Eto i vemil tone zaključana tema

poruka: 21
|
čitano: 4.639
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Eto i vemil tone

I vemil tone, od robe nemaju više niš, čak nim ni djelatnici još nisu dobili plaće za prošli mjesec ...

AMD Duron 800 Mhz, 128 Mb SDRAM, GeForce2 32 Mb, WIN 98 .... Crysis neradi, da je možda problem u konfi, al ja mislim kad bi gore stavio Vistu da bi sve radilo...
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Eto i vemil tone

To se lako dalo naslutit s obzirom na njihov dostupan asortiman... kolko sam puta znao zvat njihove centre pa mi kazu da nemaju niti maticne ploce na lageru... niti jedan socket...

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Eto i vemil tone

nek dan se uvjerih u isto......dobio sam potvrdu da si zamjenim pokvareni miš za nekaj drugo,a kad ono na policama samo jedan miš izložen za 430 kn

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Eto i vemil tone

Slažem se. Sad baš gledam za novo napajanje, a ono - ništa. Iznenađen

Najbolje su vinske mušice...
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Eto i vemil tone

Steta za vemil ali recimo za hg spot mi nije ni najmanje zao. Niti su ljubazni niti usluzni, a servis je horor (  cekam novu przu vec 2 tjedna, samo treba servis potvrditi makar svi znaju da ne valja stara)

Vemil je bio ok, izgleda da ce opstat na kraju još jedino links

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Eto i vemil tone

Propao je losim odabirom ljudi- trgovcima a ne ljudima informiranim o onom o cemu prodaju

 

- losim poslovnim odlukama, tako npr u Rijeci na kilometar udaljenosti postoje 2 Vemila ( do pred 2 mjeseca kad su zatvorili KRIVI).

 

u rijeci postoji jedan u centru grada koji je sad zatvoren, a drugi je autom dostupan ali mnogi ljudi neznaju za to, pa je nedostupan vozilima.

 

Neljubaznost i neznanje je njihova najbolja odluka, mozda bolja cak i od bezobraznosti i nezainteresiranosti djelatnika.

 

WEB je danas sve, a oni se na to nisu orjentirali pa se znalo desit da masu puta dodem u ducan po dio, a oni ga nemaju, iako na lageru imaju.

 

Na telefone se javljaju kao i oni u zdravstvu, NIKAD

 

Zamjena djelova i servis je uvijek bio - "ali kod nas u servisu radi" i to nikad nisi smjeo vidjet svojim ocima.

3 puta su mi vracali HUB koji nije radio na 2.0 iako drugi isti takav radi na 2.0 a kupljen je u linksu

1 su mi cak vratili graficku od 1800 kuna pod izlikom da kod njih radi da je kod mene problem, a graficka ne radi na 6 razlicitih racunala

 

najgore od svega je sto si do svojih prava morao dolaziti prijetnjama odvjetnika i tuzbama.

 

Vise nemam problema jer tu je ADM

 

narucis, dode ti uplatnica ili pouzecem, platis i za drugi radni dan je tvoje...

 

dole vemil !

potpis :D
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eto i vemil tone
Hacker-ri kaže...

 

Na telefone se javljaju kao i oni u zdravstvu, NIKAD

 

Ja sam jednom stajao u vemilu okrenut prema monitorima (Vemil u Rijeci) i zvao sa mobitela njih. Bio sam jedini kupac na katu a lik sjedi, gleda u monitor i nece dic slusalicu!

Bezobrazluk! Nisam bio u Vemulju vec 3-4 mjeseca al sam cuo da u prizemlju prodaju skolski pribor.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
16 godina
offline
RE: Eto i vemil tone

tako im i treba jer su preskupi..

16 godina
offline
Eto i vemil tone

Hg spot se oporavlja, mozda su naucili lekciju al ocito Ve mil svoju tek treba naucit.

 

Ja mislim da u Ve milu rade najveca hrpa debila i govana koje sam ikad vidio.

Dodjes trazis nesto, pitas jel imaju a oni te blijedo gledaju ono : "kae to?".

Servis i reklamacije, o tome da i ne pricam.

Jednom sam KUPIO neispravni RAM kojeg sam u istom SATU vratio nazad da bi trebao cekati 4 TJEDNA da ih dobijem natrag ispravne. Govorim o 1 GB DDR2 koji kostaju 100 kuna.

Mogli su mi odmah dat novu u zamjenu, a svaki idiot provjeri ispravnost RAMa u 3 minute...

Slusalice koje sam tamo kupio, pokvarile su se i oni su mi dva puta vracali natrag iste POKVARENE slusalice da bih tek onda dobio nove ispravne.

Takodjer mi se cesto znalo desavati da na webu pise da im je nesto dostupno, a kad bih doso tamo i trazio artikl rekli bi mi da ga nemaju.

 

Kod njih vise nista ne kupujem vec neko vrijeme.

U Links i Protis idem jer kod njih imam najbolja iskustva.

Pogotovo Links. To je Meka racunalne prodaje.

Usluga je vrh vrhova, osoblje zna sta prodaje, platite artikl i dobijete ga ODMAH!

Svaka im cast!!!

- Psiho246
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Eto i vemil tone

ADM FTW..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Eto i vemil tone

Hg spot nema nikakvu ponudu, vemil nešto bolju, links nije u stanju nabaviti disk od 2 TB u roku od 2 tjedna iako ih šiša za 2 koplja trenutno. Ovo su moja iskustva u zadnje vrijeme.

Dakle nema izbora, cijene su visoke, može li biti gore?

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
16 godina
offline
RE: Eto i vemil tone
F1-IVO kaže...
Hacker-ri kaže...

 

Na telefone se javljaju kao i oni u zdravstvu, NIKAD

 

Ja sam jednom stajao u vemilu okrenut prema monitorima (Vemil u Rijeci) i zvao sa mobitela njih. Bio sam jedini kupac na katu a lik sjedi, gleda u monitor i nece dic slusalicu!

Bezobrazluk! Nisam bio u Vemulju vec 3-4 mjeseca al sam cuo da u prizemlju prodaju skolski pribor.

Ovo je stvarno žalosno, živim u Rijeci i većinom sam kupovao u Linksu i Ventexu (osim kada sam miš kupio u TechnoMaxu) i imam samo riječi hvale za njih, uslužni, brzi i točni.

 

Ono što me začuđuje je to da sam od svojih frendova čuo da hvale vemil ii da su zadovoljni, mene nije privlačila nedostupnost, stvarno im nisu neke lokacije (barem u Rijeci).

Snipin's a good job, mate! It's challengin' work, outta doors. I guarantee you'll not go hungry
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eto i vemil tone

ma meni se cini da ce sve to se zatvoriti, jer vemil nema vise para bas, a nema niti robe da prodaje, hg spot ima vise para ali nisu ni za k...c i nitko ne kupuje, links je jeftin ali su spori....a za ostatak ne znam sto bih rekao

16 godina
neaktivan
offline
RE: Eto i vemil tone
F1-IVO kaže...
Hacker-ri kaže...

 

Na telefone se javljaju kao i oni u zdravstvu, NIKAD

 

Ja sam jednom stajao u vemilu okrenut prema monitorima (Vemil u Rijeci) i zvao sa mobitela njih. Bio sam jedini kupac na katu a lik sjedi, gleda u monitor i nece dic slusalicu!

Bezobrazluk! Nisam bio u Vemulju vec 3-4 mjeseca al sam cuo da u prizemlju prodaju skolski pribor.

dobro si cuo :D

i audio kabele

 

Ormuz kaže...

Hg spot nema nikakvu ponudu, vemil nešto bolju, links nije u stanju nabaviti disk od 2 TB u roku od 2 tjedna iako ih šiša za 2 koplja trenutno. Ovo su moja iskustva u zadnje vrijeme.

Dakle nema izbora, cijene su visoke, može li biti gore?

 

Links je skup, ali isto tako ako ima u zagrebu, sljedeci dan do 17 je u Rijeci.

Dodes platis tih 100-250 kuna skuplje ali si na miru da si kupio u pravoj firmi.

Ne rade probleme sa reklamacijom, barem sta se mene tice.

i sve je to jako dobro napravljeno

potpis :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2009 19:54 (Hacker-ri).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eto i vemil tone

hehe ja kad sam dosao i vidio skolski pribor opalio se smijati a prodavaci gledaju....

14 godina
neaktivan
offline
Eto i vemil tone

Ma Links je po meni najbolji,imaju najbolju i najvecu ponudu,a i web im je cista 5-ica jer kada im nesto nestane na webu bude za 5 min,a u vemila neznas ni sta ima ni sta nema! A i jedan mi je poznanik dobio otkaz u vemila, a pricao mi je da se krade posve! Taj isti lik je mome frendu iz razreda ukrao kabel za grafulju i ako nesto sjebu prijave tvornicku gresku!!!A tako im i treba a sta ces drugo rec!Neka se ugledaju na Links ili ADM npr.

Intel Quad Core Q6600 @ 2.4GHz | Gigabyte EP35-DS4 | PowerColor ATi Radeon HD3870 X2 1GB GDDR4 | 8GB Kingmax @ 800MHz | Hitachi 500GB 32MB 7.200rpm | Chieftec 850W | Windows Vista x64 SP 2 |
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eto i vemil tone

a da da.Zivim u Trilju i do Splita mi je 40-ak km!I dodes doli u Vemila kad ono radi covjek od 64g,i pitas ga hdd od 750 gb on jedva da zna sta je hard disc a ne jos da ga ima.a npr. odes u Linksa i pitas to isto covjek ti donese za minutu

Intel Quad Core Q6600 @ 2.4GHz | Gigabyte EP35-DS4 | PowerColor ATi Radeon HD3870 X2 1GB GDDR4 | 8GB Kingmax @ 800MHz | Hitachi 500GB 32MB 7.200rpm | Chieftec 850W | Windows Vista x64 SP 2 |
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Eto i vemil tone

Hvala Bogu šta će Ne-mil propast, a za HG Šrot mi još i draže. Meni jedino brine šta je jedan uvoznik propa, tj brine me šta će bit sa garancijom Sapphire i Gigabyte proizvoda koje imam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eto i vemil tone

Uopće me ne dira što će propasti.Ja znam gdje kupiti kvalitetno i kome se obratiti za savjet.

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Eto i vemil tone
F1-IVO kaže...

Ovo je prva temu u kojoj vidim tvoj novi avatar, pa da samo komentirram:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

Btw. vemil tone već jako dugo. Evo danas sam pratio frenda tamo da si pogleda nešto. Sjetim se da trebam praznih DVDa u spindlu kad ono imaju samo DVD-RW i CD. Zbilja očajno.

 

I da HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't.
16 godina
moderator
offline
Eto i vemil tone

Super konstruktivna i korisna rasprava - laprdanje, psovanje i ponavljane stoti put istih priča!

 

Lock!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice