L.A. Noire

poruka: 235
|
čitano: 61.804
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
L.A. Noire

Implementirali su DX 11 u igru (moci cete prelaziti iz DX 9 moda u DX 11)

 

klik

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
L.A. Noire

Prešao igru... Nakon ponovnog instaliranja igre, oduševila me pričom i mehanikom... Odlična atmosfera i priča...

 

Kraj.... {#}{#}

 

Kada Phelps kaže "Goodbey".... {#}

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 15:47 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Igra je stvarno pre-awesome ;)

[size=13][font=Segoe print][center][color=#5E767E]“Books are for people who wish they were somewhere else.”[/color][/size] [img]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/374901_330685540278114_15
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 17:28 (master4games).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

moze li mi netko pomoci? kad pokrecem igru izbacuje mi ovu poruku Naslov: lanoire.exe - entry point not found i onda dolje u tekstu pise... the procedure entry point steamuserstats not be located in the dynamic link library steam_api.dll.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

igra je famozna,prelazim je na pc-u i izuzetno je zanimljiva, idem se poigrat s dx 11 patchom xd

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

decki imam jedan problem. Instalirao sam ovu igru i normalno mi ude u igru,nema nikakvih problema,onda dode do onoga velikog neonskog znaka gdje pise LA NOIRE i u desnom kutu pise sinchronyze i nista se ne dogada samo okrece onaj krug da radi nesto al nista se ne pokrece,jel znate mozda u cemu je problem? unaprijed hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Može li mi netko reći što trebam naoraviti u onoj misiji kad istražujem one narkomane.Ušao sam u motelsku sobu i tamo našao onesvještenu ženu i muškarca,nađem tri dokaza i ne znam šta napraviti dalje.Ako se udaljim s tog mjesta piše mi da su pobjegli{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Odi na youtube i pogledaj walktrough tak ti je najlakše. 

Ja sam sad u 17 slučaju tak da su mi se neki slučajevi već i pomiješali, tak da se sad ne mogu ni sjetiti ovog tvog slučaja šta točno treba napravit.

 

Igra je fenomenalna. Cole Phelps mi je najbolji lik u videoigrama s kojim sam igrao.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2012 23:28 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Prešao i drugi put igru, loš kraj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
L.A. Noire

Ovako dobio sam igru i instaliram sve i onda idem pokrenuti igru i izbaci me pa mi pise L.A. Noire has stoped working zna li itko u cemu je problem problem??            

uspjeo sam rijesiti ovaj problem sada mi javlja fatal error

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2012 9:43 (oo7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
L.A. Noire

Skinija sam igru i mislim je instalirat.

Sad me zanime koji sve patchevi tribaju i ti comand linei da igra radi što fluidnije.

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Treba ti samo patch 1.3, ja nisam morao ništa upisivati u commandline.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Kupio sam igru na amazonu i prilikom pokretanja pojavi mi se prozor da upisem key, no kada ga upisem (točan prepisan sa amazon) pojavi mi se ova poruka:

You are trying to activate this title before it has been officially released. Please try to activate again on the release date.

 

WTF!?

Ima netko ideju?

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

mogu li da pokrenem ovu igru na 8600GT 256 MB DDR3,2GB RAMA,INTEL CORE 2 DUO 2.66 GHZ... HVALA

malarc
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: L.A. Noire
MALARC kaže...

mogu li da pokrenem ovu igru na 8600GT 256 MB DDR3,2GB RAMA,INTEL CORE 2 DUO 2.66 GHZ... HVALA

 Trebao bi moći ovo pokrenuti, samo bi moglo malo trzati. Ipak imaš samo 2 GB memorije na vjerovatno win7, jel tako?

11 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

XP mi je....

malarc
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: L.A. Noire
MALARC kaže...

XP mi je....

Može,samo na manjim postavkama

13 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Jedva cekam da se skine :D jos 35%

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Pa što je ovo, ja sam živio u spilji ili? :D

Danas mi frend spomenuo igru, ja zaboravio na nju, a i cijelo sam vrijeme mislio da su neki bezvezni detektivi i dosadna radnja, a zapravo se mogu auti vozit i sve ostalo..

 

Za sad još ne igram ali gledajući filmiće znam da će mi svidit, Mafia 2 sa strane zakona..

 

Da sad ne čitam cijelu temu, može malo ukratko, znači igra je genijalna, open world, i tako?

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: L.A. Noire
Omerta23 kaže...

Pa što je ovo, ja sam živio u spilji ili? :D

Danas mi frend spomenuo igru, ja zaboravio na nju, a i cijelo sam vrijeme mislio da su neki bezvezni detektivi i dosadna radnja, a zapravo se mogu auti vozit i sve ostalo..

 

Za sad još ne igram ali gledajući filmiće znam da će mi svidit, Mafia 2 sa strane zakona..

 

Da sad ne čitam cijelu temu, može malo ukratko, znači igra je genijalna, open world, i tako?

ili će ti se sviđati ili ne, nema između kod ove igre. Ja sam odmah znao da će mi se sviđati, čak sam mislio i nabaviti Xbox zbog ove igre i još nekih ekskluziva, ali sam onda saznao da izlazi za PC.

Uglavnom, nemaš nekih posebnih stvari za raditi po gradu, nije ti to kao neki GTA, možeš tražiti aute i onako voziti se i hodati po gradu, ali je igra meni bila prezarazna sa tim slučajevima za rješavanje, traženjem dokaza, ispitivanjem svjedoka. Inače volim takve stvari, i takve serije i filmove, pa sam odmah znao da će mi se igra sviđati. Meni je bila odlična i dao bih ocjenu 8.5/10.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2012 21:28 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

A dal između slučajeva postoje side kvestovi, odnosno neki slučajevi po gradu jkoje rješavaš, tipa, hodaš po ulici i vidiš pljačkaša ili tako neš?

 

Ma vjerujem da će se svidjet i meni, jer sam općenito lud za tim vremenom, (mafiom), open world igrama, itd..

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Imaš side misija, kad se voziš u autu ( i mora bit policijski/detektivski)jave ti na radiju da se dešava pljačka, pucnjava i sl. i onda ti se na mini mapi pojavi lokacija gdje trebaš doći. Ak se dobro sjećam imaš oko 40 side misija.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: L.A. Noire
Omerta23 kaže...

A dal između slučajeva postoje side kvestovi, odnosno neki slučajevi po gradu jkoje rješavaš, tipa, hodaš po ulici i vidiš pljačkaša ili tako neš?

 

Ma vjerujem da će se svidjet i meni, jer sam općenito lud za tim vremenom, (mafiom), open world igrama, itd..

ima, npr. voziš se u autu i ideš rješavati glavni slučaj i onda ti dođe kao poruka da možeš ići side misiju rješavati, kad u blizini tebe se događa nešto, obično bude ili neka pljačka ili nešto slično. Uglavnom ima i toga.

esdit. pretekao me kolega {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2012 22:09 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Kupujem la noire Box boundle dakle sa dvd-ima. bez key-a.

što jeftinije. kontakt na pm.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Da ne skidam bezveze jel bi išlo dobro na mojoj konfi ?

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: L.A. Noire
Tommy_123 kaže...

Da ne skidam bezveze jel bi išlo dobro na mojoj konfi ?

možda ne na High, ali mislim da bi moglo na Medium bez problema, sa onim komandama koje moraš unijeti, mislim da ti je objašnjeno negdje na početku teme.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: L.A. Noire
antimadridista kaže...
Tommy_123 kaže...

Da ne skidam bezveze jel bi išlo dobro na mojoj konfi ?

možda ne na High, ali mislim da bi moglo na Medium bez problema, sa onim komandama koje moraš unijeti, mislim da ti je objašnjeno negdje na početku teme.

E super.Baš sam se zaželio.Ma znam ono npdr i str tak nkj uglavnom.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
12 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

E ak imaš x2 procesor nemoj ni pokušavati...ja na svome x2 240 3.2Ghz išlo je jako sporo a imao sam istu grafu i 4gb rama....Dok sam kupio x4 975 i 8gb rama igra mi je išla na sve na Quality jedino sjene Balanced a ono gore na x2 sada mi igra ide 25 do 38 fps

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire

Ma ni neću skidat jel to čudo ima 13giga.Čekam samo pes i Hitmana novog.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: L.A. Noire
Igra je super, ali mi jedna stvar nije jasna.

Naprimjer, kada riješim neki slučaj tj. jedno poglavlje, kada ispitujem svjedoke i osumnjičene, piše 2/3 correct ili 1/5 correct answers, meni nije jasno šta bi se dogodilo da piše 5/5 correct answers?

U čemu je fora?
Ako sam i pogriješio kod ispitivanja nije game over, zašto može bit i pogrešnih odgovora i opet radnja ide dalje?

Dali bi bilo šta drugačije da sam imao sve točne answere?
Gaming is Life!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice