Samsung Galaxy S23 banalna pitanja

poruka: 10
|
čitano: 3.918
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23 banalna pitanja

Kako na navedenom Samsungu unijeti u telefonske kontakte pozivajući broj koji nije u imeniku mobitela. I još jedno banalnije pitanje, kako prekinuti početni poziv prije nego se korisnik javi. Na zaslonu prilikom poziva imam zelenu ikonu slušalice, ali ne i crvenu kojom se prekida poziv.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 banalna pitanja

Skini Google Dialer sa Play store, postavi ga kao defaultni (pitat će te kod prvog pokretanja) umjesto tog glupog Samsungovog smeća. Bit će ti odmah jasno kako odraditi obje operacije na googletovom dialeru + imaš spam call screening tj piše da li je pozivatelj neki spam/scam i ako nemaš broj u imeniku a oni ga imaju negdje (recimo Google Maps), piše ti tko te zvao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2023 18:03 (Nuclear_Phoenix).
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23 banalna pitanja

@Nuclear_Phoenix, hvala na odgovoru. Ali možeš li mi objasniti kako napraviti navedene radnje bez dodatnih programa.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 banalna pitanja
Povuci tu zelenu ikonicu prema dolje i poziv će biti odbijen (bar je tako na Google dialeru, Samsungov bi trebao imati obje ikone vidljive istodobno pa pretpostavljam da je kod tebe instaliran Googleov dialer)
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23 banalna pitanja

Jedini program koji sam instalirao na mobitel je Sky Map. Svi ostali programi su došli predinstalirani.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 banalna pitanja

Kao što kolega gore kaže, default dialer od samsunga treba imati obje ikone - zelena i crvena. Dodavanje kontakta je preko liste poziva (recents/nedavni pozivi), klik na poziv i imaš add to contacts (dodaj u kontakte).

16 godina
offline
Samsung Galaxy S23 banalna pitanja

Nažalost to na mom mobitelu nije tako. Nema crvene slušalice prilikom poziva, a ni dodavanje kontakta kako si objasnio kod mene ne radi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23 banalna pitanja

Ma nema veze vidit ću s bratom, on ima slični samsungov mobitel.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23 banalna pitanja

ti si nešto gadno zeznuo ili imas neki opaki do sad neviđeni bug

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 banalna pitanja
Slikaj pa stavi ovde da vidimo, tako cemo ti lakse pomoc.
Kad upises broj u gornjem desnom kutu se pojavi + i tu imas opciju za spremanje kontakta
Sat fan
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2023 0:54 (Roko B).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice