Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

poruka: 153
|
čitano: 31.691
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
odjavljen
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
FileFicho kaže...

 Rekli su da će se uz Infinity Warfare (Legacy izdanje i sva skuplja) dobiti poseban key za COD4 Remastered tako da će vjerojatno reselleri (Kinguin, G2A) odvojeno prodavati te igre, dok će se na Steamu moći kupiti samo u paketu sa novim CoDom. To je će biti moguće ako ne naprave da je igru moguće pokrenuti samo ako je u libraryu Infinity Warfare, a osobno se nadam da neće 

 Ja kupujem definitivno ako ce radit odvojeno. Drzim fige.

10 godina
odjavljen
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
D3lBoy kaže...

Baš jucer ponovno krenuo MW1 mp nakon 6 godina, pre nabrijano nakon BF4 . Ali je i dalje full zabavno i volio bi da se moze odvojeno kupit, jer u suprotnom nece biti ni blizu popularno jer vecina kao ni ja ne vole nove COD nastavke, dosta je vise futurizma. Također sam zabrinut za MW1 remake jer je druga ekipa naspram originalnog + ne vjerujem da ce ici jednako fluidno kao original jer se izmodificirao taj engine, realno to ce bit novi COD sa ubacenim mapama iz cetvorke, nema šanse da se vracaju na engine (kretnje i sve ostalo) koji je korišten na original MW

 Upravo to i mene brine.

10 godina
odjavljen
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
ervin121 kaže...

 ili ovo što je Ficho rekao, ili je moguće da koji mjesec nakon izlaska igre i sami ga počnu prodavat odvojeno, kad nakupe ogromne pare od preordera i prodaje za božić.

 Moguce da hoce, ali najvjeorajtnije kad vec novi COD bude blizu izlaska.

9 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Kako vi ne razumijete da je potvrdjeno - REMASTERED verzija se drzi movementa iz originalne igre. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
el.šef kaže...

Kako vi ne razumijete da je potvrdjeno - REMASTERED verzija se drzi movementa iz originalne igre. 

 

 U traileru mozes vidjet da su promijenili AK-47 nisan ako se ne varam, tako da mozes sigurno ocekivat jos par sitnih promijena. Nemoj uzimat zdravo za gotovo sve sto kazu.

9 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
IvanDado kaže...

 U traileru mozes vidjet da su promijenili AK-47 nisan ako se ne varam, tako da mozes sigurno ocekivat jos par sitnih promijena. Nemoj uzimat zdravo za gotovo sve sto kazu.

 Vidio sam da, malo je drugaciji. Ali jedno je movement a drugo je kako izgleda kalas. Mene samo zanima kakve ce promjene biti na R700 

 

Kad malo razmislim kako bi taj cijeli remaster mogao ispast shvatim da ima sto stvari koje mogu zajeb*t..Oni koji su igrali PROMOD znaju da se igralo na 125/250FPS ili nikako. Pitanje je oce li se u remaster verziji moci lockat fps i kako ce uopce biti optimizirana igra. Oce li biti konzole,modtool,anticheat,oces li moci napraviti svoj config,oce li dodati strike i city itd..ima previse stvari.

Ne uzimam zdravo za gotovo vec kao stari igrac coda4 se nadam da nece napravit neko novo sranje i da ce ostavit originalan engine i movement. Ostalo neka mjenjaju do sutra ako oce, bitno kada udjes u igru da imas skill koji si imao na originalom codu, ako ne bude tako onda to nije isti cod.

12 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Koji ce vam k remastered, nek naprave jos bolji cod a ne kopiju od prije 10g

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
Stjepanj kaže...

Koji ce vam k remastered, nek naprave jos bolji cod a ne kopiju od prije 10g

 Nemaš ti pojma 

 

COD 4 sam igrao jaaako dugo i isao po lanovima cak u to vrijeme sam picio i po cod 2, puno svog vremena sam utrosio u to i sada ovo. Pa naravno da me veseli

 

PROMOD rulez

12 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Pa tko nije utukao min 1500sati u cod i ginuo od horatia caina, jopketa, darkome-na nema pojma sto je cod4,no ono zelim nesto bolje...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2016 9:15 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
Stjepanj kaže...

Pa tko nije utukao min 1500sati u cod i ginuo od horatia caina, jopketa, darkome-na nema pojma sto je cod4,no ono zelim nesto bolje...

 Pojma nemam tko su ti?

 

Jesi li igrao klanski ili si samo visio po pubovima?

Stvarno nemam pojma jer nisam igrao po pubovima uopce sve je bilo s&d 5v5 i to je to(i to ne public vec clan warsi).. ne poznam noobove :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2016 12:19 (toxic).
12 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

ja tukao promod v204 (nadalje) s&d, 5v5 i 3v3 CB warovi, na pubovima rijetko - uglavnom pbct (pred kraj leglo haxora), whitepower (ok server, ali nazi modovi...)

mkay?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
Hornet_93 kaže...

ja tukao promod v204 (nadalje) s&d, 5v5 i 3v3 CB warovi, na pubovima rijetko - uglavnom pbct (pred kraj leglo haxora), whitepower (ok server, ali nazi modovi...)

 mi smo igrali cb i esl doduše daleko sam ja bio od ovih naših top igraca ali eto na zadnjem lanu sam bio s klanom mostwanted imam još majcu doma.

Od izlaska igre sam igrao  kroz sve promodove ne znam koji je razlog što sam prestao igrati mp ..

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2016 12:49 (toxic).
10 godina
odjavljen
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
el.šef kaže...

 Vidio sam da, malo je drugaciji. Ali jedno je movement a drugo je kako izgleda kalas. Mene samo zanima kakve ce promjene biti na R700 

 

Kad malo razmislim kako bi taj cijeli remaster mogao ispast shvatim da ima sto stvari koje mogu zajeb*t..Oni koji su igrali PROMOD znaju da se igralo na 125/250FPS ili nikako. Pitanje je oce li se u remaster verziji moci lockat fps i kako ce uopce biti optimizirana igra. Oce li biti konzole,modtool,anticheat,oces li moci napraviti svoj config,oce li dodati strike i city itd..ima previse stvari.

Ne uzimam zdravo za gotovo vec kao stari igrac coda4 se nadam da nece napravit neko novo sranje i da ce ostavit originalan engine i movement. Ostalo neka mjenjaju do sutra ako oce, bitno kada udjes u igru da imas skill koji si imao na originalom codu, ako ne bude tako onda to nije isti cod.

 Cisto sumnjam da ce se moc dosegnut ovaj put preko 60fpsa lmao. Mozda dozivimo i malo stucanje na PCu  Ovaj remaster je napravljen za konzolase, ako ocekujete da ce ovo biti klasik na PC-u kao sto je prije bio varate se. COD od MW2-a je sranje za PC.

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Vi stvarno mislite da će to biti kao stari MW?

Pa biti će isto kao ova nova sra*a, bez servera, 6v6 max ma kakvi promodovi i modovi...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered
Moj PC  
16 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
toxic kaže...

 mi smo igrali cb i esl doduše daleko sam ja bio od ovih naših top igraca ali eto na zadnjem lanu sam bio s klanom mostwanted imam još majcu doma.

Od izlaska igre sam igrao  kroz sve promodove ne znam koji je razlog što sam prestao igrati mp ..

 

 Jel Žinić živ? Jel on igrao tad u to vrijeme kad i ti za mw? 

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Staviš sweetfx i furaš remastered i to badav:)

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

phantasy je uploadao svoje mišljenje o remasteru. savršeno rečeno.

Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
toxic kaže...
Stjepanj kaže...

Koji ce vam k remastered, nek naprave jos bolji cod a ne kopiju od prije 10g

 Nemaš ti pojma 

 

COD 4 sam igrao jaaako dugo i isao po lanovima cak u to vrijeme sam picio i po cod 2, puno svog vremena sam utrosio u to i sada ovo. Pa naravno da me veseli

 

PROMOD rulez

 
Toxic da nisi u par HR klanova COD4 igrao ? nick mi je poznat al klana se ne mogu sjeti....

16 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
Mozda i skupimo ekipu na bugu za neki war ako ce biti zainterisiranih.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
9 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Nažalost phantasy je dobro rekao, svaka mu je na mjestu. COD4 nikada nece biti kao prije, ja prvi ne zelim misliti tako jer sam ga igrao jako dugo ali tako je. Sve ovisi ako ce modtool biti dozvoljen, treba imati nade ali isto tako treba biti realan. Igru cu kupiti samo ako budem siguran da ce doci PROMOD ako ne bit ce kao i do sad,kad uhvatim vremena zaigrat cu originalnu cetvorku i nabacit neki match, REMASTER verzija u mojim ocima nece ni postojati.

COD4 je PROMOD ako ne bude njega nece biti ni kupovine. Vrlo jednostavno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2016 4:05 (el.šef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
Wack kaže...
toxic kaže...
Stjepanj kaže...

Koji ce vam k remastered, nek naprave jos bolji cod a ne kopiju od prije 10g

 Nemaš ti pojma 

 

COD 4 sam igrao jaaako dugo i isao po lanovima cak u to vrijeme sam picio i po cod 2, puno svog vremena sam utrosio u to i sada ovo. Pa naravno da me veseli

 

PROMOD rulez

 
Toxic da nisi u par HR klanova COD4 igrao ? nick mi je poznat al klana se ne mogu sjeti....

 Jesam igrao sam no nisam se zvao toxic već  silent imao sam i svoj klan jedno vrijeme...

13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Jedini cod4 hr pošteni timovi su bili rabbits, gject, o3s, imex. Ostali nisu vrijedni spomena ili su vjerojatno počeli igrati nakon što su navedeni quitali, a igra postala mrtva.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered
2009 je jos bio aktivan gameplay server,
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
Kiky877 kaže...

Jedini cod4 hr pošteni timovi su bili rabbits, gject, o3s, imex. Ostali nisu vrijedni spomena ili su vjerojatno počeli igrati nakon što su navedeni quitali, a igra postala mrtva.

 Fixed :)

14 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Rabbit je isto super, repku su cinili igraci te ekipe i Imexa.

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2016 9:53 (Joe Cooker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
Joe Cooker kaže...

Rabbit je isto super, repku su cinili igraci te ekipe i Imexa.

Da, pa čist solidni su bili dečki na samom početku scene. Jedino što su brzo svi odustali od igre.

16 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
Igrali su decki iz imexa i u dNET klanu, boo i mickey ali to je bilo vec pri kraju i uglavnom smo warove igrali i tu i tamo esl jer nikako da se skupimo
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
Kiky877 kaže...
Joe Cooker kaže...

Rabbit je isto super, repku su cinili igraci te ekipe i Imexa.

Da, pa čist solidni su bili dečki na samom početku scene. Jedino što su brzo svi odustali od igre.

 Pa svi smo igrali od kraja 07 do '10 , kad je bilo aktualno( s tim da je vecina te ekipe i ranije počela 05-06 cod2). Te zadnje godine se lagano i počelo sve raspadati

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2016 10:56 (g3arv8).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere

COD4

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2016 14:14 (Dr.Feel).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice