HT završio 2022. godinu s rastom prihoda

poruka: 4
|
čitano: 4.400
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT završio 2022. godinu s rastom prihoda".
9 godina
offline
HT završio 2022. godinu s rastom prihoda

Nismo nigdje vidjeli rast brzina i dostupnost optike

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HT završio 2022. godinu s rastom prihoda
Nisam baš spretan da financijskim žargonom, ali me jako zanima WTF su to organski prihodi, organska EBITDA i organska neto dobit. Jel li to kada unovče bubrege svojih korisnika?
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
HT završio 2022. godinu s rastom prihoda

Znači uspjeli su puno umirovljenika nazvati putem call centra da im uvaljaju opcije koje su im apsolutno nepotrebne. Svaka čast deutsche telekom! Nastavite tako i dalje.

 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
HT završio 2022. godinu s rastom prihoda

To će trajati još dvadesetak godina jer je naš narod nastao iz siromaštine, željan je luksuza, uzimamo tarife koje nam nisu potrebne, kupujemo flagship mobitele preko njih koji nam nisu potrebni, uzimamo brzine interneta koje većini nisu potrebne, IPTv paketi programa koji većinom ljudima kao meni npr nisu potrebni, kupuje se djeci cool mobiteli, jer su djeca iskompleksirana što nemaju mobitel skup kao što ga ima kolega u razredu i to sve na 24 rate, kao da je besplatno...

T-com će i dalje "rulati nadmoćno" jer smo prosječno glupasti..

 

Kod nas čovjek s prosječnom plaćom od 1000€ kupi Samsung S22 ultra ili Iphone 14, , dok npr Nijemac s prosječnom dojč plaćom od 2800 € kupi uglavnom npr. samsung galaxy A52s, telefon koji otpuno zadovoljava svačije potrebe..

Švabo s tom plaćom vozi kia rio ili polo, a naš čovjek već gleda SUV od 30 tisuća eura.

 

Imamo komplekse, i to ti je.

Zbog toga pametne tehnološke kompanije neće nikada propasti.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 5:46 (Zaporožac).
 
9 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice