Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.675
|
čitano: 694.021
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
HT mi je odgovorio da ne znaju kad ce MaxTV Tizen app 😱
#HŽV
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nakon ovoliko vremena od izbacivanja nove apk za Android, mene bi pozitivno iznenadilo ako bi apk za Samsung, LG i Amazon uopće izišle u budućnosti. Mislim da HT uopće nema tu namjeru, a da je ovo samo izmotavanje oko korisnika da ih ne gnjave previše, ono ko čekaj magarče dok trava ne nareste 😆
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Dok oni dilaju Android boxeve, nije im Tizen ili WebOS niti pod razno.
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Je li onda bolje recimo Netflix ili HBO gledat preko nativne Samsung Tizen aplikacije ili preko STBa od MaxTV-a?

#HŽV
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Jedino mi nije jasno zašto nova maxtv apk ne radi na Amazon sticku ili cube ? Do sad, sve apk koje se ne mogu skinuti direktno na appstore (npr hbo, kodi, tivimate...) se bez problema sideloadaju i rade izvrsno , a jedino sad ova nova ne valja na Amazonovim uređajima, maxtv i Hajduk tv apk 😆
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Instaliraj, upali adb logcat i gledaj sto se dogadja.

 

Nakrcali su 100 i jednu zastitu i koriste Google Play Services. To je ok, ionako rade na "native" app za FireOS.

6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nuclear_Phoenix kaže...

Instaliraj, upali adb logcat i gledaj sto se dogadja.

 

Nakrcali su 100 i jednu zastitu i koriste Google Play Services. To je ok, ionako rade na "native" app za FireOS.

 kako onda radi na Huawei Matepad t10 , bez googleovih servisa?

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
BlackMoon kaže...
Dok oni dilaju Android boxeve, nije im Tizen ili WebOS niti pod razno.

 Ni Vidaa os  dok su drugi teleoperateri već napravili aplikaciju

LP
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jeste dobili sms da ce vam se nadogradit max tv kroz tj. dana iako vec imate android box?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Naučio sam starce na novi android receiver, ali jedna stvar je dosta čudna. Zvuk je reguliran. Npr na novoj je zvuk dosta glasniji nego na RTLu. Malo sam gledao po postavkama receivera ali nisam uspio to promjeniti. Kako je kod vas?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
maki040 kaže...

Naučio sam starce na novi android receiver, ali jedna stvar je dosta čudna. Zvuk je reguliran. Npr na novoj je zvuk dosta glasniji nego na RTLu. Malo sam gledao po postavkama receivera ali nisam uspio to promjeniti. Kako je kod vas?

 

Tak je i na na starom meni. Nova je puno glasnija, čak i na BT slušalicama kad sam spojen.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Tko ima HBO preko operatera jel vam nova app Max streama u 4k i DA ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
4mal kaže...

Tko ima HBO preko operatera jel vam nova app Max streama u 4k i DA ?

 Ja sam nešto jutros na brzinu pogldeao i mislim da mi nije bio niti HDR niti Atmos zvuk na naslovu koji je bio tako označen.

 

Update:

Koliko vidim sad imamo paket Standard koji je samo HD, prije smo imali sve, znači degradirani smo s novom aplikacijom

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2024 11:41 (Pixel).
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Pixel kaže...
4mal kaže...

Tko ima HBO preko operatera jel vam nova app Max streama u 4k i DA ?

 Ja sam nešto jutros na brzinu pogldeao i mislim da mi nije bio niti HDR niti Atmos zvuk na naslovu koji je bio tako označen.

 

Update:

Koliko vidim sad imamo paket Standard koji je samo HD, prije smo imali sve, znači degradirani smo s novom aplikacijom

 

Klasika, zato sam i pitao to prije par mjeseci na članku o Max-u što će biti s pretplatama preko operatera.

 

Kažu iz HT web chata:

"Pozdrav, HT korisnici neće moći u sklopu svojih paketa preći na Premium pretplatu Max streaming aplikacije."

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2024 12:43 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Bitanga kaže...
Pixel kaže...
4mal kaže...

Tko ima HBO preko operatera jel vam nova app Max streama u 4k i DA ?

 Ja sam nešto jutros na brzinu pogldeao i mislim da mi nije bio niti HDR niti Atmos zvuk na naslovu koji je bio tako označen.

 

Update:

Koliko vidim sad imamo paket Standard koji je samo HD, prije smo imali sve, znači degradirani smo s novom aplikacijom

 

Klasika, zato sam i pitao to prije par mjeseci na članku o Max-u što će biti s pretplatama preko operatera.

 

Kažu iz HT web chata:

"Pozdrav, HT korisnici neće moći u sklopu svojih paketa preći na Premium pretplatu Max streaming aplikacije."

 ja sam živce izgubio  na HT korisničkoj podršci, doslovno  pojma nemaju o čem pričam, kao da su djecu iz vrtića zaposlili. Ja pričam jedno , a oni meni stalno o maxtv hbo kanalima. Pokušavaš im objasniti da to s maxtv nema veze i ne radi se o tvu nego streaming usluzi Max, a oni pet po svom 

 

Meni u opisu paketa kod t coma stoji hbo premium paket i inzistirao sam da mi ga aktiviraju. 

Ako  premium nije moguć preko telekoma onda cijela usluga  postaje besmislena, što će mi basic paket koji plaćam brdo love.  Za netflix mislim da sam vidio da se može doplatiti za premium, ne vidim zašto ne bi moglo i za Max.

Oni su izgleda zaostali i u prostoru i u vremenu kad  je po njima standard još uvijek HD , a ne 4K

15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Pixel kaže...

 ja sam živce izgubio  na HT korisničkoj podršci, doslovno  pojma nemaju o čem pričam, kao da su djecu iz vrtića zaposlili. Ja pričam jedno , a oni meni stalno o maxtv hbo kanalima. Pokušavaš im objasniti da to s maxtv nema veze i ne radi se o tvu nego streaming usluzi Max, a oni pet po svom 

 

Meni u opisu paketa kod t coma stoji hbo premium paket i inzistirao sam da mi ga aktiviraju. 

Ako  premium nije moguć preko telekoma onda cijela usluga  postaje besmislena, što će mi basic paket koji plaćam brdo love.  Za netflix mislim da sam vidio da se može doplatiti za premium, ne vidim zašto ne bi moglo i za Max.

Oni su izgleda zaostali i u prostoru i u vremenu kad  je po njima standard još uvijek HD , a ne 4K

 

Krivo si im objašnjavao.

HBO Premium HT paket nema veze sa MAX Premium paketom.

HBO Premium HT paket se sastoji od HBO MAXtv programa, HBO On-Demand sekcije u videoteci i HBO MAX streaming usluge.

 

Ali da, preglupo je da nemaju nadoplatu. Što bih sad morao plaćati još 10€ umjesto da nadoplatim samo 2€ za MAX premium.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Neda mi se natezat sa HT-om, uzeo po pola sa ukucanima max premium + sport.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Bitanga kaže...
Pixel kaže...

 ja sam živce izgubio  na HT korisničkoj podršci, doslovno  pojma nemaju o čem pričam, kao da su djecu iz vrtića zaposlili. Ja pričam jedno , a oni meni stalno o maxtv hbo kanalima. Pokušavaš im objasniti da to s maxtv nema veze i ne radi se o tvu nego streaming usluzi Max, a oni pet po svom 

 

Meni u opisu paketa kod t coma stoji hbo premium paket i inzistirao sam da mi ga aktiviraju. 

Ako  premium nije moguć preko telekoma onda cijela usluga  postaje besmislena, što će mi basic paket koji plaćam brdo love.  Za netflix mislim da sam vidio da se može doplatiti za premium, ne vidim zašto ne bi moglo i za Max.

Oni su izgleda zaostali i u prostoru i u vremenu kad  je po njima standard još uvijek HD , a ne 4K

 

Krivo si im objašnjavao.

HBO Premium HT paket nema veze sa MAX Premium paketom.

HBO Premium HT paket se sastoji od HBO MAXtv programa, HBO On-Demand sekcije u videoteci i HBO MAX streaming usluge.

 

Ali da, preglupo je da nemaju nadoplatu. Što bih sad morao plaćati još 10€ umjesto da nadoplatim samo 2€ za MAX premium.

 Ma objasnio sam im da se radi  HBO Max streaming usluzi, ali mislim da likovi tamo ni ne znaju da to postoji 

A moguće da je samo stara kriva terminologija pa se HBO Premium ne odnosi na HBO premium streaming, ali dalo bi se raspraviti, tko im je kriv što su tako nazvali , a uz to do sad je bila usluga s 4k HDR , sad više nije :) 

Ako ne ponude neku opciju budem otkazao, ne vidim smisla u tome  ka od njihovoh Max 3 premium jedino internet i HBO streaming koristim, maxtv skoro beskoristan

2 godine
protjeran
offline
Novi MAXTV reciver

Kolko mjesečno dajete za max tv + sport + hbo + kerefeke?

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Novi MAXTV reciver

Počesto korisnici misle da su oni nekaj previše pametni, a nije baš tak'.

Naime, teleoperateri imaju svoje biznis planove, te gledaju kako najbolje iskoristi svoje resurse da vam prodaju uslugu.

 

Ne mora korisnička podrška vas razumijeti. Razumije ona vas, al ih nije briga. Gdje bi se stiglo kada bi svakoga korisnika koji iskaže nezadovoljstvo slušali i vodili za rukicu??

Zemi il ostavi.

Vrlo jednostavno.

dzg
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Novi MAXTV reciver

e da, vezano uz ovo hbo max na max aplikaciju trenutno je info da ide isto kao i sa hbo max trenutno login info te max reza, nisam gledao na 4k verziji meni je max 1080p ekran starije telke tako da ne primjetim plus vlastiti android box (mi box s 2gen), vjerojatno će se moći kao i sa netlix na novim android stb gledati 4k na najvećem paketu, naravno info kad i što još nije potvrđeno. sve će biti dijeljeno dalje javno kad krene.

https://idzan.hr | Hrvatski Telekom Customer Support Agent, non-Tech sektor
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
OnTime kaže...

Kolko mjesečno dajete za max tv + sport + hbo + kerefeke?

 Cca 45€, full paket na optici s 1Gbps (smart mesh i premium modem) od paketa imam prosireni, sport mix, max arena i hbo premium

16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Nakon nadogradnje stb-a prestao je raditi daljinski u maxtv to go aplikaciji. Skupilo se već dosta razloga za prelazak na Eontv.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Naravno da će prestati raditi kad se MaxTV to Go (HD) aplikacije gase. Probaj s ovom novom MaxTV aplikacijom, nisam probavao osobno jer ionako gledam ili na mobitelu ili vlastitom Android STB-u (Strong SRT 420 Hybrid STB, Android+DVB-T2 i Mi TV Box S 2gen)

https://idzan.hr | Hrvatski Telekom Customer Support Agent, non-Tech sektor
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Nova maxtv aplikacija nema u sebi daljinski za stb. Šteta jer sam ga često koristio.

Jedina pozitivna stvar ove nadogradnje je mogućnost vraćanja svih programa do 14 dana unazad. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice