TCL C835 - mala recenzija

poruka: 100
|
čitano: 26.844
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: TCL C835 - mala recenzija
sporttest kaže...
A recimo to ovako

Prije bih volume drzao na 27 kad gledam tv
Sad drzim na 46,


Kad sutra kada dodem u stan provjerim koja je verzija

 

aha, to... nemam pojma, ne koristim tv zvučnike uopće (imam eksterne)

 

vidi da li ti se kaj promjenilo u postavkama zvuka, da nije upaljena neka automatika ili nešto

5 godina
offline
TCL C835 - mala recenzija

Od zadnjeg updatea TV softvera ne radi mi WiFi. Probao sam metode paljenja/gasenja, istekavanja iz struje na par minuta pa ponovno. 

 

Znaci kad u meniju dodem do WiFi "toggle" gumba, WiFi je tamo ugasen. Klikanje na taj gumb ne radi nista, WiFi se ne moze upaliti. 

 

Jel netko imao slicni problem?

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
TCL C835 - mala recenzija

jok, meni sve radi ok (v599) - jesi probao factory reset?

 

btw dajte ljudi napišite koja verzija fw-a je u pitanju i na kojoj ste bili prije, čisto da imamo više informacija

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TCL C835 - mala recenzija

Odličan thread, uvjerio me da preskočim kineski poluproizvod.

marching up and down the squaaare
Moj PC  
3 2 hvala 1
16 godina
offline
TCL C835 - mala recenzija

Ako ti ne radi wifi to je za reklamaciju, probaj ga ištekati iz zida i ostaviti pola h pa vidi onda, ne znam možeđ li napraviti neki forsirani firmwer update na njemu ili downgrade....poigraj se malo, ako ne ispadne ništa reklamirati šta drugo

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: TCL C835 - mala recenzija
Imao sam ja, ali meni se riješilo tako što sam isključio iz struje i ponovno uključio. To sam imao još prije ažuriranja.
5 godina
offline
Re: TCL C835 - mala recenzija
encoding kaže...

Od zadnjeg updatea TV softvera ne radi mi WiFi. Probao sam metode paljenja/gasenja, istekavanja iz struje na par minuta pa ponovno. 

 

Znaci kad u meniju dodem do WiFi "toggle" gumba, WiFi je tamo ugasen. Klikanje na taj gumb ne radi nista, WiFi se ne moze upaliti. 

 

Jel netko imao slicni problem?

 Napravio factory reset... i proradilo

nije neka sreca, ugasio sam OTA update, nije vrijedno rizika da mi sjebe sav setup koji sam imao

10 godina
offline
Re: TCL C835 - mala recenzija
encoding kaže...

 Napravio factory reset... i proradilo

nije neka sreca, ugasio sam OTA update, nije vrijedno rizika da mi sjebe sav setup koji sam imao

 

ja zgasim auto update i na mobitelu, čak ni play store nije na auto update-u aplikacija - svakih par dana pogledam da li ima neka nova verzija app-a i manualno napravim update...

 

drago mi je da ti je proradilo, možda je samo trebalo restartati TV (probaj prvo to drugi put)

5 godina
offline
Re: TCL C835 - mala recenzija
60nine kaže...
encoding kaže...

 Napravio factory reset... i proradilo

nije neka sreca, ugasio sam OTA update, nije vrijedno rizika da mi sjebe sav setup koji sam imao

 

ja zgasim auto update i na mobitelu, čak ni play store nije na auto update-u aplikacija - svakih par dana pogledam da li ima neka nova verzija app-a i manualno napravim update...

 

drago mi je da ti je proradilo, možda je samo trebalo restartati TV (probaj prvo to drugi put)

 Ako pod restart mislis off-on, to sam napravio (navedeno je u gornjem postu)

10 godina
offline
Re: TCL C835 - mala recenzija
jok, mislio sam na restart iz settings menija (ponovno dizanje sistema, kao kod mobitela)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice