Diablo 4

poruka: 2.026
|
čitano: 537.402
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Diablo 4

dobio jedno 4 starless ringa u 20 tak runova tormented duriel, salvago par i crafto harlequin :D
1 resplended spark se dobije na max level iron wolf reputacije mogu se kreairat novi characteri i farmat reputacija opet na njima i dobijes tonu boss materijala, jedan spark se dobije od prvo tormented boss killa, i jedan od uber lilith(trenutno je neki bug pa se ne dobije neki put pa treba ponovit kill).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2024 5:54 (Mr.Natural).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 4

Kolko su teski ti Tormented Duriel i Andariel? A i ostali Tormented bossovi. Obicne verzije prakticki 1 shotam, Pit sam zasad do lvl 25 dosao ali jos uvijek rijesim svaki level dok je timer na 25%. Minion Necro.

 

Inace, greater affixi su rjeđi nego sam mislio, i u pravilu kad mi svake prijestupne padne neki upgrade onda ga soft-brickam na temperanju :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 4
Minneyar kaže...

Kolko su teski ti Tormented Duriel i Andariel? A i ostali Tormented bossovi. Obicne verzije prakticki 1 shotam, Pit sam zasad do lvl 25 dosao ali jos uvijek rijesim svaki level dok je timer na 25%. Minion Necro.

 

Inace, greater affixi su rjeđi nego sam mislio, i u pravilu kad mi svake prijestupne padne neki upgrade onda ga soft-brickam na temperanju :D

 Andariel još nisam probao, ali navodno vrlo brzo poubija sve Minione, pa solo Minioni možda nisu najbolja opcija za nju. "Običnu" lvl 100 Andariel sam riješio bez problema.

 

Ostali Tormented Bossovi su nazivno lakši od Duriel-a, ali za sad ne dropaju 5x materijale za Duriel/Andariel, pa sam farmao samo "obične".  Metodom one-tap!

 

Inače, ovi Stygian Stones jako jako rijetko padaju, ja dobio jedan do sad u Pit-u. Kažu da se više isplati dizat drugog lika u Helltide, max-at Iron Wolf rep sa svakim, pa onda iz nagrada se dobije hrpa summoning/crafting materijala.

 

Ja sa svojim Minion Necrom farmam Pit 60/61 za 3-4 minute. Jedino me onaj Shadow što se spawna na Bossu ponekad ubije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2024 10:49 (TomoR).
15 godina
online
Re: Diablo 4
Minneyar kaže...

Kolko su teski ti Tormented Duriel i Andariel? A i ostali Tormented bossovi. Obicne verzije prakticki 1 shotam, Pit sam zasad do lvl 25 dosao ali jos uvijek rijesim svaki level dok je timer na 25%. Minion Necro.

 

Inace, greater affixi su rjeđi nego sam mislio, i u pravilu kad mi svake prijestupne padne neki upgrade onda ga soft-brickam na temperanju :D

 Osobno bih probao doći bar do Pita lvl 70 prvo i vidjeti kako tamo stojim s bosevima. Ako ne želiš cijele dane izbjegavati gluposti koje bosovi rade i testirati skill, zaobišao bih za sad torment boseve. ;)

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Ged kaže...
Minneyar kaže...

Kolko su teski ti Tormented Duriel i Andariel? A i ostali Tormented bossovi. Obicne verzije prakticki 1 shotam, Pit sam zasad do lvl 25 dosao ali jos uvijek rijesim svaki level dok je timer na 25%. Minion Necro.

 

Inace, greater affixi su rjeđi nego sam mislio, i u pravilu kad mi svake prijestupne padne neki upgrade onda ga soft-brickam na temperanju :D

 Osobno bih probao doći bar do Pita lvl 70 prvo i vidjeti kako tamo stojim s bosevima. Ako ne želiš cijele dane izbjegavati gluposti koje bosovi rade i testirati skill, zaobišao bih za sad torment boseve. ;)

 Ako su ostale borbe ko Lilith, preskocit cu. Neprecizni hitboxovi, vizualno kaoticno i nejasno... blah

 

btw pit 60 done, bez nekih problema zasad, pogotovo na bossovima.

 

di je inace najbolje farmat dropove/ base gear? ja bih rekao helltide i to specificno ona boss zenska koju summonas s 3 srca. pit zapravo daje iznenadujuce malo dropova i to s vrlo malo greater affixa, bar meni.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
online
Diablo 4

Svi Tormented Bossovi, kao i Lilith imaju on-hit mehaniku, da kada te određene stvari u borbi pogode, tebi obrana pada.

 

Recimo, ja sam "zaradio" odmah 2 u mojoj borbi sa Duriel-om (video malo iznad u jednom od mojih postova). Kažu da, ako skupiš 4-5 takvih nerfova na sebi, jedan pogodak te nakon toga uglavnom riješi.

 

Dobra je stvar da i ovi "normalni" lvl70-85 bossovi sada uvijek dropaju 925 Unique, tako da se relativno lakše nego prije može isfarmati dobar roll.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Fali mi armory da mogu switchati buildove. Najbolja stvar mi je sto neki od itema mogu imati povečane statistike pa čak sam dobio jedan da ima sva tri statsa nabrijana. To daje zanimljivost grindaju svaka cast na tome.
Zadovoljan sam sezonom 4 iako tu ima puno prostora za napredak na dobrome smo putu, odnosno takva je igra trebala izači na pocetku.
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4

trenutni problemi koje igra ima:

 

1. stygian stone drop rate. maltene kao da ga 0.1%. vise se isplati napravit novog lika. napravio sam poprilican broj wold bossova i trenutno sam pit lvl 75 cini mi se, nisam niti jednog vidio da je pao. imam ekipu u guildi koja radi lvl 90-100 pit, mooozda da je pao jedan na nekakvih 50-ak runnova. 

 

2. manjkave nagrade u nmd/pit. ako vec radim lvl 100 nmd ili lvl 80-90 pit, ocekivao bih nesto ucestalije iteme sa grand/greater affixes. nazalost, malo i nista tih itema vidim. u prosjeku ako napunim cijeli inventory, sto je 33 itema, imam brat bratu 3, max 4 takva itema, sto bi bilo nekakvih 10-ak posto drop rate. s obzirom na tezinu sadrzaja koji odrađujem, to je malo. da ne kazem da sam ukupno vidio par itema a dva greater affixes, a sa tri jos nista.

 

3. 1shot mechanics u pitu, narocito kod bossova, kao i cinjenica da je boss ogroman bullet sponge. to limitira veliki broj buildova koji mogu ici do viših levela u pitu

 

4. pit iznad lvl 100 je apsolutno besmislen. prvo zbog razloga navedenih u trecoj tocku, a drugo zbog razloga navedenih u tročki 1

 

5. masterworking je preskup jer ne postoji relativno dobar nacin farmanja lovu osim whispera. a drugo, ako bih i resetirao masterworking, to bi samo radio na prvom od tri upgrades, zbog toga jer je, guess again, preskup

 

6. duriel se više isplati radit nego andariel jer beast of ice farm je predug. dok dodes na kraju dungeona, dok ubijes bossa jer ima specifican phase pattern, prode me volja. to bi se moglo popravit da radim tormented verziju, medutim točka jedan opisuje zasto. realno, sve bi bossove radio na tormented verziji.

 

edit 7. besmislenost zutih itema. mislim da sam ih na lvl 70 prestao uopce kupit. samo uzrokuju clutter na screen-u

 

to je za sada sto mi pada na pamet. mislim da bi se dosta toga promijenilo samo da dignu stygian stone drop rate, al zivi bili pa vidjeli.

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 9:27 (Obi Wan).
12 godina
offline
Diablo 4

Slazem se sa svim. Igra je sad super zabavna, al opet dosegnes, i to jako brzo, taj "ceiling" di trebas samo GA, a oni su ekstremno rijetki, i onda jos ekstremno rjede da bude afiks koji trebas... a da ne spominjem 2 ili 3 afiksa. I onda jos mozes lako brickat item na temperingu. Ja sam nasao jedno 3-4 itema sa 3 GA al su bili najgori afiksi i zavrsili disenchantani. Imam par komada s 2 dobra GA, oruzje mi je poprilicno nice (GA max life i vulnerable dmg). Al evo, sad sam na pointu igre da sam zapravo gotov sa sezonom, jos samo trebam sredit Tormented Duriela ili Andariel ili Lilith. Sanse za droppati bilo kakav upgrade ravne nuli, cak i Shako vec imam i to od lvl 83 :) I sad se igra svodi na masterwork i masterwork rerollanje. Ubere ubijat mi nema nesto smisla jer ne trebam unique iteme, a za legendarye je bolje farmat helltide.

 

E da i imam ukupno 10 Stygian Stoneova, ne znam kolko od tog mi je droppalo a kolko se dobije od sezonskih stvari.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Meni je u Pitu ukupno dropalo 2 Stygian Stone-a do sad, odradio sam Tormented Duriela, imam ih 10 u inventaru, znači 10 ih se valjda dobije po liku od Iron Wolf "questova".

 

Dižem drugog lika, ako ništa drugo za Resplendent Spark koji se dobije na kraju. BTW, Uber Lilith izgleda ne daje Spark trenutno, iako je bilo rečeno da bi i ona trebala dropati isti kod prvog kill-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

moj build Incenirate Sorc melje sve pred sobom ali je loš za uber bossove .. dakle uber lilith kao da udaram nožem za mazanje paštete..  

sezona je zabavna ali buildovi nisu ujednačeni, niti po klasama niti pojedinačno. Čekam SHAKO drop pa ču dizati masterworking do kraja i to je to za ovu sezonu. Možda još probam sa drugim likom možda barba

Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 11:50 (Horned Reaer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

Meni je u Pitu ukupno dropalo 2 Stygian Stone-a do sad, odradio sam Tormented Duriela, imam ih 10 u inventaru, znači 10 ih se valjda dobije po liku od Iron Wolf "questova".

 

Dižem drugog lika, ako ništa drugo za Resplendent Spark koji se dobije na kraju. BTW, Uber Lilith izgleda ne daje Spark trenutno, iako je bilo rečeno da bi i ona trebala dropati isti kod prvog kill-a.

lilith necu niti radit jer je debilan fight. danas sam pokusao jedno 30 puta, jucer 50-ak... damage je tu, sve je tu, medutim randomness koji imas u fight-u je debilan.

 

primjera radi, nekad mi baci 4 blood boils... to jednostavno ne mozes ocistit kad igras minion build osim ako ti ultimate ability nije off cooldown, a vecinom nije. zatim tu su spikes. sta napravit kad ti se spike direktno ispod tvoga lika spawna? nista, dupli debuff dobijes i vrlo vjerojatno je fight gotov. 

 

fight je uvijek bio debilan, sada je jos vise.

 

sto se tice sparkova, radije uzet dva lika i lupat iron wolves i eto ti dva sparka i dupli stygian stones

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
online
Diablo 4

Ma, samo dić Sorc-a sa 100% Flame Shield uptime-om, pa onda riješiš Lilith (osim ako ne padneš sa "litice" u drugoj fazi").

 

Ali Sorc u ovom patch malo "šteka" sa Boss damage-om, pa se pripremiti na jako dugi fight.

 

A, evo i uputa kako riješti Lilith sa Blight Necro-m:

 

Vidio sam neke filimiće na YT koji su je riješili i sa Minionima.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 4

Uber Lilith je katastrofa dizajniran fajt. Bas gadarija. Nemam dovoljno dmg da ju cheesam - sto uglavnom rade streameri - a bome ni strpljenja pokusavati sto puta i nadati se da cu jednom imat srece s hitboxovima i RNGom. Pit ~70 bosseve rijesavam bez problema, Tormented Varshana isprve, iskustvo s Lost Ark heroic raidovima... al ovo je jednostavno LOSE.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Helltides su mi trenutno najzabavniji za igranje zbog non stop akcije i krkačine, nadam se da ce onaj mozak ostaviti i dalje u igri a ne samo ovu sezonu. Onaj sto dize level helltide za 10 i cinder drops.
Trenutno su najdosadniji dungeoni sa skupi ovo, odnesi tamo glupostima.
Valjda ce i malo na tome poraditi uskoro.
Najgora je tamnica sa bossom Beast of Ice, tristo godina dok dodjes do njega.
Tempering i Masterworking su pun pogodak odlicna stvar!
Steta je samo sto nemos dobiti folowera pa ga gearati, ocekivao sam to s obzirom da su ironwolfes tema sezone.

Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

eto potroših nekih 100 ključeva na duriela nisam dobio ni jedan uber..jbg ..gubim volju polako

 

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Ne budi curica!

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

eto potroših nekih 100 ključeva na duriela nisam dobio ni jedan uber..jbg ..gubim volju polako

 

normalna verzija?

 

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
online
Diablo 4

Večeras bismo trebali dobiti patch notes za 1.4.1 koji treba doći idući utorak.

 

https://twitter.com/PezRadar/status/1793740877854351854

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

Večeras bismo trebali dobiti patch notes za 1.4.1 koji treba doći idući utorak.

 

https://twitter.com/PezRadar/status/1793740877854351854

trenutno bi bio zadovoljan sa promjenom drop rates kad su stygian stones u pitanju. 

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Diablo 4

Bolesno je koliko ovoj igri fali Armory

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Evo patch notes:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23964909/diablo-iv-patch-notes1.4.1 Build #53991 (All Platforms) - May 28, 2024

 

Ako ne vidite, treba par puta refreshati stranicu. Ima dosta toga.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

Evo patch notes:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23964909/diablo-iv-patch-notes1.4.1 Build #53991 (All Platforms) - May 28, 2024

 

Ako ne vidite, treba par puta refreshati stranicu. Ima dosta toga.

lose... nisu popravili glavne probleme

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Tko jos igra sorcerku odnosno koji level pita se moze ocistiti sa frozen orb buildom?
Ja sam incenirate build trenutno pit level 60 .. kad upgrejdam gear i dobijem shako mozda cu ici i na 70 max
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Tko jos igra sorcerku odnosno koji level pita se moze ocistiti sa frozen orb buildom?
Ja sam incenirate build trenutno pit level 60 .. kad upgrejdam gear i dobijem shako mozda cu ici i na 70 max

 Lurkin je uspio pit 105, sa frozen orb i koristi perma flame shield, al ne isplati se treba 5 minuta za sefa lol, ja uspio ocisitti pit 66 sa frozen orb imam shako i onaj ring uber i neda mi se vise dok ne buffaju sorca.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2024 13:24 (Mr.Natural).
16 godina
offline
Re: Diablo 4

odradivat pit preko cca 80-90 nema smisla (bar u trenutnom formatu) jer nagrade su nikakve

 

mozda ako ubaci stygian stones kao nagradu ili vise itema na kraju pita koji imaju greter affixes... ovako nista. samo za farmanje materijala a i s tim treba pricekat srijedu kada ce smaniti cijenu masterworkinga

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Diablo 4

Da se pohvalim i ovdje, ekipa s Bug Trolls klana napravila 3 torment duriela, i u ta tri runa pala mi dva ubera, Doombringer i Shako!

 

Loodilo na kotačima!

 

\o/\o/

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
suspendiran
offline
Diablo 4

Bome dobio si Bingo jucer 

 

Ja nema niti jedan uber još ove sezone, napravio sam 6 tormented duriel rotacija plus ova tri jucer s vama znaci 27 tormented runova i još ništa . U prijašnjim sezonama sam na normalnom Durielu svakih 15-20 runova dobio uber. A nemam vise ni Stigian Stona i to su opako zasrali pa mi preostaje samo farmanje normalnog a za to stvarno nemam volje...

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 4

Meni u par runova na tormented Duriela pala 2 grandfathera , doombringer i shako , nazalost bez zvijezdice.

Éire
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...

Da se pohvalim i ovdje, ekipa s Bug Trolls klana napravila 3 torment duriela, i u ta tri runa pala mi dva ubera, Doombringer i Shako!

 

Loodilo na kotačima!

 

\o/\o/

60 tormented duriel i andariel runnova, niti jedan uber.

 

nadao sam se da ce mi drugi lik dobit oko 10-ak stygian stones, na kraju samo 6...

 

cekam kad ce popravit stygian stones drop rate, a do tada dizem thorns barbariana na lvl 100 (vec imam golem necromancera koji je odradio pit lvl 100), sta ce se desit relativno brzo je je lvl 95.

 

u srijedu svi koji su ubili lilith tijekom prijasnjih sezona dobivaju jedan spark tako da cu moc napravit shako (imam tri) i bojim se da ce tada sezona za mene stati. 

 

jedino sta mi pada na pamet napravit je dizat novog lika, vjerojatno rogue jer ga nikako nisam igra (primarno igram necromancera) al buduci da je tek dva tjedna proslo od pocetka sezona, kao i cinjenica da se likovima brzo dizu leveli, mogao bih se upustit u ovaj poduhvat i tako rastegnuti sezonu bar mjesec dana.

It is not who you are, it is who you know.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice