FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.939.255
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Rivelinjo10 kaže...
Koga bi pre uzeli Marcio Azevedo ili Taiwo ili mozda pak Marcelo????

taiwo

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
12 godina
offline
FIFA 12

kupio kljuc od kolege sa foruma i sada me zanima sta vi igrate?mislim sezonu,itd? sta je ono gdje moras ako hoces igrati kupovati neke bodove? sta se sa tim dobiva? gdje su vam nickovi da vas dodam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 12

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/fifa-12-nickovi-se-ekipa-lakse-skupi/118098.aspx

Tu su nickovi.

Online se uglavnom igra H2H seasons i FUT. FUT je ovo s bodovima. Ne moraš niš kupovat ak nećeš. Zaradiš bodove kroz tekme.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2012 21:43 (Hexfire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 12

evo sta mi se dogada. idem u h2h nariktam momcad (inter) krenem sisnem trazenje servera ili koga vec,nade ga,ucitava,udemo u igru i prije pocetka igre preko cijelog ekrana mi pise:

we have detected your squad file does not match thad of your oppoment, and have cancelled the match to prevent unfair play.should your squad be corrupted or tampered with, you will need delete your online squad file and re-download. jel imao tko slican problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Na koju foru Danilinjo iz meksicke lige iz kluba TIgres ima 5 zvedica za skill na ovom klipu koji sam postavio 

.A kada odem u areni option da ga stavim za Arenu nemoze da uradi fake rabonu i posle proverio u edit teams i tamo pise da ima 4 zvezdice i sada me zanima u cemu je fora???kako na tom klipu moze da uradi fake rabonu a ja u areni ne mogu,a kada uzmem bilo kojeg igraca drugog na primer PAta to uradim ko od sale i to svaki put..

Barsa is the best team ever seen in my life
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Rivelinjo10 kaže...

Na koju foru Danilinjo iz meksicke lige iz kluba TIgres ima 5 zvedica za skill na ovom klipu koji sam postavio 

.A kada odem u areni option da ga stavim za Arenu nemoze da uradi fake rabonu i posle proverio u edit teams i tamo pise da ima 4 zvezdice i sada me zanima u cemu je fora???kako na tom klipu moze da uradi fake rabonu a ja u areni ne mogu,a kada uzmem bilo kojeg igraca drugog na primer PAta to uradim ko od sale i to svaki put..

ima igraca koji imaju drukcije zvjezdice za skill u ultimate teamu i offline verziji.. lucas iz sao paola ti je ista prica, ultimate team ima 5* a u offfline ima 4* lamela u UT ima 4* a offline 5* itd.

The Clippers will soon start alley ooping the inbound pass to B-Griff.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Meni lucas ima i u jendom i u drugom rezimu 5 zvezdica kao i lamela...
Barsa is the best team ever seen in my life
15 godina
offline
FIFA 12

Joj kako me narviraju oni šupci koji odu van kad im zabiješ gol u prvih 5 minuta ili kad vodim cijelu tekmu i onda me usrani EA izbaci u 89,90 minuti kao sad malo prije. Već san radi toga jednom odustao od fife.

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Zato ja igram Manager mode nema tih gluposti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 12
Jack Sparrow kaže...

Joj kako me narviraju oni šupci koji odu van kad im zabiješ gol u prvih 5 minuta ili kad vodim cijelu tekmu i onda me usrani EA izbaci u 89,90 minuti kao sad malo prije. Već san radi toga jednom odustao od fife.

Zato sam i ja odustao od online modova zasad,čekam sljedeći patch,a ako ni to ne pomogne,onda čekam FIFU 13.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
FIFA 12

Ništa nebi rekao da mi već dva puta nije falilo po par bodova. Jedanput 3 , drugi put 1 bod i onda mi baš nakraju sfali ta tekma koju me izbacilo, a ustvari sam vodio sve do 85+ minute.

 

Sad ovaj šupak danas prvo mu zabijem gol iz prve akcije u 3 minuti i onda izađe, nakone toga opet naletim na njega samo što mu ovaj put zabijem u 34., 75. minuti ali onda mene izbaci u 89. minuti. To je nešto strašno.

I sad ako mi nakraju opet bude falilo 3 ili manje boda da prođem dalje onda ću stvarno izbrisati igru.

 

A sp ne želim igrati jer mi nije zabavno igrati protiv botova.

 

E da ili mi odu likovi pred kraj utakmice ili mene izbaci i onda si ne spremim neki super gol koji zabijem.

Evo jedan gol od neki dan. Igram na manual pa je dosta teško takvo što pogoditi :)

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/110985435

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 12:50 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
A sta ja da kazem danas nisam posteno odigrao 4 tekmi na FUT jer likovi krenu sa bronzanim kup od 1900 i cim vide neku jaku ekipu izadju odmah i to rade iskljucivo da bi sakupili coinse sto je opet glupo ili ako igras protiv nekog i bude nereseno u 90 lik izadje i posle ti pise kao da nisi prosao u dalju rundu vec igras ponovo,svaki drugi mi je bronzani i onda mi se vise i ne igra na ovaj nacin.Nego jednostavno cekam na novi turnir i ujedno na novi patch da vidim dal ce on nesto popraviti ili ne,Ovo je nesto sto zaista iritira kada igras FUT i plus za koje novce za 1900 zaista malo,i da primetio sam da dosta likova ne igra ovaj od 1900 vec kada naleti neki bas jak turnir.Nadam se da cu novu fifu 13 igrati na konzoli....
Barsa is the best team ever seen in my life
12 godina
offline
FIFA 12

ajde stavite mi svoje nickove da vas dodam za prijatelje (ali nema odustajanja i ostalih gluposti). moj nick je dugidomagoj

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 12
lange kaže...

ajde stavite mi svoje nickove da vas dodam za prijatelje (ali nema odustajanja i ostalih gluposti). moj nick je dugidomagoj

vidi ovu temu:

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/fifa-12-nickovi-se-ekipa-lakse-skupi/118098.aspx

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FIFA 12

Fifa online problemi, odnosno tema o kojoj se knjige daju napisati. Ja imam pak specifičan problem. Prvu utakmicu (otkako upalim igru) mogu odigrati bez problema (naravno ako protivnik nije pakšu pa izađe iz meča i sl), ali zato čim krenem u drugu utakmicu sredinom prvog poluvremena dolazi do lost connectiona. I tako gubim bodove. Ista stvar je i sa online friendlies. Ja i DadoZG recimo rokamo preko Team Playa jer me jedino tamo ne izbacuje. Užas.

 

Ima li tko da je na T-Comu sa bijelim Thomsonom tg782i i da mu fifa radi bez problema?

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
dreammaker kaže...

Fifa online problemi, odnosno tema o kojoj se knjige daju napisati. Ja imam pak specifičan problem. Prvu utakmicu (otkako upalim igru) mogu odigrati bez problema (naravno ako protivnik nije pakšu pa izađe iz meča i sl), ali zato čim krenem u drugu utakmicu sredinom prvog poluvremena dolazi do lost connectiona. I tako gubim bodove. Ista stvar je i sa online friendlies. Ja i DadoZG recimo rokamo preko Team Playa jer me jedino tamo ne izbacuje. Užas.

 

Ima li tko da je na T-Comu sa bijelim Thomsonom tg782i i da mu fifa radi bez problema?

ja sam na amisu ali isto imam tg782i, i igram preko xboxa...nikakvih problema nemam :D

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
dreammaker kaže...

 

Ima li tko da je na T-Comu sa bijelim Thomsonom tg782i i da mu fifa radi bez problema?

Da, meni sve radi normalno. Imao sam problema kad je igra tek izasla ali se i to popravilo kako su izlazili patchevi. Jos uvijek mi se zna dogodit da izgubim konekciju sa EA serverima i to je jedini problem. Iako neam pojma kakvo je stanja sada jer nisam upalio FIFA-u ima mjesec dana, FUT je totalno propao na PC-u.

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
15 godina
offline
Re: FIFA 12

Ja ne igram FUT već H2H i Online friendlies. Prij e jedno mjesec i pol je stanje samo od sebe bilo dobro i opet se pokvarilo nakon tjedan dana. Ma lud sam!

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Jel iko ima ork key od fifa 12 za pc da je zainteresiran za zamjenu dajem org key od call of duty modern warfare 3

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 12
Dal se meni čini ili je Tottenham na početku imao 5 zvjezdica u H2H?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 12

Evo jedan gol od danas. Meni je jako dragi jer je taj gol odlučio susret pošto je bio u 90 minuti i s njime si osigurao prolazak u deviziju više... konačno{#}

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/111374901

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 20:31 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 12

U koju diviziju si ušao?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
15 godina
offline
FIFA 12

U sedmu :)

Sad sam se susreo s jednim likom kojeg sam inače gazio prije i sad sam ga nadjačao ali mi zabije 2 gola iz kontre i to oba u 5 minuta, a ja promašio dvije 1 na 1 šanse pošto igram na manual pa je dosta teže zabiti 1 na 1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 12
Jack Sparrow kaže...

U sedmu :)

Sad sam se susreo s jednim likom kojeg sam inače gazio prije i sad sam ga nadjačao ali mi zabije 2 gola iz kontre i to oba u 5 minuta, a ja promašio dvije 1 na 1 šanse pošto igram na manual pa je dosta teže zabiti 1 na 1.

Dugo nismo nabušili dadu i dannya ;)

14 godina
offline
FIFA 12
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 12

Ja imam istog?Zašto prodaješ?Najbolji je.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
14 godina
offline
Re: FIFA 12
emerik kaže...

Ja imam istog?Zašto prodaješ?Najbolji je.

imam 2 pa mi je višak,ovaj sam dobio na poklon prije 2 mjeseca,a ko novi je.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2012 13:59 (antimadridista).
13 godina
offline
FIFA 12
Preporučam ga i ja, savršen gamepad. Za te pare uzeo bih ga odma da mi treba još jedan.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/111510906 pogledajte gol za potvrdu pobjede i plasiranje u 2 ligu u h2h :)))  

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 12

Došao si do 2. divizije.Svaka čast.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice