Redakcijski leksikon 2017: Dragan Petric

poruka: 6
|
čitano: 2.916
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Redakcijski leksikon 2017: Dragan Petric".
14 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Dragan Petric

Petric, često si na Baletnoj? Sićan se ima 2 godine kad sam s curom bia doli baš, naletia na tebe i sina u parkiću onom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Dragan Petric
samo za Dragana ;)

 
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Dragan Petric
LogicusMPS kaže...

Petric, često si na Baletnoj? Sićan se ima 2 godine kad sam s curom bia doli baš, naletia na tebe i sina u parkiću onom.

 Svaki put kad sam u ST odem jest u Baletnu :)

drpetric
10 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Dragan Petric

Dr.Petric - da to je onaj novinar što nas svaki tjedan uveseljava, obrazuje i informira kroz svoju emisiju Star Track sa zanimljivim gostima iz ICT svijeta na mojoj omiljenoj TV(a, to je BugTV).

U jednoj godini, Dragan obiđe pola svijeta. Eh, ne znam tko se može pohvalititi sa takvim nečime.

Sviđa mi se iskrenost koja iskazuje drPetric, po pitanju filmskog ukusa. Da, mi neki, muški filmove gledamo i zbog takvih scena....

 

M.Petric bude dobio još jednog subscribera. Uvijek podržavam pametne, mlade i radišne ljude. Pogotovo, Petrice.

Lijepo je čuti kada netko uspije sa rizičnom valutom kao što je bitcoin. A, kada u tome uspiju bugovci, meni je to još draže.

 

D.Petric je doktor za mnoge druge IT i ine novinare, tako da ovo drPetric mu odlično stoji. Hm, da ne zaboravljam da je bio u nekoliko žirija za IT sajmovima, te da je mogao doći do zanimljivih informacija na tim showima, gdje nije imao pristup baš svatko. Da, drPetric je jedan od glavnih aktera odličnog high tech događaja kao što je Bug Future Show. Znalac za mobitele....nije, da hvalim čovjeka, nego samo primjećujem činjenice.


Jednom napisanom riječju, Dragan je faca, odnosno aristokrat.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 6 hvala 0
8 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Dragan Petric
Svaki članak zadnjih 7 dana tvoji izljevi ljubavi prema bugu,postalo je degutantno.
Previše se trudis i svima je jasno da se ulizujes....
Zivia
15 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Dragan Petric
drpetric kaže...

 Svaki put kad sam u ST odem jest u Baletnu :)

Drugi put produži malo put Trogira, u Kaštel Novom, konoba Intrada. Vrhunska spiza, iste cijene. Bolja od Baletne za glavu.

Rvat katolik!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice