Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 milijar

poruka: 25
|
čitano: 10.866
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 milijar".
10 godina
offline
Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 milijar

Nisu oni ništa izgubili jer taj novac nisu ni imali. Izgubili su na vrijednosti, špekulativnoj nadodajmo.

Nadglednik dina
Moj PC  
38 1 hvala 1
9 godina
offline
Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 milijar

pa kako to da nisu zaradili brdo love na masovnom čipiranju ovaca? Pa mene su uvjeravali da od toga što sam se cijepio Bezos ima direktne koristi, a ono na gubitku. Šta bi tek bilo da nas nisu čipirali i brnjice nam stavljali??

Moj PC  
6 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
Cansee kaže...

pa kako to da nisu zaradili brdo love na masovnom čipiranju ovaca? Pa mene su uvjeravali da od toga što sam se cijepio Bezos ima direktne koristi, a ono na gubitku. Šta bi tek bilo da nas nisu čipirali i brnjice nam stavljali??

Znam da se šališ, ali dobro se zna koje su dvije firme pokrenule koronu da zarade - hint: jedna je odmah otkupila sve svoje dionice i maknula se s tržišta da ne mora dijelit svojh ogromnu dobit sa dioničarima (i usmjerila poslovanje na Kinu kao glavno tržište, a Kina==laboratoriji==šišmiši==korona), a druga žari i pali još uvijek...

I još jedan hint: ova trojica nemaju nikakve veze s tim firmama.

 

P.S. ovo mi nemerete oborit kao teoriju zavjere jer i službene brojke potvrđuju 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
15 godina
offline
Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 milijar

jadnih li siromaha. nadam se da će rvacka dostaviti im kakvu pomoć, makar jednokratnu. valja preživjeti nadulji mjesec u godini. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
Joj Ferdec, sad bu te ekipa zamotala u foliju 😆
9 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
fer-de-lance kaže...
Cansee kaže...

pa kako to da nisu zaradili brdo love na masovnom čipiranju ovaca? Pa mene su uvjeravali da od toga što sam se cijepio Bezos ima direktne koristi, a ono na gubitku. Šta bi tek bilo da nas nisu čipirali i brnjice nam stavljali??

Znam da se šališ, ali dobro se zna koje su dvije firme pokrenule koronu da zarade - hint: jedna je odmah otkupila sve svoje dionice i maknula se s tržišta da ne mora dijelit svojh ogromnu dobit sa dioničarima (i usmjerila poslovanje na Kinu kao glavno tržište, a Kina==laboratoriji==šišmiši==korona), a druga žari i pali još uvijek...

I još jedan hint: ova trojica nemaju nikakve veze s tim firmama.

 

P.S. ovo mi nemerete oborit kao teoriju zavjere jer i službene brojke potvrđuju 

 

 

to što je netko zaradio na nečemu ne potvrđuje automatski da je taj isti uzrokovao cijelu situaciju. Može biti da je, ali i ne mora. Nije dokaz. 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
fer-de-lance kaže...
Cansee kaže...

pa kako to da nisu zaradili brdo love na masovnom čipiranju ovaca? Pa mene su uvjeravali da od toga što sam se cijepio Bezos ima direktne koristi, a ono na gubitku. Šta bi tek bilo da nas nisu čipirali i brnjice nam stavljali??

Znam da se šališ, ali dobro se zna koje su dvije firme pokrenule koronu da zarade - hint: jedna je odmah otkupila sve svoje dionice i maknula se s tržišta da ne mora dijelit svojh ogromnu dobit sa dioničarima (i usmjerila poslovanje na Kinu kao glavno tržište, a Kina==laboratoriji==šišmiši==korona), a druga žari i pali još uvijek...

I još jedan hint: ova trojica nemaju nikakve veze s tim firmama.

 

P.S. ovo mi nemerete oborit kao teoriju zavjere jer i službene brojke potvrđuju 

 

 Koje su to?

 

Investiranje u farmaceutsku industriju je visoko rizično, dosta je jedna "sitnica" poput nečije neočekivane smrti ili nekakvih nuspojava da sve ode kvragu. S druge strane konkurencija je velika i brzo se pojave novi lijekovi, cjepiva pa dolazi do rušenja cijene...

 

Imam u portfelju jednu takvu koja je na račun COVID19 cjepiva sa 15$ po dionici dogurala do 1$. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2023 13:51 (mzopg).
8 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil

Badel 1862 i Nvidia 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
13 godina
neaktivan
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
Entry Point kaže...

Nisu oni ništa izgubili jer taj novac nisu ni imali. Izgubili su na vrijednosti, špekulativnoj nadodajmo.

Upravo tako, pravilan naslov bi bio da je vrijednost njihovog portfelja sada manja za XY dolara. Izgubili bi da su prodali dionice, dok ih imaju u svom vlasništvu možemo samo pričati o njihovoj trenutnoj vrijednosti.

8 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
Cansee kaže...

to što je netko zaradio na nečemu ne potvrđuje automatski da je taj isti uzrokovao cijelu situaciju. Može biti da je, ali i ne mora. Nije dokaz

Ne znam ja, kažu tu kolege na forumu da je Pfizer sve zakuhao jer imaju znatno povećanu dobit.

A sad kokice i laganini 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
13 godina
neaktivan
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
fer-de-lance kaže...

Badel 1862 i Nvidia 

 

 

Ovu drugu imam, ali slabo nešto pali i žari od kad su rudari posustali. Ali šalu na stranu AMD i NVidia su dobre investicije, gotovo cijela EV industrija je teoretski ovisna o njihovim čipovima (Nvidia).

8 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil

Svejedno, Nvidia i s ovim velikim padom u zadnje vrijeme je debelo iznad predkoronarnog razdoblja.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
13 godina
neaktivan
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
fer-de-lance kaže...
Cansee kaže...

to što je netko zaradio na nečemu ne potvrđuje automatski da je taj isti uzrokovao cijelu situaciju. Može biti da je, ali i ne mora. Nije dokaz

Ne znam ja, kažu tu kolege na forumu da je Pfizer sve zakuhao jer imaju znatno povećanu dobit.

A sad kokice i laganini 

 

 Pa nisu se nešto i oni proslavili, zadnjih godinu dana oko -14%, što je dobro u odnosu na ostatak burze, ali opet nitko se tu nije obogatio. Ako gledamo period prije početka korone onda su na nekakvih +35% u 3 godine, solidno, ali opet teško se tu netko obogatio...

 

https://www.marketwatch.com/investing/stock/pfe?mod=search_symbol

13 godina
neaktivan
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
fer-de-lance kaže...

Svejedno, Nvidia i s ovim velikim padom u zadnje vrijeme je debelo iznad predkoronarnog razdoblja.

 

 istina, gotovo +300% u tri godine, ali opet je prošlu godinu završila sa -50%. Sve u svemu +300% u tri godine bez obzira na ovaj pad je fina dobit. Tko je zatvarao kad je bila na špici taj je spremio i do +500% dobiti u manje od 24 mjeseca.

9 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
fer-de-lance kaže...
Cansee kaže...

to što je netko zaradio na nečemu ne potvrđuje automatski da je taj isti uzrokovao cijelu situaciju. Može biti da je, ali i ne mora. Nije dokaz

Ne znam ja, kažu tu kolege na forumu da je Pfizer sve zakuhao jer imaju znatno povećanu dobit.

A sad kokice i laganini 

 

 

čekaj malo buraz, nemoj mi sada "ne znam", ovo si napisao - "ali dobro se zna koje su dvije firme pokrenule koronu da zarade"

 

kako smo sad odjednom od "dobro se zna" došli do "ne znam ja"

8 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil

Inače, meni drago zbog Pfizera, jer su automatski hrvatske firme fino zaradile kao njihovi kooperanti (puno više nego sam Pfizer).

==hrvati su izmislili koronu da zarade, nice 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
8 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
Cansee kaže...

čekaj malo buraz, nemoj mi sada "ne znam", ovo si napisao - "ali dobro se zna koje su dvije firme pokrenule koronu da zarade"

 

kako smo sad odjednom od "dobro se zna" došli do "ne znam ja"

 Dobro, tri firme, Pfizer je rastao na krilima od badelovih bombica 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
14 godina
offline
Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 milijar

A Urška Fan de Lajtning je mužeku puvala da on ne dobije na Upravnom odboru Fajzera...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
fer-de-lance kaže...

Svejedno, Nvidia i s ovim velikim padom u zadnje vrijeme je debelo iznad predkoronarnog razdoblja.

 

Nije to tak jednostavno, pa Nevidija i nema ništa drugo osim grafa i gejminga i svega oko grafa.Ako to ne ide onda mogu zatvorit firmu, u odnosu na AMD koji sad ima puno širi opseg poslovanja.Sjeti se da je Nevidija ipak morala platit debeli harač, zato što nešto ipak nije kupila.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/pregovori-nvidije-arm-navodno-zavrsnoj-fazi/276901.aspx

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
2 godine
protjeran
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
NVidia ima čipove za AI, computer vision i sl. zar ne?
12 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
Ček malo, zar nije samo kripto špekulativan, zar nije samo kripto napuhan i nemoguće visoko valuiran?

O špekulativnim cijenama na wall streetu govori i činjenica da je valuacija Tesle cak i uz ovaj veliki pad, veća nego Toyote, VWa i GMa skupa.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2023 20:26 (Volos).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
Šmrc! Koji su to luzeri! Izgubili toliko para. Meni se to ne može dogoditi.
https://presearch.org/signup?rid=3665639
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
silvio3105 kaže...
Joj Ferdec, sad bu te ekipa zamotala u foliju 😆

 Ma svašta, dovoljno se on sam umotao 🤣

15 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
Bezos će morati na onlyfans. Nema druge.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Musk, Bezos i Zuckerberg lani izgubili 400 mil
Bezos će morati na onlyfans. Nema druge.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice