Kako označiti sadržaj generiran umjetnom inteligen

poruka: 7
|
čitano: 3.593
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako označiti sadržaj generiran umjetnom inteligen".
6 godina
offline
Kako označiti sadržaj generiran umjetnom inteligen

Dragi AI...budi strpljiv i kad jednog dana uđeš u ustav...sav trud i strpljivost će ti se isplatiti...ako je ljudska glupost ustavom zajamčena

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako označiti sadržaj generiran umjetnom intel
Ako snimim sljetanje na mjesec u studiju to je ok, al ak mi AI generira video sljetanja na mjesec to moram oznacit da je fake.
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
0 4 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako označiti sadržaj generiran umjetnom intel
SupremeCommander kaže...
Ako snimim sljetanje na mjesec u studiju to je ok, al ak mi AI generira video sljetanja na mjesec to moram oznacit da je fake.

Ma nemožeš bez teorija zavjere, nema šanse.

Jadno na šta je ovo društvo spalo, da svi sumnjaju u sve ali nitko nema želje doči do pravih činjenica nego se samo donese zaključak iz prve činjenice koja odgovara trenutnom uvjerenju!!! Jadno ali sami smo si krivi...

 

On topic: nije bitno kako samo da se označi, problem se jedino javlja što će pohlepni individualci prodavat AI sadržaj pod svojim imenom... i kako dokazat onda? Ali sigurno zavjeraši imaju odgovor i na to....

15 godina
offline
Kako označiti sadržaj generiran umjetnom inteligen

s obzirom na to da UI ne postoji (i neće još duuuuugo, ako ikad), može se naznačiti prirodan, organski uzgojen sadržaj. i onda je sve bez tog certifikata "veštačko" odn. kemijanje.isti q kao i njupus. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako označiti sadržaj generiran umjetnom inteligen

A kako se označavaju sadržaji skinuti sa stranica raznih vjerskih sljedbi i blesavih teoretičara zavjere???

 
1 0 hvala 0
14 mjeseci
offline
Re: Kako označiti sadržaj generiran umjetnom intel
Ajar kaže...

s obzirom na to da UI ne postoji (i neće još duuuuugo, ako ikad), može se naznačiti prirodan, organski uzgojen sadržaj. i onda je sve bez tog certifikata "veštačko" odn. kemijanje.isti q kao i njupus. 

 N znam sto User Interface ima s temom, ali ok. AI je neizbjezan. Da li je nesto fake ili stvarno ovisi tko to prica. Ja cu se baviti slikarstvom.

6 godina
offline
Re: Kako označiti sadržaj generiran umjetnom intel
@Bob Boss kojeg Ala spominjete? Al Bandy, Al Gore? 😉
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice