije god

jel kvantni šum pandan parazitnom naponu u klasičnim procesorima?

I'm Afraid of Americans
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije
prije bi reka greskama/bit flip u ramu
6 godina
offline
Re: Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije
Crysis na ultra za 2 godine
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije god

To "klasično računalo" ispada da je super računalo u Lawrence Berkeley National Lab. Možda Perlmutter?

Uglavnom nije ono što imamo doma. A bojim se da neću doživjeti da tako nešto postane uobičajeno kućno računalo.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije
Kvantna racunala znace kraj za covjecanstvo.
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije god

neće. jer kelj ne može nadmašiti maline. 

 

*za uvu malicioznu budalu ispod (MP7), koja (kao i uvijek) nije shvatila: kvantna i "obična" računala međusobno nisu ničim usporediva. svako ima svoju i specifičnu namjenu a oba su još svjetlosnim godinama daleko od idealnih (komuniciranje prirodnim jezikom, oralno, bez tipkanja i glodavaca itd.). usput, fasciniraju me toliko raznovrsne "vizije budućnosti": računalo za razgovore (zvjezdane staze), računalo "iz sjene", bez govora ili tipkanja (zvjezdani ratovi) ili potpuno bez, u smislu stroja (dune). očito, još nemamo blage veze kamo sve to ide ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2023 17:59 (Ajar).
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije
Znači oni na osnovu kvantnog računala koje računa specifičnu stvar, uspoređuju to s PC. Hype da se industrija okrene tome, a IBM ubire monopol. Kak da ne
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice