Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi privl

poruka: 13
|
čitano: 2.140
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi privl".
13 godina
online
Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi privl

Kaj nije to glavni problem današnjeg društva?

Ak si samo tupav, nitko te ne uzima za ozbiljno, ali ak si tupav i glasan, daleko ćeš dogurati. A kako ovi prvi češće nemaju svoje mišljenje, pokupe mišljenje od glasnih, koji najčešće rigaju samo gluposti.

Moj PC  
15 0 hvala 1
15 godina
offline
Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi privl

pametniji su stalno popuštali i sad svijetom budale vladaju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
16 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi p
dax-lax kaže...

Kaj nije to glavni problem današnjeg društva?

 

I ne baš, naime mozak ljudi kao i mozak životinja funkcionira po mehanizmu davanja prioriteta lošim/ekstremnim vijestima. I upravo zahvaljujući tome što može da opazi predatora u djeliću sekunde, životinja povećava šanse da poživi dovoljno dugo da se razmnoži.

Dakle nije to problem, to je naš feature koji se u današnje doba obilato exploita.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2024 18:19 (Yuda).
8 godina
offline
Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi privl

Vidim da se ovdje previše pažnje pridaje laprdanju na internetu. Glasni i ekstremni postoje među svima nama i njihove budalaštine uglavnom ne prolaze u stvarnom životu makar im se smijemo ili nas zabavljaju svojim debilizmom. 

 

Trump je, primjerice imao zanimljivih ideja o tome kako se zaštititi od Covida. Nije zbilježeno da se našla makar jedna budala koja bi ga poslušala. Tako da ono, wtf who cares što psi laju dok karavane prolaze

Ja rekoh
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
online
Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi privl

Trumpa su mnogi slušali vezano za COVID, oko svega osim najočiglednije samoubilačkih predloga (beše se ono "šalio" da bi mogli obolelima ubrizgavati izbeljivač?!).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
6 0 hvala 1
6 godina
offline
Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi privl

Iz moje neke perspektive, Amerika ima za ponudit dementnog starca i milijardera sa nekim psihološkim stanjima/poremećajima ličnosti. Mi jesmo nebitni i ne zapaženi u svim aspektima osim sportskog, ali opozicija za naše izbore, koji određuju stupanj vlasti odprilike kao i predsjednički u americi, se sastoji od više platformi, koalicija i zanimljivosti. Toliko moćna i bogata nacija, sa puno ljudi koji su zaista "ovce". "Ne diraj mi oružje i sve može" je velik postotak nacije. Zanimljiv mi je Teksas, a još zanimljivije da nije bilo baš previše članaka o mogućem civilnom ratu u USA. Baš sam se dobro podsjetio, idem lurkat da vidim kakava je situacija sa tim. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi p
Nije bilo puno članaka o "mogućem" civilnom ratu jer je upravo to jedan od primjera kojima se bavi ovaj članak. Vrlo ekstremna i sočna vijest koja se brzinom munje proširila društvenim mrežama, prvenstveno kod MAGA ekipe. A taj "mogući" civilni rat je toliko nemoguć koliko i Kolindino obećanje o 8000 eura plaće. Ozbiljni mediji, naravno, nisu tome pridavali posebnu pažnju pa nije bilo ni članaka/izvještaja/analiza te apsurdne ideje. Naravno da je Fox (s brojnim podružnicama) o tome izvještavao uzduž i poprijeko, ali Fox i "ozbiljni mediji" ne ide u istu rečenicu. No, sve za gledanost/klikanost (klikoidnost?).
16 mjeseci
offline
Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi privl

Ali, cek ljudi, trebalo je ISTRAZIVANJE da bi se dokazalo da excentrični stavovi privlace paznju?

 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi p

Hebi ga nemaju svi nepogrešivu intuiciju kao ti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2024 19:00 (Yuda).
14 godina
online
Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi privl

Mozda je bilo "bolje vrijeme" dok se smatralo da znanje i istina su dosadni a gluposti zabavne. Sada kada se znanje i istinu krivi, preoblikuje, karikaturira da bi se uklopilo pod zabavu da bi dobilo klikove a tu smo gdje jesmo 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi privl

Teško je danas održati se u akademskim krugovima, treba stalno nešto originalo objavljati. Eto, ovaj znastvenik se nekako snašao, postavio je tezu i mjerenjem ju potrvrdio.
Ali ti zaključci na kraju o mogućim utjecajima ili još ekstremnije interpetacije u naslovu ovog članka... samo potvrđuju izmjerene utjecaje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi p
Ovo je kraj kaže...

... treba stalno nešto originalo objavljati.

 Tocno bi bilo spamati, stancati itd...

3 godine
offline
Istina je precijenjena: ekscentrični stavovi privl

Posljedica obračunavanja s humanističkim i društvenim znanostima dolazi na naplatu. Ako je netko mislio da će to samo tako proći, gadno se prevario i tek ćemo to osjetiti... 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice