Turizam u sve toplijem svijetu: tehnologije, prila

poruka: 6
|
čitano: 2.294
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Turizam u sve toplijem svijetu: tehnologije, prila".
12 godina
protjeran
offline
Turizam u sve toplijem svijetu: tehnologije, prila

Miro Blazevic - ekspert za turizam!?

 

Gasi internet, motaj kabele. Ovaj tekst kao da je napisan uz pomoc corporate bullshit generatora.

 

Inace, sve topliji svijet = duza sezona u RH, zar ne? Ionako svi ovdje dolaze samo i iskljucivo radi tocanja u najblizem toplom europskom moru. Win-win situacija.

 
5 1 hvala 1
16 godina
offline
Turizam u sve toplijem svijetu: tehnologije, prila

"Za Maldive znamo, a za Krapanj nitko nije čuo. A za 20 godina neće biti ni jednog ni drugog. Moramo postati svjesni da imamo klimatske izbjeglice te da će promjena temperature od Dalmacije napraviti pustinju."

 

Ovaj je valjda oborio rekord u kategoriji: koliko se laži može napisati u samo tri rečenice. Svaka čas. 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
8 1 hvala 1
3 godine
offline
Re: Turizam u sve toplijem svijetu: tehnologije, p
Nije za 20, ali za 50 možemo reći da će biti pod morem...
6 godina
offline
Re: Turizam u sve toplijem svijetu: tehnologije, p
memulica kaže...

"Za Maldive znamo, a za Krapanj nitko nije čuo. A za 20 godina neće biti ni jednog ni drugog. Moramo postati svjesni da imamo klimatske izbjeglice te da će promjena temperature od Dalmacije napraviti pustinju."

 

Ovaj je valjda oborio rekord u kategoriji: koliko se laži može napisati u samo tri rečenice. Svaka čas. 

 imamo mi 6000m2 maslinika zračne linije nasuprot Krapnja...4...5...km...znači postajemo prvi red do mora...6000m2 puta kvadrat nek je 5000E...hvala tati...mami...klimatskim promjena što ću makar u starosti biti milijunaš

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
Turizam u sve toplijem svijetu: tehnologije, prila

Mislim da ti nema ništa od toga, jer smo već dosegli maksimalne razine mora u ovom interglacijalu prije nekoliko milenija i od tada razine padaju. Ista stvar je i sa temperaturama.

 

Jbga o tome vam ovi lažljivci nikad ne govore i za te događaje najvjerovatnije niste nikad čuli.

 

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
0 6 hvala 0
3 godine
offline
Re: Turizam u sve toplijem svijetu: tehnologije, p
Ma da, nebitno što sve projekcije i grafovi pokazuju rast. Nama će Mujo sa miješalice reći da ide suprotno...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice