Windows 7 (7057) zaključana tema

poruka: 176
|
čitano: 35.823
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
moderator
offline
Windows 7 rc

Na torrentima se pojavila rc verzija,jel ko probao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 rc

jel misliš na 7048?

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 7 rc

Ne, misli na 7057.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Windows 7 rc

Ne 7057.

15 godina
protjeran
offline
Windows 7 rc

ne....vidi pa javi

q6600(3.4ghz )+cooler ThermalRight Ultra 120....2x2gb corsair xms2...hdd320gb....sapphire 3870x2...asus maximus formula
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 7 rc

Vjerojatno je netko nešto dodatno ubacio u instalaciju i prozvao "RC" što sumnjam

 

da je istina jer bi prvi Microsoft napisao nešto o izlasku RC verzije.

E7200,8800GT OC,EP35-DS3,4GB Ram,Soprano,VX450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windows 7 rc

Istina je da se pojavila RC verzija, nije varka.

 

Evo malo vise detalja na ovoj adresi:

http://news.softpedia.com/news/Windows-7-Build-7057-RC-110-Screenshots-Gallery-106799.shtml

15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 rc

Koje drivere koristim za tu sedmicu za grafu, matičnu itd.? Je li može od viste?

 

@ Hvala GeForce i hvala svima ostalima.

Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2009 20:05 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 rc

da, idu od viste...ako imas 64 bitni win 7 onda skidas za 64 bit vistu

Q6600 @ 3.0 GHZ, 1.28V 2x2 GB Redline Mushkin 1000 mhz (5-5-5@15) Gainward HD 4870 512 MB Western Digital Caviar 640 GB Fortron 650w Spire Fourier IV
 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Windows 7 rc

Može za sve al za zvuk mi nešto se**.(realtek ac97)

15 godina
offline
Windows 7 rc

Da ali na nvidijini stranici piše windows 7 x64 i x86, ima li kakve razlike?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 rc
Razer_Copperhead kaže...

Koje drivere koristim za tu sedmicu za grafu, matičnu itd.? Je li može od viste?

 

 

  Idu driveri od Viste, a ako imaš grafičku od Nvidije, možeš skinuti posebne drivere za Sedmicu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2009 19:29 (klimama).
16 godina
offline
RE: Windows 7 rc
x64- 64bitna

x86-32bitna

hvala na javljanu za novi build ja ga uskoro stavljam ;)
intel q6600@4.0GHz,500gb hard (7200.12, jedna ploca 500gb),4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w hx(modularno), 4870 1GB oc840/950(3800)
15 godina
offline
RE: Windows 7 rc
benko kaže...
x64- 64bitna

x86-32bitna

hvala na javljanu za novi build ja ga uskoro stavljam ;)
 Ma ne nisam to mislil, nego na to kakva je razlika između vista ili win7 drivera, a ovo gore sam napisal da ima na njihovoj stranici drivera za win7 64bita i 32bita.
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 rc

danas stavljam 7057, xp odlazi zauvijek...Plač

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 7 rc

Da li je samo 64 bitna verzija?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 rc
Bugy kaže...

Da li je samo 64 bitna verzija?

 nije, ima i 32.
OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 rc
djdomi kaže...

danas stavljam 7057, xp odlazi zauvijek...Plač

 Za mene je XP najbolji do sada, a vidjecemo jos za windows 7, kazu da je dosta brza od viste!! Ali jos neznam
15 godina
offline
RE: Windows 7 rc
crossfire kaže...
djdomi kaže...

danas stavljam 7057, xp odlazi zauvijek...Plač

  Za mene je XP najbolji do sada, a vidjecemo jos za windows 7, kazu da je dosta brza od viste!! Ali jos neznam
  Da dosta je brz.
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 rc

Imam još jedno pitanje. Sad imam vistu i još jednu particiju na kojoj su mi podaci slike, dokumenti i nešto programa. Kako ću napraviti dual boot da mi bude windows 7 i vista. Particija na kojoj mi je vista ima 100GB, a druga di su mi podaci 121GB slobodnog prostora. Da li mogu od te particije koja ima 121GB napravit particiju za sedmicu i da li će mi sedmica isto normalno vidjeti particiju na kojoj su mi podaci? Hvala svima na odgovorima.

Area-51 m15x
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 rc
Razer_Copperhead kaže...

Imam još jedno pitanje. Sad imam vistu i još jednu particiju na kojoj su mi podaci slike, dokumenti i nešto programa. Kako ću napraviti dual boot da mi bude windows 7 i vista. Particija na kojoj mi je vista ima 100GB, a druga di su mi podaci 121GB slobodnog prostora. Da li mogu od te particije koja ima 121GB napravit particiju za sedmicu i da li će mi sedmica isto normalno vidjeti particiju na kojoj su mi podaci? Hvala svima na odgovorima.

 to možeš sa EASEUS Partition Manager
meni sedmica normalno vidi sve particije
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 rc

da možeš to sam i ja napravio sa xp i vistom na jednom hardu xp na drugom vista

moraš pazit ako ti je npr. vista na c onda 7 bude na d ili kako već a moš birat šta češ kada se komp pali(mislim da to već znaš)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 rc
jurluk kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Imam još jedno pitanje. Sad imam vistu i još jednu particiju na kojoj su mi podaci slike, dokumenti i nešto programa. Kako ću napraviti dual boot da mi bude windows 7 i vista. Particija na kojoj mi je vista ima 100GB, a druga di su mi podaci 121GB slobodnog prostora. Da li mogu od te particije koja ima 121GB napravit particiju za sedmicu i da li će mi sedmica isto normalno vidjeti particiju na kojoj su mi podaci? Hvala svima na odgovorima.

 to možeš sa EASEUS Partition Manager
meni sedmica normalno vidi sve particije
 A mogu li napraviti tu treću particiju kad mi se boota sedmica s DVD-a ili je moram prvo napraviti iz viste, a zatim instalirati sedmicu?
Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2009 14:20 (Razer_Copperhead).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 rc
Razer_Copperhead kaže...
A mogu li napraviti tu treću particiju kad mi se boota sedmica s DVD-a ili moram prvo je napraviti iz viste?
 na visti instaliraš taj program i u visti podijeliš tu particiju, i onda prilikom instaliranja sedmice samo odabereš tu praznu particiju koju si napravio
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 rc

Hvala jurluk puno. Sad ću naći taj program i napraviti particiju, a koliko mi je GB otprilike potrebno za sedmicu?

 

@Hvala Jack Sparrow.

Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2009 14:28 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows 7 rc
Razer_Copperhead kaže...

Hvala jurluk puno. Sad ću naći taj program i napraviti particiju, a koliko mi je GB otprilike potrebno za sedmicu?

  15gb ti negdje zauzima sedmica, a najbolje bi ti bilo da ostaviš 40gb-50gb slobodnog prostora.
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 rc

Može li upustvo kako napraviti tu particiju uz pomoć tog EASEUS Partition Master 3.0.2 Home Edition jer mi neće više od 10MB.

Area-51 m15x
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 rc
Jack Sparrow kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Hvala jurluk puno. Sad ću naći taj program i napraviti particiju, a koliko mi je GB otprilike potrebno za sedmicu?

  15gb ti negdje zauzima sedmica, a najbolje bi ti bilo da ostaviš 40gb-50gb slobodnog prostora.
 15??? zauzima oko 8 gb.
OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 rc
Jack Sparrow kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Hvala jurluk puno. Sad ću naći taj program i napraviti particiju, a koliko mi je GB otprilike potrebno za sedmicu?

  15gb ti negdje zauzima sedmica, a najbolje bi ti bilo da ostaviš 40gb-50gb slobodnog prostora.
 ti sigurno nemaš sedmicu instaliranu pa onda lupaš gluposti. bez ikakvih instaliranih programa meni zauzima 8.72 GB

Razer_Copperhead kaže...

Može li upustvo kako napraviti tu particiju uz pomoć tog EASEUS Partition Master 3.0.2 Home Edition jer mi neće više od 10MB.

  1. pokreneš easeus partition manager
  2. tu ćeš vidjeti sve particije koje imaš na hard disku. označiš onu particiju od koje želiš napraviti 2 particije. odaberi najveću
  3. lijevo klikneš na resize/move partition
  4. u novom prozorčiću kursor miša pomakneš na sam kraj particije i kad se promijeni kursor miša onda uhvatiš taj kraj i vučeš ga prema lijevo i dolje gledaš koliko bi to bilo megabajta. kad misliš da si došao do onoliko koliko treba tu ostavi kursor i klikni na OK
  5. onda ćeš vidjeti da se s lijeve strane gdje piše 1 operations pending pojavio novi zadatak. sad skroz dolje klikneš na Apply. onda u novom prozorčiću yes, pa ponovno yes da se komp restarta
  6. kad se restarta pusti da odbrojavanje da dođe do nule i onda će počet smanjivanje. moglo bi potrajati, ovisi o veličini particije i koliko podataka ima na njoj. kad se smanjivanje završi komp će se sam restartati
  7. kad se podigne windows ponovno pokreni easeus partition manager i vidjet ćeš da se pojavilo područje koje je sive boje. to je to novonastalo slobodno mjesto koje si stvorio smanjivanjem particije. klikni na to sivo područje i lijevo odaberi Crate partition.
  8. u novom prozoru ostavki postavke kako jesu (logical partition; NTFS). možeš samo dati naziv koji će imati particija i klikni na OK
  9. onda ponovno dolje lijevo klikneš na Apply. i kad se završi imaš novu praznu particiju.
  10. sada smo ubaciš dvd od windowsa 7 i prilikom instalacije odabeše da se instalira na onu koju si sada stvorio

ako nešto nije jasno pitaj
15 godina
offline
Windows 7 rc

Dečki ja mislio s nekim programima 15.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2009 17:57 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice