Dvd vhs snimać

poruka: 32
|
čitano: 14.646
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Dvd vhs snimać

imam dosta vhs kazeta koje bi pribacia na dvd.sto mi preporučujete?ima li koji koji može na hard disk pribacivat sa vhs?cijena do 200 kn da bude

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać
toni10 kaže...

imam dosta vhs kazeta koje bi pribacia na dvd.sto mi preporučujete?ima li koji koji može na hard disk pribacivat sa vhs?cijena do 200 kn da bude

Kod na u ZG ti je ovak:  1 uzmes si neku kazetu.

                                      2 odneseš je do najbliže videoteke.

                                      3 on ti snimi vhs kazetu na dvd za 30 kn.

                                       4 kvaliteta slike odlicna.

take no prisoners comrade!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać

ZNAM,AL DA IMAS 400 VHS KAZETA?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać
pcChip travanj 2005.
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
16 godina
neaktivan
offline
Dvd vhs snimać

VHS-- dvd--- play na jednom, rec na drugom :D

 

ili vhs na komp... play i udri

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać

a di ga ima kupiti.mislim da mi je najbilje dvd rekorder sa hard diskom.molim vas daj te prijedlog

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać
toni10 kaže...

a di ga ima kupiti.mislim da mi je najbilje dvd rekorder sa hard diskom.molim vas daj te prijedlog

Toga baš i nemaš tako jeftino, mislim na DVD rekordere s tvrdim diskom. TV kartica možda?

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 23:59 (Mirko935).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać
Mirko935 kaže...
toni10 kaže...

a di ga ima kupiti.mislim da mi je najbilje dvd rekorder sa hard diskom.molim vas daj te prijedlog

Toga baš i nemaš tako jeftino, mislim na DVD rekordere s tvrdim diskom. TV kartica možda?

http://www.segar.hr/products/1004809

14 godina
protjeran
offline
Re: Dvd vhs snimać
toni10 kaže...

imam dosta vhs kazeta koje bi pribacia na dvd.sto mi preporučujete?ima li koji koji može na hard disk pribacivat sa vhs?cijena do 200 kn da bude

 

toni10 kaže...
Mirko935 kaže...
toni10 kaže...

a di ga ima kupiti.mislim da mi je najbilje dvd rekorder sa hard diskom.molim vas daj te prijedlog

Toga baš i nemaš tako jeftino, mislim na DVD rekordere s tvrdim diskom. TV kartica možda?

http://www.segar.hr/products/1004809

CIjena do 200kn, a ti daš link na ovog od 1500kn?

16 godina
offline
Dvd vhs snimać

Da li imaš doma vhs reproduktor (već sam zaboravio kak se zove :D)? Ako imaš, uzmeš samo ovo,

na to spojiš video i hvataš to na kompu. Je da traje koliko i kaseta traje, ali eto, to bi bilo najjeftinije. Samo neznam točno kakva je kvaliteta snimljenog materijala.

 

Isto se može raditi i sa tv karticama koje imaju odgovarajući ulaz

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2011 0:07 (denix).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać

ma bas zelim dvd rekorder

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać
To ti je min 1500kn.

Kazem ti u pcChipu 4/2005 imas neki DVD+VHS Rekorder s 80GB HardDDa.
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać
8ax kaže...
To ti je min 1500kn.

Kazem ti u pcChipu 4/2005 imas neki DVD+VHS Rekorder s 80GB HardDDa.

a u kojem dučanu ima uzeti

15 godina
neaktivan
offline
16 godina
offline
Dvd vhs snimać

Ček, koji ti je onda budžet? U prvoj poruci rekao si da je to 200 kn. Da nisi zaboravio jednu nulu, pa si mislio na 2000 kn?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać
denix kaže...

Ček, koji ti je onda budžet? U prvoj poruci rekao si da je to 200 kn. Da nisi zaboravio jednu nulu, pa si mislio na 2000 kn?

da u pravu si. 2000.zaboravia nulu

14 godina
offline
Re: Dvd vhs snimać

ja sam prebacivao tako da sam spojio vhs sa kompom preko tv kartice i pustim film i snimam direktno...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać

znam za to,al bas bi ovako nesto uzea ane prek komp

14 godina
offline
Dvd vhs snimać

Možda da kupiš tv karticu, na nju prokopčaš VHS player i na skoro svim tv karticama imaš snimanje i pustiš kazetu te udroš rec u software-u i to kasnije na dvd.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dvd vhs snimać

400 kazeta * 90min = 36000min + mijenjanje 100min = 36100min = 601h = 25 dana = 3 tjedna i 3 dana neprekidnog rada.

AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać

znam al sto se mora,mora.kako bi ti drugčije?

16 godina
offline
Dvd vhs snimać

malo se raspitaj hoće li ti opcija videa i dvd rekordera raditi, meni obrnuto nije

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać

kako misliš?

16 godina
offline
Dvd vhs snimać

nisam mogao snimiti s dvd playera na video recorder (kazetu)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dvd vhs snimać

Ako imaš VHS reproduktor (možeš ih naći za manje od 100kn u oglasniku) i bilo koju TV karticu, tipa kao što je ova. Staviš karticu u računalo. Povežeš VHS player i karticu, otvoriš program tv kartice, odabereš opciju Burn video to DVD i započneš postupak. Jednostavno i jeftino. A budući da je malo nerazumljivo pitanje, ukoliko želiš s DVD-a na VHS, samo poveži izlaz DVD-a putem scarta na ulaz VHS uređaja, odaberi na VHS uređaju ulaz AV i započni snimanje.

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2011 11:04 (Ag008).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Dvd vhs snimać
toni10 kaže...

znam al sto se mora,mora.kako bi ti drugčije?

  Kupi jeftin linijski DVD rekorrder sa HDD-om od najmanje 160 GB. Na primjer Samsung modeli DVD HR-7xx [<--ono xx su brojke] su odlican izbor i nisu skupi. Recimo, DVD HR-750 mozes naci i za 100 do 120 eur...a uglavnom ne prelaze iznad 200

 

Mozes i jeftinije proci ako prikopcas VHS recorder/player na kakvu PC TV/capture karticu pa tamo "unistavas" DVD pogon. Mukotrpan posao. Najbolje ces proci sa HDD linijskim rekorderom.

 

 

 

 

 

*BTW

Ako to radis preko PC-a moze se u letu malo i poboljsati slika sa VHS-a, pogotovo ako su to snimke nastale prije pojave VHS-HQ "standarda" (250 linija)

Ako niste dio rješenja onda ste ... kolumnist!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać
Lazarus Long kaže...
toni10 kaže...

znam al sto se mora,mora.kako bi ti drugčije?

  Kupi jeftin linijski DVD rekorrder sa HDD-om od najmanje 160 GB. Na primjer Samsung modeli DVD HR-7xx [<--ono xx su brojke] su odlican izbor i nisu skupi. Recimo, DVD HR-750 mozes naci i za 100 do 120 eur...a uglavnom ne prelaze iznad 200

 

Mozes i jeftinije proci ako prikopcas VHS recorder/player na kakvu PC TV/capture karticu pa tamo "unistavas" DVD pogon. Mukotrpan posao. Najbolje ces proci sa HDD linijskim rekorderom.

 

 

 

 

 

*BTW

Ako to radis preko PC-a moze se u letu malo i poboljsati slika sa VHS-a, pogotovo ako su to snimke nastale prije pojave VHS-HQ "standarda" (250 linija)

pa razmišlja sam uzet dvd rekorrder sa HDD i spojit ga na svoj video i tako vhs pribacivat na dvd ili kupiti ovo

http://www.lg.com/hr/tv-audio-video/video/LG-dvd-snimaci-RC388.jsp

16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Dvd vhs snimać
toni10 kaže...

pa razmišlja sam uzet dvd rekorrder sa HDD i spojit ga na svoj video i tako vhs pribacivat na dvd ili kupiti ovo

http://www.lg.com/hr/tv-audio-video/video/LG-dvd-snimaci-RC388.jsp

  Koliko kosta ovaj model? Ako vec imas VHS player onda isplatljivije je sa HDD-om. Ovako placas i ugradeni VHS player a i taj ugradeni CD rekorder ce brzo ispustiti dusu (prema onom broju VHS kazeta)

SA HDD-om dobijas osnovne funkcije "editiranja" nakon   sirovog snimanja (odrezivanje viskova i tako to) pa zatim snimanje na DVD. Ali ako onaj LG odgovara tvom budgetu onda napred

Ako niste dio rješenja onda ste ... kolumnist!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd vhs snimać
Lazarus Long kaže...
toni10 kaže...

pa razmišlja sam uzet dvd rekorrder sa HDD i spojit ga na svoj video i tako vhs pribacivat na dvd ili kupiti ovo

http://www.lg.com/hr/tv-audio-video/video/LG-dvd-snimaci-RC388.jsp

  Koliko kosta ovaj model? Ako vec imas VHS player onda isplatljivije je sa HDD-om. Ovako placas i ugradeni VHS player a i taj ugradeni CD rekorder ce brzo ispustiti dusu (prema onom broju VHS kazeta)

SA HDD-om dobijas osnovne funkcije "editiranja" nakon   sirovog snimanja (odrezivanje viskova i tako to) pa zatim snimanje na DVD. Ali ako onaj LG odgovara tvom budgetu onda napred

koji mo dvd rekorder onda preporucuješ

16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Dvd vhs snimać
toni10 kaže...

koji mo dvd rekorder onda preporucuješ

  Samsung DVD-HR750 160GB HDD <-------- star model, nema nista napredno (HDMI, USB...) cita sve zivo (relativno ostecene medije). Ako ga mozes naci onda svakako kupi (nece biti skup)

 

SAMSUNG DVD-HR775 250GB HDD <------ slican kao onaj gore + HDMI

 

 

http://www.samsung.com/hr/consumer/tv-audio-video/dvd/index.idx?pagetype=type_p2&

Ako niste dio rješenja onda ste ... kolumnist!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2011 13:56 (Lazarus Long).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice