Računala i mobiteli - tko ima prednost?

poruka: 12
|
čitano: 10.181
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Računala i mobiteli - tko ima prednost?".
10 godina
offline
Računala i mobiteli - tko ima prednost?

 

Ne, vjeran sam kompjuteru.

 

Stasale su nove generacije koje su se rodile sa nekim komadom elektronike u rukama, te nisu navikli sjediti pred kompjuterom. Da se roditelji ne bave sa tobom, dobiješ komad elektronike u ruke.

Dijete sretno, roditelji sretni. To je ovako generalno napisano, al' svijet ih brzo nauči da mobitel ne mogu imati baš na svakome mjestu. Škola, posao, tekma,...

 

Mobiteli, tableti, ...danas je to dodatak svakome 'ko želi biti ozbiljno shvaćen.

dzg
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Računala i mobiteli - tko ima prednost?
WC !!!
 
5 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Računala i mobiteli - tko ima prednost?

WC, stajanje u redu, čekanje u čekaonici, vožnja autobusom (rjeđe vlakom)... Sve mjesta ili situacije u kojima koristim mobitel.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.9.2023 15:53 (NetkoNegdje).
 
3 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Računala i mobiteli - tko ima prednost?
PzKpfw kaže...

 

Ne, vjeran sam kompjuteru.

 

Stasale su nove generacije koje su se rodile sa nekim komadom elektronike u rukama, te nisu navikli sjediti pred kompjuterom. Da se roditelji ne bave sa tobom, dobiješ komad elektronike u ruke.

Dijete sretno, roditelji sretni. To je ovako generalno napisano, al' svijet ih brzo nauči da mobitel ne mogu imati baš na svakome mjestu. Škola, posao, tekma,...

 

Mobiteli, tableti, ...danas je to dodatak svakome 'ko želi biti ozbiljno shvaćen.

 Jadno dijete, tužni roditelji.

 

Neki još niti u svojim 20ima nisu shvatili da mobitel ne mogu imati na svakom mjestu.

6 godina
offline
Re: Računala i mobiteli - tko ima prednost?
U zadnje vrijeme vidim mladež surfa po mobitelu za vrijeme vožnje na biciklu, velim im ja eh budi frajer pa surfaj na laptopu tako 🙃
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Računala i mobiteli - tko ima prednost?
Zamjenio nije, mobitel (tablet) vise smatram nadopunom kompjuteru, u onim situacijama kad mi se ili neda sjediti, idem samo pogledati nabrzinu sto je na bugu novoga, dok kakam i slicno.. ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Računala i mobiteli - tko ima prednost?

Upravo tako.

 

8 godina
offline
Računala i mobiteli - tko ima prednost?

Instalirao hrpu emulatora na smartphone i uglavnom ga koristim za gaming.

Prosječno glup.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Računala i mobiteli - tko ima prednost?

Druga stvar kad si vani, ali nikad mi nije bilo jasno zašto netko pored kompjutera koristi mobitel. Meni je mrsko koristiti i laptop a kamoli mobitel, nema većeg komfora od desktopa. Osobno, nabadanje po virtualnoj tipkovnici telefona mi je užas. Da napišem istu stvar na mobu mi treba bar 10 puta više vremena, što zbog toga što ne mogu pisati s obje ruke, tj. s oba palca (ne kužim kako drugi mogu, ne čini mi se da imam toliko veće palčeve) što zbog ispravljanja grešaka u svakoj riječi.

Amenoum
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Računala i mobiteli - tko ima prednost?
Rijetko koristim laptop za razonodu. Meni opet komfor i opuštanje znači mobitel u ruke i ležanje, upravo pišem ležeći.

Ali kad samo čitam imam neki uradi sam "selfie štap" koji kad ležim držim iznad sebe i spojio sam bluetooth miš na mobitel, tako da imam još veći komfor, ne pipkam po dodirniku nego lagano mišem klik naprijed-nazad ili skrolam dok čitam.

Sigurno se isčuđuješ 😁
6 godina
offline
Računala i mobiteli - tko ima prednost?

Komp, mob samo kada sam ujutro na wc-u (jebiga, duolingo :D)

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Računala i mobiteli - tko ima prednost?

Mobitel. Uvijek je uz mene. Užitak ležanja i tipkanja ne može zamijetiti nikakav stolac! I ta tišina rada, nema zvuka ventilatora!

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice