Svaki novi potres na Tajvanu ponovo otvara pitanje

poruka: 5
|
čitano: 1.731
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svaki novi potres na Tajvanu ponovo otvara pitanje".
8 godina
offline
Svaki novi potres na Tajvanu ponovo otvara pitanje

Uvijek je negdje neko usko grlo. I ako sve perfektno funkcionira; sustav minimalnih skladišta, Just in time proizvodnje opet dovodi društvo u rizik u slučaju pandemija i sličnih događaja. Više ćemo platiti da to izbjegnemo, nema druge. 

Ja rekoh
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Svaki novi potres na Tajvanu ponovo otvara pit
Feudalac kaže...

Uvijek je negdje neko usko grlo. I ako sve perfektno funkcionira; sustav minimalnih skladišta, Just in time proizvodnje opet dovodi društvo u rizik u slučaju pandemija i sličnih događaja. Više ćemo platiti da to izbjegnemo, nema druge. 

 Upravo to. JIT je rak rana modernog opskrbnog lanca. Mislm da jedino Toyota nije imala problema sa čipovima za automobile jer su bil pametniji po tom pitanju. 

6 godina
offline
Svaki novi potres na Tajvanu ponovo otvara pitanje

prva stvar koja mi je pala napamet čim čuo o potresu na tajvanu je chipovi...i onda još na dnevniku(nova)...njihovi debili od novinara pitaju stručnjaka za potrese što bi se desilo sa Zagrebom kod takvog potresa...nebi ga bilo...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Svaki novi potres na Tajvanu ponovo otvara pitanje

umjesto retardiranih odluka oko ulaganja države u brodogradilišta i ostale rupe bez dna, mogli smo do sad već imati tvornice čipova...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Svaki novi potres na Tajvanu ponovo otvara pitanje

 

Od kada je diverzifikacija - diversifikacija, sunce Vam kalaisano profesionalno.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice