Mehanička tipkovnica s ugrađenim DAC-om? Postoji i

poruka: 5
|
čitano: 3.528
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mehanička tipkovnica s ugrađenim DAC-om? Postoji i".
12 godina
offline
Mehanička tipkovnica s ugrađenim DAC-om? Postoji i

Tipkovnica za koga? 

Svaki audiifil koji drži do sebe zna da DAC treba biti u posebnoj kutiji, s posebnim napajanjem, usmjerenim audiofilskim kabelima, zlatnim konektorima i koštati ko auto. 

Svaki gamer zna da je ovaj poviše idiot, a da odličan DAC već imaš na matičnoj. 

 

Ovo je u biti retoričko pitanje jer sam itekako svjestan da svaka roba ima svog kupca. 

 
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Mehanička tipkovnica s ugrađenim DAC-om? Postoji i

Osamdesetprva tipka je od plastike PBT, a ostale, od čega su? Dajte milenijalci, kako ne kužite da kad stavite točku na kraj brojke pretvarate je u redni broj.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mehanička tipkovnica s ugrađenim DAC-om? Posto
Audiofili na aparatima
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Mehanička tipkovnica s ugrađenim DAC-om? Postoji i

Mislim da to upoce nije losa ideja jer ti PC obicno nije bas blizu (npr. ispod stola) pa ne moras vuci dva USB kabela (jedan za DAC a drugi za tipkovnicu) do sebe vec jednim USB kabelom dodjes a slusalice spojis u tipkovnicu. Necu ulaziti u cijenu i kvalitetu tog DAC-a, jer se i za manje novaca moze dobiti dobar DAC+ pojacalo, ali onda imas taj problem sa vise kablova, iz osobnog iskustva govorim.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mehanička tipkovnica s ugrađenim DAC-om? Posto
napuderisani dendi kaže...

Osamdesetprva tipka je od plastike PBT, a ostale, od čega su? Dajte milenijalci, kako ne kužite da kad stavite točku na kraj brojke pretvarate je u redni broj.

Ostale nisu bitne, samo ta jedna je bitna 

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2023 7:54 (XXX-Man).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice