Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijene mj

poruka: 54
|
čitano: 17.712
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijene mj".
12 godina
protjeran
offline
Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijene mj

Naravno da zeli, ipak je Ukrajina najveci dobavljac nota u svemiru.

 

Bajdvej, Bug, jel vi to gugl trenslejt il četđipiti koristite? Kakvo strujanje glazbe?!

 
27 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
jacob33 kaže...

Naravno da zeli, ipak je Ukrajina najveci dobavljac nota u svemiru.

 

Bajdvej, Bug, jel vi to gugl trenslejt il četđipiti koristite? Kakvo strujanje glazbe?!

 

Heh da, i mene je malo zaskakljao pokusaj prijevoda.

 

Ono sto znam engleskog, struja/strujanje bi bilo "current"

 

"Stream", barem u ovom kontekstu najblize sto mi pada trenutno na pamet, bi bilo "protok" ili "sliv"

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2023 14:39 (syncmaster245b).
15 godina
offline
Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijene mj

a ako narod izglasa pojeftinjenjenjenje?  usput, "stream" bi bio "dotok" no "strujanje" (u kontekstu) i nije toliko loše. dobro je dok je jednosmjerno. ili su već svi navikli na anglosaksonski rvacki pa ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2023 16:08 (Ajar).
Moj PC  
6 2 hvala 2
15 godina
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
Ajar kaže...

 usput, "satream" bi bio "dotok"

 

Bravo!

Ocito bez starca nema udarca

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
7 godina
protjeran
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
jacob33 kaže...

Naravno da zeli, ipak je Ukrajina najveci dobavljac nota u svemiru.

 

Bajdvej, Bug, jel vi to gugl trenslejt il četđipiti koristite? Kakvo strujanje glazbe?!

 ne ocekuj previse od novinara koji su umjesto skracenice koja je dobrano pustila korijen ,"AI", poceli koristiti "UI" ,pa ljudi na prvu dok citaju to mijesaju  sa  user interface.....samo cekam kad ce "UI" postati "KS"(korisnicko sučelje)

6 godina
offline
Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijene mj

13 eura placam za 2 spojena acc. 

 

 

99% playlista su potpuno smece. ovih 1% u sebi imaju 50% smeca

 

 

no i dalje su miljama bolji od applea i gugela

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2023 15:21 (registracija).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
Ajar kaže...

a ako narod izlasa pojeftinjenjenjenje?  usput, "stream" bi bio "dotok" no "strujanje" (u kontekstu) i nije toliko loše. ili su već svi navikli na anglosaksonski rvacki pa ... 

Narod treba uputiti na Online gledanje za badave, a Spotifaši nek dignu cijene dva puta ili nek propadnu meni svejedno.

 

https://zoechip.cc/home

AMD,........is that Epyc or what?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen

Hm, ja plaćam €7.99 EUR.

2 akaunta.

 

16 godina
online
Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijene mj

netocni navodi u clanku, barem kad se gleda HR trziste

 

pise: "Apple Music Individual čak 10,99 eura" medjutim ja za Family paket placam 9,79€, koji ukljucuje i Classical i visu razinu kvalitete audia od Spotifya

 

 

 

Knowledge is power!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
moebius kaže...

Hm, ja plaćam €7.99 EUR.

2 akaunta.

 

 

ne zivimo vjerojatno u istoj drzavi

12 godina
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
RonoN kaže...

netocni navodi u clanku, barem kad se gleda HR trziste

 

pise: "Apple Music Individual čak 10,99 eura" medjutim ja za Family paket placam 9,79€, koji ukljucuje i Classical i visu razinu kvalitete audia od Spotifya

 

 

 

 Apple music je smeće nevrijedno 1$. Ono što u osnovi čini razliku kod glazbenih servisa (ne računajući podcaste) je algoritam predlaganja glazbe. Apple je tu debelo najgori, Spotify miljama ispred ostalih.

Nikad, ali baš nikad, mi Spotify nije predložio Jalu Brata ili Severinu dok se kod Appla Musica moraš probijati kroz govna da bi došao do nečeg dobrog.

Deezer donekle pogađa ukus ali ostaje u okvirima, nema muda predložiti nešto kvalitetno a drugačije.

 

13 godina
offline
Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijene mj

A Tidal?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
Dobra je Cebe!
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
15 godina
suspendiran
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
syncmaster245b kaže...
..

Heh da, i mene je malo zaskakljao pokusaj prijevoda.

 

Ono sto znam engleskog, struja/strujanje bi bilo "current"

 

"Stream", barem u ovom kontekstu najblize sto mi pada trenutno na pamet, bi bilo "protok" ili "sliv"

 -ekšli, tok (kao korjen svih riječi, potok, protok itd, npr protočni bojler znači da voda teče-protiče.. ili riječni tok, uz dodatnu sličnost, tj zašto je upravo ta riječ uzeta, u jednom smjeru, ne dvosmjerno.. i koristi se za emitiranje glazbe-filma upravo iz tog razloga, dok se ostala mrežna komunikacija odvija dvosmjerno kao glavna razlika ili razlog za korištenje druge-dodatne-preciznije riječi-naziva..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
ihush kaže...
syncmaster245b kaže...
..

Heh da, i mene je malo zaskakljao pokusaj prijevoda.

 

Ono sto znam engleskog, struja/strujanje bi bilo "current"

 

"Stream", barem u ovom kontekstu najblize sto mi pada trenutno na pamet, bi bilo "protok" ili "sliv"

 -ekšli, tok (kao korjen svih riječi, potok, protok itd, npr protočni bojler znači da voda teče-protiče.. ili riječni tok, uz dodatnu sličnost, tj zašto je upravo ta riječ uzeta, u jednom smjeru, ne dvosmjerno.. i koristi se za emitiranje glazbe-filma upravo iz tog razloga, dok se ostala mrežna komunikacija odvija dvosmjerno kao glavna razlika ili razlog za korištenje druge-dodatne-preciznije riječi-naziva..) :)

Ma Ajar je to savrseno preveo. "Dotok"!

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
15 godina
suspendiran
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen

-da i to je pogrešno, pridjevi, uz-do-od-pro.. tok je glavna-korjen riječ .. :)

-dotok znači da nešto dotiče, dolazi do nečeg.. ne nužno da ide dalje, protok da protiče koroz nešto.. a sam tok je ono što znači stream, kao rijeka-potok, more.. ili vrijeme (kad se koristi riječ tijek no to je samo rvacko-kockasta inačica kao vrtolet..) :)

-jednako imaš tok struje, plus-minus, struja teče žicom odnosno prvi prijevod koji si ponudio.. a ovo je tok, od čeg još dolazi i kružni tok (promet-auti) itd. itd.. no uvjek je zajedničko u definiciji da postoji neki smjer, u kojem 'teče', ne random, ne stajačica, dok je izmjenična struja to zakomplicirala ac-dc oznakama .. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
ihush kaže...

-

-dotok znači da nešto dotiče, dolazi do nečeg.. ne nužno da ide dalje, protok da protiče koroz nešto.. a sam tok je ono što znači stream, kao rijeka-potok, more.. ili vrijeme (kad se koristi riječ tijek no to je samo rvacko-kockasta inačica kao vrtolet..) :)

-jednako imaš tok struje, plus-minus, struja teče žicom odnosno prvi prijevod koji si ponudio.. a ovo je tok, od čeg još dolazi i kružni tok (promet-auti) itd. itd.. no uvjek je zajedničko u definiciji da postoji neki smjer, u kojem 'teče', ne random, ne stajačica, dok je izmjenična struja to zakomplicirala ac-dc oznakama .. :))

 A jebemu sve, sad opet ispada da pises samo da ispunis svoju kvotu.

 

Spotify stream= dotice, dolazi do neceg.

Kamo bi spotfiy stream isao dalje?
Ili u smislu P2P-a ili torrent protokola, gdje uistinu kaplje malo dalje, tebe kao krajnjeg korisnika ne zanima, jer eto podaci su dotekli do tebe.

 

Usput, vrtolet nije hrvatska novokomponovana, provjeri kako rusi zovu helikopter, ali i avion ;)

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
15 godina
suspendiran
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen

-opet, korjen riječi je tok, ostalo su izvedenice.. od-do kao smjer.

-stream, kao radio-tv toranj-odašiljač emitira signal (nosioc+podatak-sadržaj) koji korisnik 'lovi' (prijemnikom) i to je jednosmjerni tok podataka, koji dotiču do korisnika, protiču nebom itd. .. tok i ŠĆ!

 

-a za vrtolet, zašto misliš da ne znam.. tj ipak je to jedan od slavenskih jezika, dovoljno razumljiv-blizak pa se jednostavno 'zna' (ili što već) :) time samo aludiram na rvacko lingvističko puritanstvo nekih prošlih vremena..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2023 17:38 (ihush).
15 godina
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
ihush kaže...

-opet, korjen riječi je tok, ostalo su izvedenice.. od-do kao smjer.

-stream, kao radio-tv toranj-odašiljač emitira signal (nosioc+podatak-sadržaj) koji korisnik 'lovi' (prijemnikom) i to je jednosmjerni tok podataka, koji dotiču do korisnika, protiču nebom itd. .. tok i ŠĆ!

 Dobro, misa mu, zar je toliko nejasan pojam "dotok"

 

Seljak na obali Dunava, ciju vodu korisiti za navodnjavanje, bio on u Austiji,Slovackoj, Madjarskoj, Hrvatskoj, Srbiji, Rumunjskoj....kaze da voda je dotekla do njega. Nije prostrujila. 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
15 godina
suspendiran
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen

-točno, kad si seljo, do tebe nešto doteče, kao voda.. no to je samo iz pozicije selje, mjesto dotoka.. a čitava rijeka od izvora je tok i nije namjenjena jednom selji nego svim seljanima uz tok rijeke.. ok? :)

-ostale izvedenice riječi tok, pritok-pritoka, koje dopunjuju vode glavnog toka itd. tj stream=tok, struje, vode.. bilo čega što teče u nekom smjeru, od-do i to sve je tok, dok su dijelovi samo dijelovi toka .. :))

 

edit .. i naravno čitavo vrijeme govorimo o temi, cijeni spotifyja odnosno njihovim željama, uz opasku o predođenju.. 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2023 17:46 (ihush).
15 godina
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
ihush kaže...

-točno, kad si seljo, do tebe nešto doteče, kao voda.. no to je samo iz pozicije selje, mjesto dotoka.. a čitava rijeka od izvora je tok i nije namjenjena jednom selji nego svim seljanima uz tok rijeke.. ok? :)

-ostale izvedenice riječi tok, pritok-pritoka, koje dopunjuju vode glavnog toka itd. tj stream=tok, struje, vode.. bilo čega što teče u nekom smjeru, od-do i to sve je tok, dok su dijelovi samo dijelovi toka .. :))

Ali kad slusas spotify u tom slucaju ti si seljo (pun inteded).

 

Ne kuzim, sto zelis reci?

S cim se tocno ne slazes?

 

Jel' Spotify stream dotekao do tebe? Je!

 

Da li je prostrujio do tebe? A nije frende.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
16 godina
offline
Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijene mj

Mislim da ću i ja morati podignuti cijenu najamnine za svoj lokal. Dosta je bilo zajebancije

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
Alo Spotifaj, dižete cijene, a gdje je pred 2 god obećani Hi-Fi?
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijene mj

Koristio i Spotify i Deezer; Spotify je svjetlosnim godinama ispred Deezera po algoritmu. Od 30 pjesama koje mi je Deezer preporučio, možda mi je pet njih završilo na playlisti. Od 30 pjesama kod Spotifyja, 15 ih je sigurno završilo na playlisti. Spotify stvarno baca slične pjesme, kod Deezera je to lutrija.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijene mj

Tidal je "besplatan" uz Telemach pretplatu. 

Deezer je podosta jeftiniji od regularne cijene u A1 i HT.

 

Podizanjem cijene kod nas, ne vidim kako se Spotify misli probijati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
marinnn kaže...

A Tidal?

 Tidal je 0.40 eura mjesecno.

9 godina
offline
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
syncmaster245b kaže...
ihush kaže...
syncmaster245b kaže...
..

Heh da, i mene je malo zaskakljao pokusaj prijevoda.

 

Ono sto znam engleskog, struja/strujanje bi bilo "current"

 

"Stream", barem u ovom kontekstu najblize sto mi pada trenutno na pamet, bi bilo "protok" ili "sliv"

 -ekšli, tok (kao korjen svih riječi, potok, protok itd, npr protočni bojler znači da voda teče-protiče.. ili riječni tok, uz dodatnu sličnost, tj zašto je upravo ta riječ uzeta, u jednom smjeru, ne dvosmjerno.. i koristi se za emitiranje glazbe-filma upravo iz tog razloga, dok se ostala mrežna komunikacija odvija dvosmjerno kao glavna razlika ili razlog za korištenje druge-dodatne-preciznije riječi-naziva..) :)

Ma Ajar je to savrseno preveo. "Dotok"!

 Jajar ne bi preveo ni zednog preko vode, a kamoli nesto kompleksnije. Tok je vise u duhu jezika, neutralna korijenska rijec. Teskog srca se moram sloziti sa ihushom.  

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2023 20:42 (pravi_covijek).
16 godina
online
Re: Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijen
BlueMax kaže...
RonoN kaže...

netocni navodi u clanku, barem kad se gleda HR trziste

 

pise: "Apple Music Individual čak 10,99 eura" medjutim ja za Family paket placam 9,79€, koji ukljucuje i Classical i visu razinu kvalitete audia od Spotifya

 

 

 

 Apple music je smeće nevrijedno 1$. Ono što u osnovi čini razliku kod glazbenih servisa (ne računajući podcaste) je algoritam predlaganja glazbe. Apple je tu debelo najgori, Spotify miljama ispred ostalih.

Nikad, ali baš nikad, mi Spotify nije predložio Jalu Brata ili Severinu dok se kod Appla Musica moraš probijati kroz govna da bi došao do nečeg dobrog.

Deezer donekle pogađa ukus ali ostaje u okvirima, nema muda predložiti nešto kvalitetno a drugačije.

 

ovo na mom primjeru apsolutno nema smisla... ali to sam ja.

Za preporuku glazbe ne koristim nikakve algoritme - slusam sto zelim i radije sam otkrivam nesto ili od preporuke ljudi koje poznam i dijelomo glazbene ukuse. Imam super organiziran library, seamless tranziciju izmedju uredjaja (youtube to tek od nedavno nudi uz premium pretplatu i na apple uredjajima, spotify mi to radi korektno, deezer sam jako davno koristio dok toga jos nije bilo...)

Visa kvaliteta koju apple nudi mi takodjer u velikoj vecini slucaja nije bitna... ali za classical dio na opremi doma, razliku osjetim i ja koji nemam neki istancan sluh

I da, cak kad mi apple music nesto i preporuci, to je u zanru kojeg 90% vremena slusam... price da se moras probijati kroz govna imaju smisla samo ako zaboravis ukljuciti incognito mod dok surfas o govnima :P

 

Knowledge is power!
12 godina
offline
Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijene mj

Ovaj post me natjerao da ti pogledam pod "Moj PC" i točno sam znao što će tamo pisati.

Sve ovo što si napisao su, blago rećeno, gluposti. Lijepo napiši "što je Apple valja, ostalo ne valja".

U biti koristiš najgori od ovih većih streaming servisa, plaćaš ga najviše, ali da nije Apple ti ne bi mogao uživati.

 
4 1 hvala 0
6 godina
online
Izvršni direktor Spotifya: Želimo podići cijene mj

Nemojte mi dizati cijene, naljutit ćete me i opet ću se morati ukrcati na piratski brod. 

 

Trudim se biti uzorni europski progresivni građanin koji sve usluge koristi legalno i uredno ih plaća, ali ako krenu sa dizanjem cijena i smanjivanjem kvalitete usluge (što često bude u korelaciji), natjerat će me da ponovno postanem balkanac koji na sve načine nastoji usluge koristiti besplatno/ilegalno. 

 

Koristim Spotify Duo. 

 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice